IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
    Тук става дума за събитие неповторимо и единствено в 141 годишната история на Третата Българска Държава.
    За първи път се възстановява величието на нашите предци, която до този момент е била изгубена и за нас и за света.
    Това събитие подобно на откриване на паметника на връх Шипка и на възстановяването на крепостта Царевец.

    Грях да ви е че правите бакалски сметки. По този проект за работили И. М. старейшините и финансовите консултанти. Няма как нещата да не са изпипани. През последната година мнозина от тях получиха предложение за работа в JP Morgan, Nomura, Blackrock и това не е случайно. Самия Рей Далио говори суперслативи за Ивелин. Видяхте какво се случи на Цветко и Цецка. Срещу ИП не се рита!
    Някой разлял олиото, друг намазал филиите, а лакомите „тарикатчета”, чакат банан да падне.
    - Идилия!
    . „Вражалец”. Сезон 2 1/1

    Коментар



    • Тук става дума за събитие неповторимо и единствено в 141 годишната история на Третата Българска Държава.
      За първи път се възстановява величието на нашите предци, която до този момент е била изгубена и за нас и за света.
      Това събитие подобно на откриване на паметника на връх Шипка и на възстановяването на крепостта Царевец.

      Грях да ви е че правите бакалски сметки. По този проект за работили И. М. старейшините и финансовите консултанти. Няма как нещата да не са изпипани. През последната година мнозина от тях получиха предложение за работа в JP Morgan, Nomura, Blackrock и това не е случайно. Самия Рей Далио говори суперслативи за Ивелин. Видяхте какво се случи на Цветко и Цецка. Срещу ИП не се рита!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Ами навремето всичките финансови пирамиди изплащаха дивидент и като спря набирането на парички от балъците всичко приключи. Ако не си запознат ще цитирам и компании по памет: Иист уест интернешънъл холдинг груп на Иво Недялков, Лайф Чойс на Капустин, Лекс, Хранков, имаше и една варненска пирамида. Сигурен съм, че пропускам много други. Та всички те в началото изплащаха дивиденти и уж имаха някакви проекти, но явно парите на акционерите са отивали по друго направление.
        Да добавим: Крис Лимитед Варна и Югоагент Добрич на Миролюб Гаич.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          за счетоводството не си прав. погледни има баланса .публична информация е. аз го разгледах. 1М капитал 1,3М загуба значи са на минус 300 000
          ...А някой вече е разлял олиото...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
            Вие все още си мислите, че сте прави и това нещо няма бъдеще. В интерес на дискусията ми е интересно да науча дали някога бихте променили мнението си и ако да, кога?

            При първия изплатен дивидент, при посещение на място, брой посещения за първата година? Питам защото следя тези хора от началото и с всяка направена крачка печелят все повече от доверието ми. Допада ми, че говорят с действията си, а не отговарят по форумите.

            Чудя се дали някой от тук пишещите претърпява такава трансформация или напротив?
            Га сключат договор за още една кабина.

            http://prntscr.com/newt5x

            http://ipark.bg/timeline/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              Вие все още си мислите, че сте прави и това нещо няма бъдеще. В интерес на дискусията ми е интересно да науча дали някога бихте променили мнението си и ако да, кога?

              При първия изплатен дивидент, при посещение на място, брой посещения за първата година? Питам защото следя тези хора от началото и с всяка направена крачка печелят все повече от доверието ми. Допада ми, че говорят с действията си, а не отговарят по форумите.

              Чудя се дали някой от тук пишещите претърпява такава трансформация или напротив?
              Ами навремето всичките финансови пирамиди изплащаха дивидент и като спря набирането на парички от балъците всичко приключи. Ако не си запознат ще цитирам и компании по памет: Иист уест интернешънъл холдинг груп на Иво Недялков, Лайф Чойс на Капустин, Лекс, Хранков, имаше и една варненска пирамида. Сигурен съм, че пропускам много други. Та всички те в началото изплащаха дивиденти и уж имаха някакви проекти, но явно парите на акционерите са отивали по друго направление.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                за счетоводството не си прав. погледни има баланса .публична информация е. аз го разгледах. 1М капитал 1,3М загуба значи са на минус 300 000
                Аз имам предвид в техния нереален план, иначе реалността е както и ти каза с отрицателен капитал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                  Я кажи как парите влизат в парка като няма нова емисия на акции?
                  Я кажи колко струва проекта, след като няма обективно отчитане на счетоводството?
                  Я кажи колко е яко за собственика увеличил акциите до 1 милион при емисионна цена от 1 лев и сега да продава същите си акции за 250 лева?
                  Я кажи колко е яко всичките 3-4 собственика на 1-вия милион акции, да си дадат 350к акции и по незнайно какви начини парите влизат в парка за строеж и накрая масата плаща масрафа от ужким 100 милиона, и за този ужким масата държи 35%?
                  Я ама честно ми кажи 10 милиона или 100 милиона е себестойността? Към кое повече клониш?
                  Я кажи кое от това ще се промени след 22?
                  за счетоводството не си прав. погледни има баланса .публична информация е. аз го разгледах. 1М капитал 1,3М загуба значи са на минус 300 000

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                    Вие все още си мислите, че сте прави и това нещо няма бъдеще. В интерес на дискусията ми е интересно да науча дали някога бихте променили мнението си и ако да, кога?

                    При първия изплатен дивидент, при посещение на място, брой посещения за първата година? Питам защото следя тези хора от началото и с всяка направена крачка печелят все повече от доверието ми. Допада ми, че говорят с действията си, а не отговарят по форумите.

