IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Отказваш защото няма какво да кажеш. А няма защото нищо не разбираш.
    Доказателство - зрелищният провал с търбичката.
    Аха. Да, бе.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Ти очно на такъв, току-що, отказах.
      Отказваш защото няма какво да кажеш. А няма защото нищо не разбираш.
      Доказателство - зрелищният провал с търбичката.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Знам, само на некой по-тъп и от теб можеш да отговориш.
        Точно на такъв, току-що, бе отказано.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Мога, ама не на теб.
          Знам, само на некой по-тъп и от теб можеш да отговориш.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Зададох, ви въпрос, Измамник.
            Не можете да отговорите нали?
            Мога, ама не на теб.

            Коментар


            • Зададох, ви въпрос, Измамник.
              Не можете да отговорите нали?
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Разкажете, моля, какво, знаете, за, висшите, хармоници. Защо, се, появяват, и, как, се, пресмятат, и по, важно, как, се, отразяват, на, мрежата.
                Импотецко страда от тежко запетайстване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Да, ама преди, ако паметта не ми изневерява, допустимите отклонения на НАПРЕЖЕНИЕТО, бяха (+/-)5[%], докато сега, са ги разширили твърде много, от което, някои системи на инвертори, се случва да отказват, поради свръхнапрежение въпреки, че иначе, то е в рамките на стандарта, и от ерп-то, отказват да го коригират. (Лично преживяно.) Да не говорим за чистотата на синусоидата. Там, практически, е тотална неразбория, бъкано с висши хармоници... Да нацъкат на всякъде ФЕЦ, пък ти си търси знаменитите "50Hz".
                  Разкажете, моля, какво, знаете, за, висшите, хармоници. Защо, се, появяват, и, как, се, пресмятат, и по, важно, как, се, отразяват, на, мрежата.

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                    Днес изглежда бай Пешо се е спънал в някой разклонител в централата и е спрял единия реактор. : )
                    Паднала му саксия на кратуната, бил без каска...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Стига бе хора- забождаш една перка , плащаш да чез/мез за транспорта и продаваш на селяните на по ниска тарифа
                      Забождат всички и всички по едно и също време имаме излишък и недостиг. Зверски при това. Все едно да нямаме ток изобщо
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Стига бе хора- забождаш една перка , плащаш да чез/мез за транспорта и продаваш на селяните на по ниска тарифа
                        Питай Петрунча, как ще вържат фреквенциите, нали той бръмча. И с право щото, ако всеки си бодне по нещо навсякъде, кой ще отговаря? Те и сега се шашкат...

                        Коментар


                        • Днес изглежда бай Пешо се е спънал в някой разклонител в централата и е спрял единия реактор. : )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Те не произвеждат, сега пуснаха уж пазара на продаването. Номера е да пуснат на произвеждането - а не ЧЕЗ, мез да ти извиват ръцете.
                            Как и кой ще регулира идея си нямам
                            Преди време, когато се бях развихрил, и аз да се изправя ФЕЦ, обявих -и беше вярно - че Матеев ме отказа. Ала много повече, ме отказа и цялата бюрокЛатична галимация, за която, той съвършено методично, просвещаваше във форума си. Тя ме стъписа тотално.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Те не произвеждат, сега пуснаха уж пазара на продаването. Номера е да пуснат на произвеждането - а не ЧЕЗ, мез да ти извиват ръцете.
                              Как и кой ще регулира идея си нямам
                              Стига бе хора- забождаш една перка , плащаш да чез/мез за транспорта и продаваш на селяните на по ниска тарифа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                За отговори на тъпи въпроси се плаща. Не си платил - не ти е отговорено

                                пп
                                то имаше въпрос и баш по специалността ти. Защо при старите стандарти +/-1Hz не бяха проблем, пък сега драма?
                                ппп
                                я че интересно, някой се кълнеше,че нямаме никави резерви,пък то какво се оказа:
                                https://gikotev.blog.bg/drugi/2021/0...i-quot.1745601
                                Да, ама преди, ако паметта не ми изневерява, допустимите отклонения на НАПРЕЖЕНИЕТО, бяха (+/-)5[%], докато сега, са ги разширили твърде много, от което, някои системи на инвертори, се случва да отказват, поради свръхнапрежение въпреки, че иначе, то е в рамките на стандарта, и от ерп-то, отказват да го коригират. (Лично преживяно.) Да не говорим за чистотата на синусоидата. Там, практически, е тотална неразбория, бъкано с висши хармоници... Да нацъкат на всякъде ФЕЦ, пък ти си търси знаменитите "50Hz".

                                Коментар

                                Working...
                                X