IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    С кое не си съгласен?
    Че нищо не разбираш или резултатите от търбичката?
    С пенявиците ти за съдник от „Последна Инстанция”'. Ако и да врещиш, сякаш те онождат, според фактите, ние имаме материализирана и работеща система, а ти - едното си врещене +, вероятно, един гол банан.
    Радвай му се.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Аха. Да, бе.
      С кое не си съгласен?
      Че нищо не разбираш или резултатите от търбичката?
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Отказваш защото няма какво да кажеш. А няма защото нищо не разбираш.
        Доказателство - зрелищният провал с търбичката.
        Аха. Да, бе.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Ти очно на такъв, току-що, отказах.
          Отказваш защото няма какво да кажеш. А няма защото нищо не разбираш.
          Доказателство - зрелищният провал с търбичката.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Знам, само на некой по-тъп и от теб можеш да отговориш.
            Точно на такъв, току-що, бе отказано.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Мога, ама не на теб.
              Знам, само на некой по-тъп и от теб можеш да отговориш.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Зададох, ви въпрос, Измамник.
                Не можете да отговорите нали?
                Мога, ама не на теб.

                Коментар


                • Зададох, ви въпрос, Измамник.
                  Не можете да отговорите нали?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Разкажете, моля, какво, знаете, за, висшите, хармоници. Защо, се, появяват, и, как, се, пресмятат, и по, важно, как, се, отразяват, на, мрежата.
                    Импотецко страда от тежко запетайстване.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Да, ама преди, ако паметта не ми изневерява, допустимите отклонения на НАПРЕЖЕНИЕТО, бяха (+/-)5[%], докато сега, са ги разширили твърде много, от което, някои системи на инвертори, се случва да отказват, поради свръхнапрежение въпреки, че иначе, то е в рамките на стандарта, и от ерп-то, отказват да го коригират. (Лично преживяно.) Да не говорим за чистотата на синусоидата. Там, практически, е тотална неразбория, бъкано с висши хармоници... Да нацъкат на всякъде ФЕЦ, пък ти си търси знаменитите "50Hz".
                      Разкажете, моля, какво, знаете, за, висшите, хармоници. Защо, се, появяват, и, как, се, пресмятат, и по, важно, как, се, отразяват, на, мрежата.

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                        Днес изглежда бай Пешо се е спънал в някой разклонител в централата и е спрял единия реактор. : )
                        Паднала му саксия на кратуната, бил без каска...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Стига бе хора- забождаш една перка , плащаш да чез/мез за транспорта и продаваш на селяните на по ниска тарифа
                          Забождат всички и всички по едно и също време имаме излишък и недостиг. Зверски при това. Все едно да нямаме ток изобщо
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Стига бе хора- забождаш една перка , плащаш да чез/мез за транспорта и продаваш на селяните на по ниска тарифа
                            Питай Петрунча, как ще вържат фреквенциите, нали той бръмча. И с право щото, ако всеки си бодне по нещо навсякъде, кой ще отговаря? Те и сега се шашкат...

                            Коментар


                            • Днес изглежда бай Пешо се е спънал в някой разклонител в централата и е спрял единия реактор. : )

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Те не произвеждат, сега пуснаха уж пазара на продаването. Номера е да пуснат на произвеждането - а не ЧЕЗ, мез да ти извиват ръцете.
                                Как и кой ще регулира идея си нямам
                                Преди време, когато се бях развихрил, и аз да се изправя ФЕЦ, обявих -и беше вярно - че Матеев ме отказа. Ала много повече, ме отказа и цялата бюрокЛатична галимация, за която, той съвършено методично, просвещаваше във форума си. Тя ме стъписа тотално.

                                Коментар

                                Working...
                                X