IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой с ток на отрицателни цени- демек да ми го подари, че и да ми плати отгоре- галфоню, зазчо или другия дето като видел тока на монитора знаел че е ядрен и не го купувал- той май беше някакъв дилър, ама не на ток

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
      Какато много пъти съм казвал идиоти ще има и след свършека на света
      Именно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fbr65 Разгледай мнение
        Не ми било бaтериии, мила моя майнольо, най ми било каскади.
        Какато много пъти съм казвал идиоти ще има и след свършека на света

        Коментар


        • Не ми било бaтериии, мила моя майнольо, най ми било каскади.
          Част от каскадите на НЕК ще станат големи водни батерии за производство на ток в пикови моменти, стана ясно от думите на вицепремиера и финансов министър Асен Василев по време на парламентарния
          Last edited by fbr65; 19.02.2022, 08:38.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

            Кой факт ти трябва точно? Че в ЕС няма как да се изгради вече АЕЦ с цена на тока под 120 евро/МВч, а лъжците се опитват да ни зарибят с това, че Белене щяло да е със себестойност 70? С това, че Белене щяло да роботи 60 години до 2090г.? А бе какви са тези идиоти дето считат, че до 2090г някой ще остави подобно нещо да работи в ЕС?
            Бе знам че едни лъжци ни зарибяваха с ток с отрицателни цени.Ако от мен зависи и стотинка няма да ви дам на крадците.Стройте си колко си искате панели и си търсете пазар на каквито цени намерите.Ще си платите и като попове за присъединяването и задължително телемеханична система при диспечерите.Кога реши диспечера бам шалтера без никакви обяснения.
            Last edited by keep_calm; 20.02.2022, 10:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

              Тоя за какви производители говори?! Искат се директно пари от бюджет 2022г. защото АЕЦ-а "бил изгоден"? Като е изгоден защо няма и един частен инвеститор? АЕЦ-а е наистина изгоден, но за кого? За тези които са свикнали да крадат от бюджета ни, в случая и за руската кочина.
              Добре де, вече съм узрял да НЕ на настоявам непременно за Белене. Ала нова мощност, е наложителна. Отделно ч еее, много пъти напомням, ама все пропускате инфлацията. Тя, така или иначе, снижава тежестта на тези много пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ГАД Разгледай мнение

                А, бихте ли ни разкрили фактите такива, каквито са?
                Кой факт ти трябва точно? Че в ЕС няма как да се изгради вече АЕЦ с цена на тока под 120 евро/МВч, а лъжците се опитват да ни зарибят с това, че Белене щяло да е със себестойност 70? С това, че Белене щяло да роботи 60 години до 2090г.? А бе какви са тези идиоти дето считат, че до 2090г някой ще остави подобно нещо да работи в ЕС?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Обзалагам се, ще чуем тирадата за отрицателните цени...ОТНОВО.
                  И не би имало лошо...Само дето наш Фончо, забравя че, на пазара, важи простичкият факт: Производителите произвеждат, ЗА ДА ПЕЧЕЛЯТ ТЕ, а не потребителите. Т.е., в дълговременно претеглена перспектива, или ще продават ОСРЕДНЕНО ПОЛОЖИТЕЛНО, или ще затворят.
                  Тоя за какви производители говори?! Искат се директно пари от бюджет 2022г. защото АЕЦ-а "бил изгоден"? Като е изгоден защо няма и един частен инвеститор? АЕЦ-а е наистина изгоден, но за кого? За тези които са свикнали да крадат от бюджета ни, в случая и за руската кочина.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ГАД Разгледай мнение

                    А, бихте ли ни разкрили фактите такива, каквито са?
                    Обзалагам се, ще чуем тирадата за отрицателните цени...ОТНОВО.
                    И не би имало лошо...Само дето наш Фончо, забравя че, на пазара, важи простичкият факт: Производителите произвеждат, ЗА ДА ПЕЧЕЛЯТ ТЕ, а не потребителите. Т.е., в дълговременно претеглена перспектива, или ще продават ОСРЕДНЕНО ПОЛОЖИТЕЛНО, или ще затворят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                      Маса русофили се намърдаха във властта и пропагандата за нов АЕЦ се засили неимоверно. Направо си искат пари от бюджета за 2022г за този финансов трап. САЩ не ни давали нов АЕЦ, за Белене щяло да бъде много добре, всякакви селяни и пазачи от там са включени да ни убеждават в "евтиния ядрен и базов ток". Явно 3 милиарда лева не бяха достатъчни, че ги подарихме на руската кочина.
                      А, бихте ли ни разкрили фактите такива, каквито са?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                        Маса русофили се намърдаха във властта и пропагандата за нов АЕЦ се засили неимоверно. Направо си искат пари от бюджета за 2022г за този финансов трап. САЩ не ни давали нов АЕЦ, за Белене щяло да бъде много добре, всякакви селяни и пазачи от там са включени да ни убеждават в "евтиния ядрен и базов ток". Явно 3 милиарда лева не бяха достатъчни, че ги подарихме на руската кочина.
                        Когато патологичната Русофобия ти е изпилила всички мозъчни клетки се раждат подобни писания.....
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Opredeleno. Какво общо има тока от аец с това къде ще бъда, не ми стана ясно. Но галфоню си знае
                          Не знае но, и нехае. ТОЛКОВА глупости да изтръска и са не го е срам, може само пълен дебил

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Доказано неадекватен.
                            Opredeleno. Какво общо има тока от аец с това къде ще бъда, не ми стана ясно. Но галфоню си знае

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                              Не е лош. Просто ти ще останеш в Германия всеки ден някой германец да ти набива канчето, оня в Горна ще продължи да носи цимент, много дърти русофили ще измрат по селата от глад, ще подпомогнем рускат акочина с още няколко милиарда ... всичко ще си е по старому.
                              Доказано неадекватен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Когато се откажеш от тока от контакта, тогава може да пишеш на воля че аец е лош, че фалира и други такива. Добре че е аец-а че иначе жена ти ще върти динамото докато ти тролейбусваш тук
                                Не е лош. Просто ти ще останеш в Германия всеки ден някой германец да ти набива канчето, оня в Горна ще продължи да носи цимент, много дърти русофили ще измрат по селата от глад, ще подпомогнем рускат акочина с още няколко милиарда ... всичко ще си е по старому.

                                Коментар

                                Working...
                                X