IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

    Ако Ивелинчо е милионер аз съм космонавт. Такива глупости дрънка в това което изгледах от него. МилЕонерите имат контакти и реална представа за нещата. Този ивелинчо е най-обикновен мечтател зарибяващ балъци като твойте ментори плехуна и пастора . Опитва се както казах по-надолу да се изявява като водещ, ментор и човек от последна инстанция. От какво са му милионите? Аз виждам само едно ТЪПОТИИ. Зарибяват някакви хора да бухат пари в нещо което е безпреспективно. Аз искам да ми изясниш понеже си му фен какви са тези 25 милиона печалба на година. Каква е тази печалба? Тези колиби мога да ги построя сигурно и аз за 10 пъти по-малка сума от тия 140 милиона.
    Не съм запознат подробно с проекта за да говоря за пари. Но той се е доказал че може да прави пари. Поне 10 човека които познавам лично работят за него. Предполагам че има около 200 активни консултанта поне които му носят сериозен доход.
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

      Железен!!!

      Благодаря, че се включваш!

      Така както с общи усилия размазахме SCI, така ще откажем и тези
      Естествено. Това е схема. Акции продавани от консултанти. Цената се вдига изкуствено. Някакви пакети от 25-35 бона за акции. Няма ли някаква проверка да се направи на тази схема. КФН,НАП,ДАНС спите ли ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Ивелин е милионер, не знам защо твърдите че нищо не ставало от него. Този Парк го прави защото му е хоби да се занимава с патриотизъм.
        Ако Ивелинчо е милионер аз съм космонавт. Такива глупости дрънка в това което изгледах от него. МилЕонерите имат контакти и реална представа за нещата. Този ивелинчо е най-обикновен мечтател зарибяващ балъци като твойте ментори плехуна и пастора . Опитва се както казах по-надолу да се изявява като водещ, ментор и човек от последна инстанция. От какво са му милионите? Аз виждам само едно ТЪПОТИИ. Зарибяват някакви хора да бухат пари в нещо което е безпреспективно. Аз искам да ми изясниш понеже си му фен какви са тези 25 милиона печалба на година. Каква е тази печалба? Тези колиби мога да ги построя сигурно и аз за 10 пъти по-малка сума от тия 140 милиона.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          Ивелин е милионер, не знам защо твърдите че нищо не ставало от него. Този Парк го прави защото му е хоби да се занимава с патриотизъм.
          Ако е милионер, защо във едно от видеота казва, по въпрос свързан с облигациите че не иска да застане с лични активи, за това емитират облигации с 40% лихва?
          Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Тц, явно прекрасно знаят какво е публично предлагане.
          Готини лихви по облигации

          https://prnt.sc/ij7iah

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
            Ивелин е милионер, не знам защо твърдите че нищо не ставало от него. Този Парк го прави защото му е хоби да се занимава с патриотизъм.
            Може да е милионер, ама е арогантен милионер. Не му прави чест да обижда така хора, които явно не познава.

            Коментар


            • Ивелин е милионер, не знам защо твърдите че нищо не ставало от него. Този Парк го прави защото му е хоби да се занимава с патриотизъм.
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение

                Аз ако имам 100 000 евро ще се оженя за някоя хубавица. Инвестицията е леко рискова за мен, в интерес на истината ако се случи нещо със здравето на Ивелин, няма кой да довърши проекта, затова трябва да се внимава.
                Тоя хубосник Ивелин, за нищо не става да ме прощава. Сериозен играч се пише, а си играе с тъпизми на ментор и водещ. Идеята за този парк е глупава. Какви са тия 140 милиона за някакви бутафорни къщички. Акции продавани от някакви хора срещу комисион и то при неясна ценна, ами определена от някакъв екип. някакви космически дивиденти, някакви космически печалби от 25 милиона. Как се сметнаха тия пари? И аз навремето в една екселска табличка си смятах при 10% доходност на седмица от форекс след година ще имам 10 милки. Ивелично е мечтател.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  Ами инвестирай си парите щом го познаваш оптимисте. После търсите "Господари на ефира" да ревете че някой ви е излъгал... Иначе добре измислена "схема". Има за големи риби (така наречени инвеститори), има и за по-малки риби (някакви карти с валидност 30г. ). Както се вика, не връщаме никой, само ни дайте парите си Успех в начинанието, като получите първия дивидент от печалбата, да не забравите да почерпите...
                  Аз ако имам 100 000 евро ще се оженя за някоя хубавица. Инвестицията е леко рискова за мен, в интерес на истината ако се случи нещо със здравето на Ивелин, няма кой да довърши проекта, затова трябва да се внимава.
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                    Железен!!!

