IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/10683034999...type=3&theater

    Да не би този човек да е собственика на проекта в сянка, защото обикаля света и си го презентира?
    ПЕРНИК над всичко!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение
      Толкова несъстоятелни тези до сега не бях гледал - да си знаете, като сте минотарни акционери това е добре, щото видите ли мажоритаря имал много по-голям интерес да стане инвестиция, а вие вкарвате впъти по-малко от него и егото ви не е толкова голяма затова няма да имате като неговата мотивация. А това, че си теглил кредит кредит за да купиш акции и нямаш никакъв контрол, е явно полезно:

      https://www.facebook.com/Io.stoqnova...2154389131143/

      Г-н Михайлов че средно един Бг посетител ще ви остави 100 евро на посещение?
      Абе то има бизнеси в които могат да се вадят даже и над 100 евро на посетител, но в България май не е напълно законен

      Коментар


      • След като изгледах това видео разбрах много неща. Вие разбрахте ли ги? 600 хиляди посетители са вкърпа вързани и това е самото началото.

        Информация на ухо. Нека инвесторите който не са били на последните срещи се свържат с представители на ИП. Има приятни изненади от финансов характер. А откриването тепърва предстой!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение
          Толкова несъстоятелни тези до сега не бях гледал - да си знаете, като сте минотарни акционери това е добре, щото видите ли мажоритаря имал много по-голям интерес да стане инвестиция, а вие вкарвате впъти по-малко от него и егото ви не е толкова голяма затова няма да имате като неговата мотивация. А това, че си теглил кредит кредит за да купиш акции и нямаш никакъв контрол, е явно полезно:

          https://www.facebook.com/Io.stoqnova...2154389131143/

          Г-н Михайлов че средно един Бг посетител ще ви остави 100 евро на посещение?
          „Полезно”, то. Може. За „орлето”, което, съберат ли се фостатъчно кинти, ке отлети и пишман - инвеститорите, че го задухат.

          Коментар


          • Толкова несъстоятелни тези до сега не бях гледал - да си знаете, като сте минотарни акционери това е добре, щото видите ли мажоритаря имал много по-голям интерес да стане инвестиция, а вие вкарвате впъти по-малко от него и егото ви не е толкова голяма затова няма да имате като неговата мотивация. А това, че си теглил кредит кредит за да купиш акции и нямаш никакъв контрол, е явно полезно:

            https://www.facebook.com/Io.stoqnova...2154389131143/

            Г-н Михайлов че средно един Бг посетител ще ви остави 100 евро на посещение?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

              На 39 млад ли съм?
              Не. Зрял мъж си, или поне така ти се полага.

              Имаш ли виждане (визия по журналистически) за това, което казах долу - за гмежта и хората?

              Коментар


              • аз не мисля е чак много хора са се вързали. е то идиоти все се намират , ама такива с пари са рядкост

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Жан Бет Разгледай мнение

                  Сигурно си млад и още ти е неудобно да осъзнаеш рязката разлика между тъпа гмеж и хора.
                  Първите стават вече нормата, мой човек.
                  На 39 млад ли съм?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                    Сега го гледах това Together. То по-лошо и то секта / култ. Как има хора да се връзват не знам.
                    Сигурно си млад и още ти е неудобно да осъзнаеш рязката разлика между тъпа гмеж и хора.
                    Първите стават вече нормата, мой човек.

                    Коментар


                    • Сега го гледах това Together. То по-лошо и то секта / култ. Как има хора да се връзват не знам.

                      Коментар


                      • Marina Muchakova готина група имаш във фейсбук - пишат изключително ерудирани хора - адмирации !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Ами играят си на вождове, а индианците предполагам трябва да са хората, които ще си дадат парите
                          Явно затова правят фирми по 2 лева капитал:


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение
                            Каква е тази секта - вожд, смъртност ...
                            https://i.imgur.com/JbxcxWD.png
                            Ами играят си на вождове, а индианците предполагам трябва да са хората, които ще си дадат парите

                            Коментар


                            • Каква е тази секта - вожд, смъртност ...

                              Last edited by Aleo; 09.04.2019, 14:22.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение
                                Хайде докато е топло, да не изтървете новия имотен проект "Исторически Имоти"с 600% печалба до 5 години:
                                https://www.facebook.com/watch/?v=20...64&_rdc=1&_rdr
                                Хаххаа, крайната им цел е да наберат 200 милиона, за да купуват имоти в село Неофит Рилски. Човека все пак пътува в "чужбина" - Азербайдбан, Татарстан... Комедия. На тези и 1 лв. някой ако им даде е луд.

                                Коментар

                                Working...
                                X