IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аде ще съм добър, ще ви спестя умуването на 25% от задачката

    за 5млр колко Твтч ще получиш инвестирани във ФЕЦ и АЕЦ
    ФЕЦ след 10год. = ? Твтч АЕЦ след 10год. = НУЛА Твтч (справки у АЕЦ Белене)
    ФЕЦ след 20год. = ? Твтч АЕЦ след 20год. = ? Твтч

    моля попълнете празните места, задачата е малко над ниво на редови повер
    следващия въпрос е,
    тия 5млр. ще бъдат ли достатъчни АЕЦ-а да работи 20 години....
    Last edited by satz; 05.09.2021, 13:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      satz, японците ги владеят тези технологии до съвършенство почти.
      ...Докато ние тука, получаваме все по-високи сметки,
      без лелеяните отрицателни цени. Къде ли бъркаме?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

        Е как,в бидоните няма ли да се е събрал излишък от през деня?!
        Според мен, събира той, ама сливова. И, под напора на буйни емоции, пише тук, удържане няма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          А ма ти нали твърдеше същото са запя друга песен
          Не съм сигурен, че едни две полукълба, си комуникират.
          Иначе, Заций, колкото инвестираш, за толкова, по текущи цени, ще получиш. АЕЦ, ФЕЦ, ВетрЕЦ, ВЕЦ - за какво се сетиш. Искам после да те гледам, как от всичката екзотика, ще докараш толкова висок % натоварване.

          Коментар


          • satz, японците ги владеят тези технологии до съвършенство почти.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Бе ти идиот ли си какво си?Зимъска след 16:30 какво ще получиш бе гламар?Най големите товари са към 19:00.То бива простотия и слабоумие ама твоето е връх.Несъмнено си в топ тройката на енергийните идиоти.
              Е как,в бидоните няма ли да се е събрал излишък от през деня?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Това само доказан идиот може да го напише с оригинален документ.Лошото е че Цветеслава не те прибира в Курило
                Интересно име, не бях чувал, но пък стана ясно откъде си излязъл

                Коментар


                • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                  Пък като няма Павец Чаира, не ти трябва и излишък

                  Повере браво за цитатите, сега почва трудното с мисленето - гледам мъчи те факта, че ПАВЕЦ акумулира не само от ФЕЦ.
                  Мъчно е също да си представиш 4,8,16,20Гвтч ВЕИ в България...

                  Мъчно е, ама я съм търпелив, пък и най-сетне поне цитираш, скоро може и като мъжете да признаеш, че писа глупости за геотермалната...

                  пп
                  аре някой от атомниците да драсне колко Гвтч ще стане Чаира (две числа имате да умножите, смятат се наум, да видим кой има ум )
                  пък после да решим саботира ли се проекта.(можеше да е готов преди +15 години)
                  Това само доказан идиот може да го напише с оригинален документ.Лошото е че Цветеслава не те прибира в Курило

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Бе ти идиот ли си какво си?Зимъска след 16:30 какво ще получиш бе гламар?Най големите товари са към 19:00.То бива простотия и слабоумие ама твоето е връх.Несъмнено си в топ тройката на енергийните идиоти.
                    Геотермалния, акумулатор ли трябва да ти се обяснява какво е? Пък така добре даде надежда с цитатите си за ПАВЕЦ. тъпанар ше додиш бюрократски.
                    Ми квото правиш като спре за месец великия ти атом бря

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                      Уф, 5млр. са 1гвт атом който не работи 365 дни, а в най-добрия случай 320 , за да ни е лесно = 8Твтч/годишно

                      Аре сметни за 5млр колко Твтч ще получиш инвестирани във ФЕЦ и АЕЦ
                      след 10год. = ?
                      след 20год. = ?

                      молим напиши числата, миля че дори дряновския гений ще може да каже кое е по-голямото
                      Бе ти идиот ли си какво си?Зимъска след 16:30 какво ще получиш бе гламар?Най големите товари са към 19:00.То бива простотия и слабоумие ама твоето е връх.Несъмнено си в топ тройката на енергийните идиоти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от levi_desni Разгледай мнение

                        То, за ефикасност, добре. Ама за мощност и продължителност на слънчевото греене да знаеш кога е? Матеев, може да те засрами. Теб. Мен трудно.
                        Уф, 5млр. са 1гвт атом който не работи 365 дни, а в най-добрия случай 320 , за да ни е лесно = 8Твтч/годишно

                        Аре сметни за 5млр колко Твтч ще получиш инвестирани във ФЕЦ и АЕЦ
                        ФЕЦ след 10год. = ? - АЕЦ след 10год. = ?
                        ФЕЦ след 20год. = ? - АЕЦ след 20год. = ?

                        молим напиши числата, миля че дори дряновския гений ще може да каже кое е по-голямото

                        Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        А ма ти нали твърдеше същото са запя друга песен
                        па нещо си халюцинирал - темата не е голяма, моля дай цитат - до тогава си....Л
                        Last edited by satz; 05.09.2021, 13:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                          Ми да вземеш да научиш кога ФЕЦ са най-ефикасни? (не, не е лятото )
                          А ма ти нали твърдеше същото са запя друга песен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                            Ми да вземеш да научиш кога ФЕЦ са най-ефикасни? (не, не е лятото )
                            То, за ефикасност, добре. Ама за мощност и продължителност на слънчевото греене да знаеш кога е? Матеев, може да те засрами. Теб. Мен трудно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от levi_desni Разгледай мнение

                              Не го съди строго, това знае, това прави. От 39 години. И нито крачка встрани, че лошо. По-добре кажи, що ще правиш ти зимъска?
                              Ми да вземеш да научиш кога ФЕЦ са най-ефикасни? (не, не е лятото )

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                Те кажи пак за извиненията https://faktor.bg/bg/articles/petak-...ove-realnost-e
                                Айде за пак Таласъми ООД.

                                Коментар

                                Working...
                                X