IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    извинявам се за може би тъпия въпрос, но кои са тези 'орлета'
    Агентите на Тугедър, които продават така наречените акции на Исторически парк. Или обират парите на рибите, ако така ще стане по-ясно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение

      Защото го сравняваш с комедия. Помислих че знаеш как да стане по-добре. Аз не съм запознат в дълбочина с проекта, тук съм чел няколко коментара, но те повечето са общи приказки и изгледах и този клип. Ами говори смислено, може да не е в подходящи дрехи и с лоша експозиция(светлината не е добре насочена, качеството е лошо) но говори логично и уверено. Поправете ме ако не е така но такива проекти са голяма рядкост в България, обаче съм сигурен че сам човек не може да стигне особенно далеч. То зависи и какви цели си поставя този човек но ако можеше всичко всеки сам да си го направи нямаше да има семейства, родове, общности, племена, кралства, държави, съюзи, договори и т.н. Има един лаф "Проблема с банята е решен. Баня няма да има!" и твоя възглед ми звучи подобно, вместо да решим проблемите един по един, дай да се откажем от цялото нещо за по-лесно.
      Ами като не може сам, продай си апартамента, изтегли кредит и му дай парите си, щото той човека сам не може Не си запознат с проекта, ама критиките ги смяташ за "общи приказки". Все си мислех че за 30 години хората ще престанат да вярват в глупости, но явно съм грешал... Айде със здраве...

      Коментар


      • извинявам се за може би тъпия въпрос, но кои са тези 'орлета'
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Понеже Ивелин бил стар геймър, ще опиша нещата в тази тематика. Зергите от Тогедър ръшват с. Неофит Рилси и pillage-ват джобовете на всички мераклии за пасивен доход. По подобие на своите кумири Станчо Рангелов и Пастор Петров, горнооряховския облъчва орлетата с различни тъпотии, за да му снасят кинти постоянно. След проекта за къщичките идва ред и на клуб "Величие", където всеки приобщен член ще трябва да се чувства специален и част от нещо голямо по подобие на SCI/Saveway. Отлъчването от стадото или проглеждането за финансовата бездна трябва да бъде ужасяващо и затова шараните следва да продължават да му снасят, за да са в приказката. Накрая идва оня мастития адвокат от Варна и прибира активите на АД-то. И после кой от къде е .... Нурай у Павликени, Ангел у Шумен и т.н. и т.н.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение

            Защото го сравняваш с комедия. Помислих че знаеш как да стане по-добре. Аз не съм запознат в дълбочина с проекта, тук съм чел няколко коментара, но те повечето са общи приказки и изгледах и този клип. Ами говори смислено, може да не е в подходящи дрехи и с лоша експозиция(светлината не е добре насочена, качеството е лошо) но говори логично и уверено. Поправете ме ако не е така но такива проекти са голяма рядкост в България, обаче съм сигурен че сам човек не може да стигне особенно далеч. То зависи и какви цели си поставя този човек но ако можеше всичко всеки сам да си го направи нямаше да има семейства, родове, общности, племена, кралства, държави, съюзи, договори и т.н. Има един лаф "Проблема с банята е решен. Баня няма да има!" и твоя възглед ми звучи подобно, вместо да решим проблемите един по един, дай да се откажем от цялото нещо за по-лесно.
            Стига да Е проект! Досега изглежда, като недоразумение, подплътено с измама и заблуждение! Не стига това, но и неграмотно направено...

            Коментар


            • Изборната листа на една партия (да не я споменавам) във Ветрино се е понапълнила май с Тогедърджии/инвеститори.



              Някой някъде отдавна бе писал, си спомням, че масово се правят адресни регистрации на орлета във Ветрино, за да се подкрепи кмета явно, за да си вкарат свои хора и т.н. Инак де го Сухиндол, де Ветрино (за Нурай Юсеинов). Трябва да се държи там фронта. Нали трябва (според думите на Михайлов) да не се позволява никой друг освен акционерите в парка да прави какъвто и да е бизнес в региона. То не знам дали някой и се натиска де ... освен акционерите, дето ги омайват сега с къщи и други екстра инвестиции.

