IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Я да ви задам една задачка за разпускане и разгрявка, на всички, де се напиняте:
    - Кога започва разрешаването на един проблем и кога се намира решение за него?
    Айде малко да те избъзикам.
    "Тогава, когато Пирамид го забележи и тогава, когато Пирамид намери решението."
    :P

    Коментар


    • Я да ви задам една задачка за разпускане и разгрявка, на всички, де се напиняте:
      - Кога започва разрешаването на един проблем и кога се намира решение за него?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
        Като не върви - не върви.

        Товара на българската мрежа е най-голям 9-10ч. сутрин.. Факт за размишление - на пазара вече има сделки около и под козлодуйска себестойност, баш в тия часове....демек три пъти под максмалните цени...

        Да дадем шанса на повера да обясни защо - залагам стотарка, че няма да успее.
        Продължаваш да бъркаш моментните сделки с дълховременно осреднените цени. Наблюдаваш ФЛУКТУАЦИИ, а опитваш да ни ги представиш за нещо, значително повече. Слабакът може и да опита да ти и обясни нещо но, точно, както ти не желаеш да проумееш, че иде реч за различни категории, точно толкова, и той самият, не може да обяснява.
        И после, да ходи да разправя, кой бил "идиот", кой - "на положение", и кой - неграмотен. Той не разбра, как се изпика срещу вентилатора, ти... Не храни прекалено очаквания към такива, че следват много разочарования.

        Коментар


        • Като не върви - не върви.

          Товара на българската мрежа е най-голям 9-10ч. сутрин.. Факт за размишление - на пазара вече има сделки около и под козлодуйска себестойност, баш в тия часове....демек три пъти под максмалните цени...

          Да дадем шанса на повера да обясни защо - залагам стотарка, че няма да успее.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            ... ти ако си мислиш че някой ти чете...
            Що се нервиш? Докажи спокойно с числа, че предложените от мен принципи са нефункционални и край, нямаш проблеми, аз ще призная - имам силата за това - че си победил. Ако ли не, цената ти пада.
            Още веднъж.
            Last edited by RUBLA; 07.01.2021, 18:35.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Наблюдавам интересен ефект: Въпреки, че ... тук един, се хвали, колко бил "на ниво", реално, лично той, не е в състояние, да направи каквото и да е, за снижаване цената на ядрената енергия. Всичко това - за разлика от някои други, които (разбира се, ако бъдат внимателно разгледани и взети предвид) предложенията им могат. Да припомним - само схематично и с едно изречение - същината на едно от тях:

              - Усвояване значима част от изхвърляната в околната среда енергия и продаването и на крайните потребители.

              Доброто на предложението е, че е технически осъществимо.
              ...ти ако си мислиш че някой ти чете ...
              Last edited by RUBLA; 07.01.2021, 18:34. Причина: Спазвайте добрия тон!

              Коментар




              • Наблюдавам интересен ефект: Въпреки, че ... тук един, се хвали, колко бил "на ниво", реално, лично той, не е в състояние, да направи каквото и да е, за снижаване цената на ядрената енергия. Всичко това - за разлика от някои други, които (разбира се, ако бъдат внимателно разгледани и взети предвид) предложенията им могат. Да припомним - само схематично и с едно изречение - същината на едно от тях:

                - Усвояване значима част от изхвърляната в околната среда енергия и продаването и на крайните потребители.

                Доброто на предложението е, че е технически осъществимо.
                Last edited by RUBLA; 07.01.2021, 18:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                  Смехът е Здраве повере. Ама халюцинирането на смях не е.

                  Нещо сте се запънали като борещ се за тройка Незнайко,чакаме ви разсъжденията драги, за лв,/мвтч на генерации на ток.

                  Не какво е ток, ЕЕС, какви им били проблемите, кой началник какво правел(пак несвързано със себестойностите).и т.н и т.д.. (преписвате от неправилното място) хихиххох.
                  На тоя, Проблемът му е от морално естество. ЛИПСА на морал се казва. И патологично самомнение.
                  А ти, с всичките си "отрицателни себестойности", да беше реформирал системата?

