IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиция в е-Търговия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инвестиция в е-Търговия

    Здравейте всички,
    Търся инвеститори които искат да инвестират в електронната търговия. Това всъщност е уникалната идея на хибридния сайт за електронна търговия и 'дроп шипинг'. В момента имам 8 членове на екипа, които искат да работят по проекта, единственото нещо, което ни липсва, е финансирането. Проектът изисква известен процес и пълна ангажираност на екипа, който екипът ми обеща да изпълни, ако са получили финансови ресурси по време на проекта, разбира се, и след това. Според моите изследвания, както вече казах такъв софтуер не съществува, междинен сайт за електронна търговия, след 3 месеца достига месечна вноска от 150,000$, най-вероятно вече е ясно, че с уникална идея можем да постигнем много повече. Също така моят бизнес план е разработен така, че рисковете от неуспех са много малки и компанията да може да профитира от самото начало на рекламата.
    Ако има заинтересовани инвеститори ще ви помоля да ми пише в лично съобщение със ваш контакт маил/телефон.
Working...
X