              Инак ако някой има време да поразгледа листата на общинските съветници, може още Тогедър/инвеститори да има:

              Регистрира кандидатската листа за общински съветници в община Ветрино от ПП „ГЕРБ“, за участие в местни избори, провеждани на 27.10.2019г. , както следва:
              1. Димитър Колев Димитров
              2. Станислав Георгиев Тодоров
              3. Даниела Димитрова Николова
              4. Димитрина Петрова Петрова
              5. Гергана Николова Радева
              6. Стефан Димитров Семов
              7. Добринка Николова Топалска
              8. Ивелина Петрова Димова
              9. Нурай Мехмедов Юсеинов
              10. Кремена Илиева Колева
              11. Георги Бонев Георгиев
              12. Венета Димитрова Цанева
              13. Исмаил Неджибов Ибрямов

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Щеше ама ако беше у Скопие там нали са наследници на всички велики цивилизации. Всъщност наще хора са объркали времето и мястото много по - добре щяха да се впишат у Македония по време на истерията с Историческите паметници и вярно пара щеха да направят
                ...и да одрусат мАкетата т0же.
                Прочее
                1.Който и главчо да се е нанизал - Честито!
                ѝ,
                2.„Наш”=>нашите” =>„наш'те”. Вариантът с „щ” не върви. „Леко” неграмотен изглежда.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение

                  Защото го сравняваш с комедия. Помислих че знаеш как да стане по-добре. Аз не съм запознат в дълбочина с проекта, тук съм чел няколко коментара, но те повечето са общи приказки и изгледах и този клип. Ами говори смислено, може да не е в подходящи дрехи и с лоша експозиция(светлината не е добре насочена, качеството е лошо) но говори логично и уверено. Поправете ме ако не е така но такива проекти са голяма рядкост в България, обаче съм сигурен че сам човек не може да стигне особенно далеч. То зависи и какви цели си поставя този човек но ако можеше всичко всеки сам да си го направи нямаше да има семейства, родове, общности, племена, кралства, държави, съюзи, договори и т.н. Има един лаф "Проблема с банята е решен. Баня няма да има!" и твоя възглед ми звучи подобно, вместо да решим проблемите един по един, дай да се откажем от цялото нещо за по-лесно.
                  никой не му оспорва идеята на човека, НО начинът по който набира финансиране прилича много на други схеми от миналото всички до една завършили със сърдити 'инвеститори'.

                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                    Не знам откъде оставаш с такова впечатление? (никъде не съм говорил за себе си или мои проекти, камо ли че ги правя по-успешно...). Надявам се да кажеш откъде си получил това усещане, за да си прецизирам бъдещите постове ?

                    Иначе моите си проекти си ги движа сам. Гледам да си ги финансирам сам на 100% и да не завличам с пари други хора. Вие с ИМ как ги финансирате?
                    Защото го сравняваш с комедия. Помислих че знаеш как да стане по-добре. Аз не съм запознат в дълбочина с проекта, тук съм чел няколко коментара, но те повечето са общи приказки и изгледах и този клип. Ами говори смислено, може да не е в подходящи дрехи и с лоша експозиция(светлината не е добре насочена, качеството е лошо) но говори логично и уверено. Поправете ме ако не е така но такива проекти са голяма рядкост в България, обаче съм сигурен че сам човек не може да стигне особенно далеч. То зависи и какви цели си поставя този човек но ако можеше всичко всеки сам да си го направи нямаше да има семейства, родове, общности, племена, кралства, държави, съюзи, договори и т.н. Има един лаф "Проблема с банята е решен. Баня няма да има!" и твоя възглед ми звучи подобно, вместо да решим проблемите един по един, дай да се откажем от цялото нещо за по-лесно.
                    Last edited by Shadow1; 07.10.2019, 22:26.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                      В грешка си нещо.... Нямат за цел да изкарат пари от инвестицията, а да изкарат от "съдружниците", така че мястото на "инвестицията" не е от значение....
                      Да де а ма там щеха да намерят лесно много мераклии ,, съдружници,,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Щеше ама ако беше у Скопие там нали са наследници на всички велики цивилизации. Всъщност наще хора са объркали времето и мястото много по - добре щяха да се впишат у Македония по време на истерията с Историческите паметници и вярно пара щеха да направят
                        В грешка си нещо.... Нямат за цел да изкарат пари от инвестицията, а да изкарат от "съдружниците", така че мястото на "инвестицията" не е от значение....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          те ако лепнат едно македонски исторически парк ще им влязат едни бързи няколко милиона от люлката на световната цивилизация - Скопие
                          Как не са се сетили да направят франчайз

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Щеше ама ако беше у Скопие там нали са наследници на всички велики цивилизации. Всъщност наще хора са объркали времето и мястото много по - добре щяха да се впишат у Македония по време на истерията с Историческите паметници и вярно пара щеха да направят
                            те ако лепнат едно македонски исторически парк ще им влязат едни бързи няколко милиона от люлката на световната цивилизация - Скопие
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              в тоя парк няма ли една пирамида като хората да построят
                              Щеше ама ако беше у Скопие там нали са наследници на всички велики цивилизации. Всъщност наще хора са объркали времето и мястото много по - добре щяха да се впишат у Македония по време на истерията с Историческите паметници и вярно пара щеха да направят

                              Коментар


                              • ...Вярно, не се бях замислял за паметник приживе но, добре звучиш. Бира от мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X