                  ...Ох. Забравих, че не разбираш от техника, и ентусиазмът ти, си прави шеги с теб.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Ма разбира се че няма да вадиш ти 50000 не си виждал камо ли да имаш.А и си убеден че ще загубиш.То и затова скимтиш и въртиш опашка.Образован си бил каиш бах та в образования дето с вода от дунав с температура 25 градуса топлиш София...Измамник си ти с ментални проблеми и си за поп доктора и науката не помогнаха.
                    Абе вярно, че не си наред. Ако не знаеш, зрелостта не се измерва с това, колко пъти си се, а с това, колко Не си се вързал на серсеми като теб. Аз и повече пари съм виждал накуп и съм пределно наясно, кой печели "баса", а приори. Въртиш-сучеш, все бягаш от факти и хронология, които, тук може да бъдат проследени от явно, по-явно. И ми приписваш глупоревини, които ТИ твърдиш. Затуй,е те открехна безплатно: липсата на прецизност те издава. Тя е присъща на грамотните и отговорни хора но...но, Не и на теб.
                    НЕ би трябвало да се връзвам на посерковци (предупреди ме Т., че си леке) но, понеже, ти много ме дразниш реших, че ще продължа да те сека, колчем те изловя. До момента, изяснихме: техникум, може някак и да си завършил. ОК. Останалото... Когато се отречеш от клеветите по мой адрес и подмените на моите думи с ТВОИ ДОМИСЛИ и когато ми се извиниш, може и да те пожаля.

                    АЙ СИКТИР.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Зазчо пак ли бе смешен.Погледни се че ти се смее целия форум
                      Смехът е Здраве повере. Ама халюцинирането на смях не е.

                      Нещо сте се запънали като борещ се за тройка Незнайко,чакаме ви разсъжденията драги, за лв,/мвтч на генерации на ток.

                      Не какво е ток, ЕЕС, какви им били проблемите, кой началник какво правел(пак несвързано със себестойностите).и т.н и т.д.. (преписвате от неправилното място) хихиххох.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        Е има напредък написал есе като за деветокласничка в ЕлЕктрОто. Чакаме нехт левъл.(да е пряко свързано със себестойност на генерациите)

                        Отрицателните цени на 2.01 са били в момент на физически внос от Румъния.и Сърбия.
                        Зазчо пак ли бе смешен.Погледни се че ти се смее целия форум

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Пари -само, да начеша твоето болезнено самолюбие -няма да "вадя". Не се връзвам на простотии, имам достатъчно дълга биография, следствие от обучението, което съм преминал. Предложих ти честно почтено, да си извадим дипломите на живо, пред хора (да може да ги пипнат) и тогава, понеже ТИ бръмчиш за "моята НЕбразованост" да ми платиш.
                          Щото, всичко си ми е наред, а ти твърдиш, че съм "необразован".
                          Естествено, не ти утърва и ТИ се ошумули, наакан.
                          Ма разбира се че няма да вадиш ти 50000 не си виждал камо ли да имаш.А и си убеден че ще загубиш.То и затова скимтиш и въртиш опашка.Образован си бил каиш бах та в образования дето с вода от дунав с температура 25 градуса топлиш София...Измамник си ти с ментални проблеми и си за поп доктора и науката не помогнаха.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Сложи 50000 кинта и бас искаш ли.Маймун проС за съжаление няма да те пуснат там където работя.Само като влезеш и ще се насереш.Измамник давай вади парите и ще видим кой какъв е.Ама те е страх
                            Пари -само, да начеша твоето болезнено самолюбие -няма да "вадя". Не се връзвам на простотии, имам достатъчно дълга биография, следствие от обучението, което съм преминал. Предложих ти честно почтено, да си извадим дипломите на живо, пред хора (да може да ги пипнат) и тогава, понеже ТИ бръмчиш за "моята НЕбразованост" да ми платиш.
                            Щото, всичко си ми е наред, а ти твърдиш, че съм "необразован".
                            Естествено, не ти утърва и ТИ се ошумули, наакан.
                            Last edited by Pyramid; 06.01.2021, 20:39.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Ааа-ха-ха-ха-хаааа!
                              тоя не можа да завърши ПУИ Асен Киселинчев в долен дъбник, работи в помощното стопанство в теца в плевен
                              Е има напредък написал есе като за деветокласничка в ЕлЕктрОто. Чакаме нехт левъл.(да е пряко свързано със себестойност на генерациите)

                              Отрицателните цени на 2.01 са били в момент на физически внос от Румъния.и Сърбия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Точно тъй. "Специалист". Техникум.
                                Сложи 50000 кинта и бас искаш ли.Маймун проС за съжаление няма да те пуснат там където работя.Само като влезеш и ще се насереш.Измамник давай вади парите и ще видим кой какъв е.Ама те е страх

                                Коментар

                                Working...
                                X