IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Премахнали са частта за инвестиция в сайта на парка. Защо ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
      Поддържаме леко хумористична обстановка, като иронизираме шамана по-долу. И без това темата не е особено съдържателна, така че не виждам причина да се взимаме толкова насериозно.

      Въпросът ми обаче беше сериозен. Колко акции остават за продажба, респективно колко са успели да продадат до този момент?
      На този въпрос май само КФН може да отговори.

      Коментар


      • Поддържаме леко хумористична обстановка, като иронизираме шамана по-долу. И без това темата не е особено съдържателна, така че не виждам причина да се взимаме толкова насериозно.

        Въпросът ми обаче беше сериозен. Колко акции остават за продажба, респективно колко са успели да продадат до този момент?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Здравейте що за тема е това? - особеност на грамотното писане или някакъв майтап ? Виждам че е в топ на коментарите обаче .. ми Мирише на нещо подобно - добрият вълк Лупи се облизва около ipo-то на ... цска (няма как да е препоръка)
          Това е нарочно осиране от ... на родния ми език, което, нито съм, нито някога бих толерирал.
          Last edited by Pyramid; 01.02.2019, 18:23.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
            Някой знае ли колко акций остават за продажбий? Питам от любопитство.
            С тез "й" вече започнах да се обърквам, )
            Навярно идват още от славно римско време, когато ЛуциЙ АнеЙ е написал нравствените писма за ЛуцилиЙ
            Last edited by precakanoto; 01.02.2019, 18:16.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Нашето момче при Славчо
              Как можах да го пропусна. !?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
                Здравеите господа инвеститури. Интерисува ме откаде мога да си купя акций, гледах шоуто на Слави. Благодаряви.
                Здравейте що за тема е това? - особеност на грамотното писане или някакъв майтап ? Виждам че е в топ на коментарите обаче .. ми Мирише на нещо подобно - добрият вълк Лупи се облизва около ipo-то на ... цска (няма как да е препоръка)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cycle Разгледай мнение
                  Довечера вожда, шамана, гуруто Ивелин Михайлов (да се свети името му) ще гостува на Слави. Ама как си пасват двамата, може и Слави да набие кеш в парка...
                  Да? Много любопитно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cycle Разгледай мнение
                    10 минути говори за паметници и още нито дума за инвестиций, исторический парк и застраховкий?!?
                    Нали ти е ясно, ако беше казал инвестиция в парка - днес НАП/КФН/Икономически Полиция или от сорта, щяха да са на проверка за нарушаване на ЗППЦК

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
                      Здравеите господа инвеститури. Интерисува ме откаде мога да си купя акций, гледах шоуто на Слави. Благодаряви.
                      Ако купиш, подари ми на мен малко акций, за нунизматична, историческа и сантиментална стойност. Аз не съм си отделил бюджет за тази година за това и не мога да си купя.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
                        Здравеите господа инвеститури. Интерисува ме откаде мога да си купя акций, гледах шоуто на Слави. Благодаряви.
                        Ако се надяваш да ти постнем тука линка на парка, за да го таргетираме...., много еФтино някак си....

                        Чичо Гошо ли не знаеш как се ползва...?!?

                        Коментар


                        • Здравеите господа инвеститури. Интерисува ме откаде мога да си купя акций, гледах шоуто на Слави. Благодаряви.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Нашето момче при Славчо
                            Не го видях..., но е много ентусиазиран..., тия дни хранеше хейтърите... където и да са - форуми, фейсове и всичкото соц.... мрежа
                            BTW, някакви "финансови курсове" ми споделиха че се организират с едни карти за "отстъпки" при бъдещо посещение на "парка"...

                            Коментар


                            • 10 минути говори за паметници и още нито дума за инвестиций, исторический парк и застраховкий?!?

                              Коментар


                              • Нашето момче при Славчо

                                Коментар

                                Working...
                                X