IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
    Не е бил жалък със застраховките, той е доста умен и хитър и много добър продавач. Много е добър в манипулациите на собствените си хора според мен. Не бих дал пари за проекта, има разминаване в приказките и действителността, меко казано.
    Аз познавам и по-смешни „мениджъри” , степен „Трагик”. В смисъл, само онѝ си вЕрват...

    Коментар


    • При срещата ни, когато надуваше балона и предлагаше акции ме оферира да му кихна 45 бимберици за пакет от 200 акции. Казах му, че бих дал само сума еквивалент на 45 бимберици от капитала на АД-то, което очевидно го смути. Той пак започна да ми плямпа, че 200 лв. от капитала на парка по номинал на акциите е добра сделка и възможност one time in life. Казах му, че мога да му продам примерно едни маратонки струващи 200 лв. само сега на умопомрачително изгодната цена от 45 бимберика или направо да ми джироса един пакет от скъпоценните акции. Измърмори нещо, скочи на Дукатито и изчезна с мръсна газ. Толкоз за горнооряховския
      Last edited by mizernik81; 30.08.2019, 17:04.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
        Не е бил жалък със застраховките, той е доста умен и хитър и много добър продавач. Много е добър в манипулациите на собствените си хора според мен. Не бих дал пари за проекта, има разминаване в приказките и действителността, меко казано.
        Ако е доста умен, много добре го прикрива. Насилих се да поизгледам части от последния му клип - "За предприемачеството еп. 48" и очевидно е примитивен селски тарикат без никакъв интелект или качества, подмятащ банални и повърхностни фрази. При това си му личи от 10 км. А, че бил манипулирал някакви глупаци - за това не се иска акъл, а просто да бъде перде без капка морал и съвест и да не е баш олигофрен като тях. Слабохарактерни и слабоумни балъци винаги ще има и не е постижение да вадиш риба с ток или с тротил. Само му виж в клипа почерка, правописните грешки, клишетата, бедния речник и елементарния стил - егати чобанина. На едно място пише купОвачи, инфраструктОра и някакви 250 млн. Това е направо гротеска - този да говори за четвърт милион не му отива, а той направо за четвърт милиард се е разплямпал идиотът. Както имаше клипове на Тутурутка едно време - "Ай, сиктир с тия 250 милиона марки"...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mizernik81 Разгледай мнение
          Тоз беше жалък, докато продаваше застраховки. След като стана мултимилионен мениджър стана смешен. Бизнес плана му зацикли сериозно, ама цеди шараните по всички параграфи хахахаха. Изграждането на парка се бави, туристи няма, ама иначе продължава да надува балона. Такъв смешен мениджър аз не съм виждал, този задмина кумирите си Станчо Рангелов и Пастор Петров
          Не е бил жалък със застраховките, той е доста умен и хитър и много добър продавач. Много е добър в манипулациите на собствените си хора според мен. Не бих дал пари за проекта, има разминаване в приказките и действителността, меко казано.

          Коментар


          • Тоз беше жалък, докато продаваше застраховки. След като стана мултимилионен мениджър стана смешен. Бизнес плана му зацикли сериозно, ама цеди шараните по всички параграфи хахахаха. Изграждането на парка се бави, туристи няма, ама иначе продължава да надува балона. Такъв смешен мениджър аз не съм виждал, този задмина кумирите си Станчо Рангелов и Пастор Петров

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

              Все по-жалък става този човек ...
              Нещо друго да сте очаквали?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Oberst Разгледай мнение

                Този не само, че не може да говори, но не може и да пише. Правеше бакалски сметки как "инфраструктОрата била 50% от целия проект". Проектът имал "безкрайни възможности за разширение" - всеки дал парите си на този селски хитрец не просто ги е загубил, а си е платил за простотията. Това, дето го плещи в клипа е не "Project management for dummies", ами "PM by idiots for retards"... Към края вече започва да прехвъря отговорността за предстоящото фиаско върху "международното положение".
                Все по-жалък става този човек ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                  Този не само, че не може да говори, но не може и да пише. Правеше бакалски сметки как "инфраструктОрата била 50% от целия проект". Проектът имал "безкрайни възможности за разширение" - всеки дал парите си на този селски хитрец не просто ги е загубил, а си е платил за простотията. Това, дето го плещи в клипа е не "Project management for dummies", ами "PM by idiots for retards"... Към края вече започва да прехвъря отговорността за предстоящото фиаско върху "международното положение".

                  Коментар



                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                      Пусни линк тук за мързеливите, че ми се гледа нещо петъчно.
                      Що ,, Комиците ,, да не са излезнали у летна отпуска.

                      Коментар


                      • Айде бе, кога че потекат мед и масло?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от taksidiot Разгледай мнение
                          В новото си видео ИМ неясно защо обяснява; ИП няма работещ бизнес план, няма пари, няма оборот, няма история, няма какво да ипотекира, няма кой да му стане гарант, Фондовата борса били мошници.
                          Сам започна, но не отговори, защо няма чужди инвеститори!
                          Пусни линк тук за мързеливите, че ми се гледа нещо петъчно.

                          Коментар


                          • В новото си видео ИМ неясно защо обяснява; ИП няма работещ бизнес план, няма пари, няма оборот, няма история, няма какво да ипотекира, няма кой да му стане гарант, Фондовата борса били мошници.
                            Сам започна, но не отговори, защо няма чужди инвеститори!
                            Last edited by taksidiot; 23.08.2019, 13:03.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                              Каква е новата схема?
                              Новата схема е, след фейла с акциите, Ивелин да ти продаде дял от проект за къщички за 50 бимберици с обещанието, че догодина инвестицията ти ще струва 75 бимберици. Найс, а ?

                              Коментар


                              • Каква е новата схема?

                                Коментар

                                Working...
                                X