IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

    Когато съм имал въпрос, съм им го задавал и съм получавал отговор. Ако наистина те интересува бих ти препочъчал да направиш същото.
    Както виждаш в примера получаваш отговор, който не кореспондира на ТР

    Отделно може ли да обясниш как се финансира този проект ... с други думи след като няма емисия на нови акции, то как парите влизат в парка?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

      Това като прозрачно ли ти се струва:
      https://www.forumfinansi.com/threads...ge-4#post-1902

      Или пък факта, че не издават нови акции, а продават текущи на ФЛ и не се знае по какъв начин влизат парите в парка ... ако влизат. Това, което се знае, че някой хора купуват 180 пъти по скъпа акция от преди 2 години и тези пари отиват в нечии джоб .. +10% данък на държавата
      Когато съм имал въпрос, съм им го задавал и съм получавал отговор. Ако наистина те интересува бих ти препочъчал да направиш същото.
      Keep going ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

        Аз лично все още не мога да кажа със сигурност дали е и това според мен само времето ще го покаже. Изпадал съм и в двете крайности по този въпрос, но поне съм изгледал всичко, което са публикували. Само едно видео ми се струва недостатъчно. Действат доста прозрачно по отношение на изграждането на самия парк, информират хората и през канала им в тубата, гледал съм и бизнес планът им, разговарял съм с тях наживо и вярвам, че са способни хора. Разбира се, мога и да бъркам, но тук се изказват предимно негативни мнения и реших да споделя и моята гледна точка.
        Това като прозрачно ли ти се струва:
        https://www.forumfinansi.com/threads...ge-4#post-1902

        Или пък факта, че не издават нови акции, а продават текущи на ФЛ и не се знае по какъв начин влизат парите в парка ... ако влизат. Това, което се знае, че някой хора купуват 180 пъти по скъпа акция от преди 2 години и тези пари отиват в нечии джоб .. +10% данък на държавата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Ами...Само един клип гледах и, още тогава, ме втресе. Пирамида не, ами голяма. Пазѝ се.
          Аз лично все още не мога да кажа със сигурност дали е и това според мен само времето ще го покаже. Изпадал съм и в двете крайности по този въпрос, но поне съм изгледал всичко, което са публикували. Само едно видео ми се струва недостатъчно. Действат доста прозрачно по отношение на изграждането на самия парк, информират хората и през канала им в тубата, гледал съм и бизнес планът им, разговарял съм с тях наживо и вярвам, че са способни хора. Разбира се, мога и да бъркам, но тук се изказват предимно негативни мнения и реших да споделя и моята гледна точка.
          Keep going ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

            Да. Изгледал съм всичките им видеа в канала за Исторически Парк и им симпатизирам. Хората се опитват да съградят нещо и поне това, което е направено до момента на мен лично ми харесва.
            Ами...Само един клип гледах и, още тогава, ме втресе. Пирамида не, ами голяма. Пазѝ се.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Митаки, ти сериозно ли?
              Да. Изгледал съм всичките им видеа в канала за Исторически Парк и им симпатизирам. Хората се опитват да съградят нещо и поне това, което е направено до момента на мен лично ми харесва.
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                Проектът ми е много интересен и го следя внимателно от началото. Като се сетя откъде е започнал почвам да си мисля, че ще го реализират Времето ще покаже...

                Аз им стискам палци и го очаквам с нетърпение. Наистина вярвам, че има нужда от нещо такова.
                Митаки, ти сериозно ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  Проектът ми е много интересен и го следя внимателно от началото. Като се сетя откъде е започнал почвам да си мисля, че ще го реализират Времето ще покаже...

                  Аз им стискам палци и го очаквам с нетърпение. Наистина вярвам, че има нужда от нещо такова.
                  Купи ли си акции?

                  Коментар


                  • Проектът ми е много интересен и го следя внимателно от началото. Като се сетя откъде е започнал почвам да си мисля, че ще го реализират Времето ще покаже...

                    Аз им стискам палци и го очаквам с нетърпение. Наистина вярвам, че има нужда от нещо такова.
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Приятели. Откъм паркът няма нищо ново. Ако не с друго, нека се нахраним с вера!

                      https://www.together.bg/1187/za-nas-bord-na-direktorite

                      https://vazdigane.bg/Activist


                      Ние инвесторите

                      Искаме да купуваме евтино а след това да продаваме скъпото. Поведението ни напомня това на ято шарани или по скоро на четворно стадо гладни вълци.
                      Появи се обачe deux ex machina. Наричайте ги ако искате визионери, жанвалжановци, финансови консултанти, будители или рицари на добрата роля. За мен са просто апостоли. Те са липсващата брънка която ще спаси родината и въздигне българското величие и могъщество освен това ще помогне на всеки инвестор да печели. На тези хора може да се има доверие. Те са нова порода всестранно развити личности.
                      Има ли инвестиция по добра от злато? Пазарната ниша, лекцийте, редовните дивиденти и линейно нарастващите цени на акцийте могат да ни направят финансово независими. Няма да имаме шеф няма да се блъскаме за някой друг от 9 до 6. Ще имаме много свободно време. Идва новото време.

















                      Коментар


                      • Стига бе, georgnank не може да си вярва на тези неща дето ги плещи. То е написано това толкова гротескно, че просто ...
                        Според мен ги иронизира по същия начин, по който и Черкезов го правеше с пастора.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение
                          Сега разбирам защо не емитарат нови акции, а продават ... това са акциите на вождовете основатели на проекта и спасителите на България посредством този проект,
                          И ще спасят българите от парите им. Да не им тежат.

                          Евала на такива хора

                          П.С.
                          Преди месеци една позната ме пита за тях. Аз викам "къде е бизнес плана?". Тя вика "А?!".
                          По-нереалистичен и измислен бизнес план не бях виждал.

                          Коментар


                          • Сега разбирам защо не емитарат нови акции, а продават ... това са акциите на вождовете основатели на проекта и спасителите на България посредством този проект,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              ще има ли пирамида
                              в парка имам предвид
                              Ще има. А в бъдеще ще бъде Негов мавзолей... И по съркофага ще е описана славната Му история и достойните за възхищение патриотизъм и всеотдайност. А по стените рафтове с томове, съдържащи всички стенограми от лекцийте, семинарийте, и интервютата по медийте.

                              Коментар


                              • ще има ли пирамида
                                в парка имам предвид
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X