                    Благодаря, че се включваш!

                    Така както с общи усилия размазахме SCI, така ще откажем и тези
                    Няма защо! Сериозен съм. На 1000% съм убеден че Ивелин ще удуши един или няколко инвеститора и ще направи парка. Сега, колко ще бъде успешен самият парк, ще зависи от менаджирането му. Единствено не ми харесва че ме агитират по фейсбука приятели да си купувам книги и златни карти. А относно как набира пари, не разбирам от правната страна, но ако не е изпипал този момент, много аматьорско. Инвеститорите ще бъдат ли по сигурни ако Тугедър се лиснат на борсата?
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      пич стига ръси глупости. като се продават акции между акционери нищо не влиза в касата. и какъв е тоя корпоративен данък за физически лица
                      Казвам какво въпроси питат хората под видеото.
                      Имах предвид данък печалба.

                      Коментар


                      • пичове някой виждал ли им е баланса на тея хубостници. колко им е капитала

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение
                          Някой чете ли коментарите под видеото:
                          https://www.youtube.com/watch?v=bB9aUByJBak

                          Хората питат Михайлов - на какви цени купуват консултнтите акциите?Как парите ще се влеят в дружествените каси след като договор между физически лица? Дали техни консултанти делят печалбата? Защо купуват акции от физически лица, а не директно новоемитирани акции - като по този начин се дължи корп. данък, т.е. по-малко пари влизат в касата? Както и много други въпроси, с които се пита за прозрачност, а насреща получават отклоняващи отговори стил вие какво правите какъв опит имате и най-вече хората в инестор.бг едва ли не пишат хейт и искат парка да пропадне
                          пич стига ръси глупости. като се продават акции между акционери нищо не влиза в касата. и какъв е тоя корпоративен данък за физически лица

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                            Аз познавам Ивелин, той наистина иска да реализира проекта и ще го направи. Аман от песимисти!
                            Железен!!!

                            Благодаря, че се включваш!

                            Така както с общи усилия размазахме SCI, така ще откажем и тези

                            Коментар


                            • Някой чете ли коментарите под видеото:
                              https://www.youtube.com/watch?v=bB9aUByJBak

                              Хората питат Михайлов - на какви цени купуват консултнтите акциите?Как парите ще се влеят в дружествените каси след като договор между физически лица? Дали техни консултанти делят печалбата? Защо купуват акции от физически лица, а не директно новоемитирани акции - като по този начин се дължи корп. данък, т.е. по-малко пари влизат в касата? Както и много други въпроси, с които се пита за прозрачност, а насреща получават отклоняващи отговори стил вие какво правите какъв опит имате и най-вече хората в инестор.бг едва ли не пишат хейт и искат парка да пропадне

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                Аз познавам Ивелин, той наистина иска да реализира проекта и ще го направи. Аман от песимисти!
                                Ами инвестирай си парите щом го познаваш оптимисте. После търсите "Господари на ефира" да ревете че някой ви е излъгал... Иначе добре измислена "схема". Има за големи риби (така наречени инвеститори), има и за по-малки риби (някакви карти с валидност 30г. ). Както се вика, не връщаме никой, само ни дайте парите си Успех в начинанието, като получите първия дивидент от печалбата, да не забравите да почерпите...

                                Коментар

                                Working...
                                X