IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Зазчо пак ли бе смешен.Погледни се че ти се смее целия форум
    Смехът е Здраве повере. Ама халюцинирането на смях не е.

    Нещо сте се запънали като борещ се за тройка Незнайко,чакаме ви разсъжденията драги, за лв,/мвтч на генерации на ток.

    Не какво е ток, ЕЕС, какви им били проблемите, кой началник какво правел(пак несвързано със себестойностите).и т.н и т.д.. (преписвате от неправилното място) хихиххох.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

      Е има напредък написал есе като за деветокласничка в ЕлЕктрОто. Чакаме нехт левъл.(да е пряко свързано със себестойност на генерациите)

      Отрицателните цени на 2.01 са били в момент на физически внос от Румъния.и Сърбия.
      Зазчо пак ли бе смешен.Погледни се че ти се смее целия форум

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Пари -само, да начеша твоето болезнено самолюбие -няма да "вадя". Не се връзвам на простотии, имам достатъчно дълга биография, следствие от обучението, което съм преминал. Предложих ти честно почтено, да си извадим дипломите на живо, пред хора (да може да ги пипнат) и тогава, понеже ТИ бръмчиш за "моята НЕбразованост" да ми платиш.
        Щото, всичко си ми е наред, а ти твърдиш, че съм "необразован".
        Естествено, не ти утърва и ТИ се ошумули, наакан.
        Ма разбира се че няма да вадиш ти 50000 не си виждал камо ли да имаш.А и си убеден че ще загубиш.То и затова скимтиш и въртиш опашка.Образован си бил каиш бах та в образования дето с вода от дунав с температура 25 градуса топлиш София...Измамник си ти с ментални проблеми и си за поп доктора и науката не помогнаха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Сложи 50000 кинта и бас искаш ли.Маймун проС за съжаление няма да те пуснат там където работя.Само като влезеш и ще се насереш.Измамник давай вади парите и ще видим кой какъв е.Ама те е страх
          Пари -само, да начеша твоето болезнено самолюбие -няма да "вадя". Не се връзвам на простотии, имам достатъчно дълга биография, следствие от обучението, което съм преминал. Предложих ти честно почтено, да си извадим дипломите на живо, пред хора (да може да ги пипнат) и тогава, понеже ТИ бръмчиш за "моята НЕбразованост" да ми платиш.
          Щото, всичко си ми е наред, а ти твърдиш, че съм "необразован".
          Естествено, не ти утърва и ТИ се ошумули, наакан.
          Last edited by Pyramid; 06.01.2021, 20:39.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Ааа-ха-ха-ха-хаааа!
            тоя не можа да завърши ПУИ Асен Киселинчев в долен дъбник, работи в помощното стопанство в теца в плевен
            Е има напредък написал есе като за деветокласничка в ЕлЕктрОто. Чакаме нехт левъл.(да е пряко свързано със себестойност на генерациите)

            Отрицателните цени на 2.01 са били в момент на физически внос от Румъния.и Сърбия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Точно тъй. "Специалист". Техникум.
              Сложи 50000 кинта и бас искаш ли.Маймун проС за съжаление няма да те пуснат там където работя.Само като влезеш и ще се насереш.Измамник давай вади парите и ще видим кой какъв е.Ама те е страх

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Така е, Боклук.
                Хи хи хи боклук е на майка ти сина и и измамник.С образование пети клас след като го е повтарял три години

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Единият е специалист- поне в моите очи, другият е марикон
                  Точно тъй. "Специалист". Техникум.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Ха ха ха ма ти ще ме коментираш бе измамник.Смешно е.
                    Така е, Боклук.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Ще го кажа малко грубо норвежците може да ми се обидят, обаче... ТОВА МОГАТ -ТОВА ПРОИЗВЕЖДАТ И ТОВА ПРОДАВАТ. Щото, И НОРВЕГИЯ, ДА СУРОВИННА ИКОНОМИКА. Ако биха били пак толкова добри и напредничави и биха се СЪЗНАТЕЛНО ограничили, можеше стоковото им представяне в света и друго да е но...НЕ СА.
                      По това, което Петър каза, може да се добавят разни подробности но, като цяло и основно, е прав. За жалост, личната му слабост, болно тшеславие и празни филми, не му позволяват да удържи репутационни я си капитал и току се излага. Негов проблем.
                      ​​​​​​​А Импотецият, дето го напада...АМИ, ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ СА.
                      Ха ха ха ма ти ще ме коментираш бе измамник.Смешно е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Ааа-ха-ха-ха-хаааа!
                        тоя не можа да завърши ПУИ Асен Киселинчев в долен дъбник, работи в помощното стопанство в теца в плевен
                        Яд ли те е а.Еми тва са фактите.Ти като завършил ПУИ Асен Киселинчев и с ТЕЛК по раждение си личиш отдалече....Я ни разкажи как братчеда те уреди в ДПС и с скъпо платена дър жавна службичка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Ще го кажа малко грубо норвежците може да ми се обидят, обаче... ТОВА МОГАТ -ТОВА ПРОИЗВЕЖДАТ И ТОВА ПРОДАВАТ. Щото, И НОРВЕГИЯ, ДА СУРОВИННА ИКОНОМИКА. Ако биха били пак толкова добри и напредничави и биха се СЪЗНАТЕЛНО ограничили, можеше стоковото им представяне в света и друго да е но...НЕ СА.
                          По това, което Петър каза, може да се добавят разни подробности но, като цяло и основно, е прав. За жалост, личната му слабост, болно тшеславие и празни филми, не му позволяват да удържи репутационни я си капитал и току се излага. Негов проблем.
                          А Импотецият, дето го напада...АМИ, ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ СА.
                          Единият е специалист- поне в моите очи, другият е марикон

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                            Благодаря, power grid!
                            Поучително е да се чуе мнението на специалист, който е вътре в системата.
                            Не видях да ти опонират та, се сетих:
                            Според една класификация на образователните нива, която срещнах наскоро, като "специалисти" се определят хората с техникум (по днешному, "колеж"), което, дори не е степен "бакалавър". Образование СРЕДНО СПЕЦИАЛНО. Затуй, някои хора, като се пъчат, не е зле да си дават сметка примерно, като разговарят кой с доктор, кой с магистър, кой - дори с бакалавър, и да бъдат по-скромни. Особено се накефих на едно определение, пуснато наскоро от такъв, "мамата си джаса".
                            Удоволствието беше мое.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              А норвегия що копае и ПРОДАВА гадния петрол и газ за да замърсяват Земята?
                              Кое им е чистото?
                              Ще го кажа малко грубо норвежците може да ми се обидят, обаче... ТОВА МОГАТ -ТОВА ПРОИЗВЕЖДАТ И ТОВА ПРОДАВАТ. Щото, И НОРВЕГИЯ, ДА СУРОВИННА ИКОНОМИКА. Ако биха били пак толкова добри и напредничави и биха се СЪЗНАТЕЛНО ограничили, можеше стоковото им представяне в света и друго да е но...НЕ СА.
                              По това, което Петър каза, може да се добавят разни подробности но, като цяло и основно, е прав. За жалост, личната му слабост, болно тшеславие и празни филми, не му позволяват да удържи репутационни я си капитал и току се излага. Негов проблем.
                              ​​​​​​​А Импотецият, дето го напада...АМИ, ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ СА.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                                Благодаря, power grid!
                                Поучително е да се чуе мнението на специалист, който е вътре в системата.
                                Ааа-ха-ха-ха-хаааа!
                                тоя не можа да завърши ПУИ Асен Киселинчев в долен дъбник, работи в помощното стопанство в теца в плевен
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X