                    Чудя се дали някой от тук пишещите претърпява такава трансформация или напротив?
                    Да сравняваш бутафорната строителна площадка с крепоста Царевец и паметника Шипка, е меко казано смешно. Дали това "нещо" има бъдеще, ще си проличи още преди Нова година. За какъв дивидент по-точно говориш? Откъде смяташ ще дойдат приходи, след като повечето шарани си закупиха вече златни,сребърни, платинени и всякакъв вид карти? От места за настаняване, или от работещ ресторант? Я дай снимки на ГОТОВИ такива обекти в парка? Защото да обикаляш градовете с 3D снимки и да събираш "пари за акции", не е като да създадеш и разработиш бизнес. Но на теб щом ти допадат, изсипи си парите и печели от тази велика инвестиция. Само накрая твоята транформация да не включва да обикаляш телевизиите и да се жалиш как някой те е измамил, и държавата трябва да те обезщети. Нищо лично, само си разсъждавам...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                      Вие все още си мислите, че сте прави и това нещо няма бъдеще. В интерес на дискусията ми е интересно да науча дали някога бихте променили мнението си и ако да, кога?

                      При първия изплатен дивидент, при посещение на място, брой посещения за първата година? Питам защото следя тези хора от началото и с всяка направена крачка печелят все повече от доверието ми. Допада ми, че говорят с действията си, а не отговарят по форумите.

                      Чудя се дали някой от тук пишещите претърпява такава трансформация или напротив?
                      Я кажи как парите влизат в парка като няма нова емисия на акции?
                      Я кажи колко струва проекта, след като няма обективно отчитане на счетоводството?
                      Я кажи колко е яко за собственика увеличил акциите до 1 милион при емисионна цена от 1 лев и сега да продава същите си акции за 250 лева?
                      Я кажи колко е яко всичките 3-4 собственика на 1-вия милион акции, да си дадат 350к акции и по незнайно какви начини парите влизат в парка за строеж и накрая масата плаща масрафа от ужким 100 милиона, и за този ужким масата държи 35%?
                      Я ама честно ми кажи 10 милиона или 100 милиона е себестойността? Към кое повече клониш?
                      Я кажи кое от това ще се промени след 22?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                        Вие все още си мислите, че сте прави и това нещо няма бъдеще. В интерес на дискусията ми е интересно да науча дали някога бихте променили мнението си и ако да, кога?

                        При първия изплатен дивидент, при посещение на място, брой посещения за първата година? Питам защото следя тези хора от началото и с всяка направена крачка печелят все повече от доверието ми. Допада ми, че говорят с действията си, а не отговарят по форумите.

                        Чудя се дали някой от тук пишещите претърпява такава трансформация или напротив?
                        Митаки, аз не бих. По принципни положения. Заначало, сметките не излизат, нито механизмът и „гарантираното поскъпване” на акциите. Не виждам откъде чак толкова клиенти, с чак такава покупателна способност, нито смислена мотивираща ги причина чак така да се изръсят. Спирам до тук, не ми се вижда малко.

                        Коментар


                        • Вие все още си мислите, че сте прави и това нещо няма бъдеще. В интерес на дискусията ми е интересно да науча дали някога бихте променили мнението си и ако да, кога?

                          При първия изплатен дивидент, при посещение на място, брой посещения за първата година? Питам защото следя тези хора от началото и с всяка направена крачка печелят все повече от доверието ми. Допада ми, че говорят с действията си, а не отговарят по форумите.

                          Чудя се дали някой от тук пишещите претърпява такава трансформация или напротив?
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Ивелин парк вече структоро определящ отрасъл в икономиката културата и историята. А който е купил акций на време....

                            https://www.facebook.com/events/5915...3395449459951/

                            На 22 юни ще бъде голямото откриване на “Исторически парк”. Събитието ще е неповторимо и единствено в 141 годишната история на Третата Българска Държава. За първи път се възстановява величието на нашите предци, която до този момент е била изгубена и за нас и за света. Това събитие подобно на откриване на паметника на връх Шипка и на възстановяването на крепостта Царевец. За целта е организирана двудневна програма на 22 и 23 юни 2019 година, като първият ден програмата започва от 11 часа и ще приключи в полунощ. През целия ден български изпълнители и ансамбли ще ни припомнят красотата, емоцията и забавата в българското музикално и танцувални изкуство. Очаква се през този първи ден да има между 20 000 и 30 000 българи събрани на едно място, мислещи по един начин, които да слеят дъха и биенето на сърцата си. Втория ден ще има средновековен фестивал, който ще ни пренесе в епохата на величието на България. Ако искаш един ден да разказваш на децата и внуците си за този велик момент заповядай на ГОЛЯМОТО ОТКРИВАНЕ!

                            Коментар


                            • Яу..моята несподелена любов се е развилняла по темата:
                              Маринова е споменала, че "Диви&Щастливи" се снима в Исторически парк. А статуята, показана на един от клиповете, е на тракийски стрелец, който е насочил стрела към Зевс, за са му покаже, че не се страхува от боговете.

                              Прочети още на: https://www.dnes.bg/zvezdi/2019/04/1...e-mreji.408008
                              Жалко че оригинала е изтрит вече ( https://www.instagram.com/p/BwRfZYJDznq/ )

                              Дали ще и е готино, като се разрови по форумите? Или ще ни бие всички

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                                Явно затова правят фирми по 2 лева капитал:

                                Бегам да запазя Исторически ИсториЙ.

                                Коментар

                                Working...
                                X