IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от GS77 Разгледай мнение
    Кой ? От няколко дни пищи с видеа и постове, споменаваше форумите, вкл този ... та кой така лошо му бръкна в г*за

    Подготвя се да изчезне. Разиграва сценарий „саботаж”, а нещата поначало, са червиви. Затова пък, ся „еко”, щом толкова ТИКВИ са налели парите си. Аз казвам, за чедата бостански - не ме е грижа, на печелившите - честито, и те така.
    Last edited by Pyramid; 24.11.2019, 14:10.

    Коментар


    • Кой ? От няколко дни пищи с видеа и постове, споменаваше форумите, вкл този ... та кой така лошо му бръкна в г*за

      Коментар


      • https://www.facebook.com/HistoricalP...2812451853784/
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

          Превод - Акционерите да продадат парка.
          ...Ама за целта, някой трябва да го иска. Аз, например, давам 1 (един) лев.
          Имаме „купува”.'

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

            Превод - Акционерите да продадат парка.
            Да го листнат на борсата !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от taksidiot Разгледай мнение

              ОС да продаде ИП!!?!?
              Какво имаш предвид!?
              Грамотно ако може отговори, че малко грешки имаш!
              Превод - Акционерите да продадат парка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                До всички хейтарс и глопаци които хулят бизнес модела, ИМ и ИП. Този бизнес никога няма да фалира! В най-краен случай ОС може да продаде ИП на китайски, американски или саудитски фондове и хедж фондове на огромна печалба, така че да се обезпечи инвестицията на бизнес партньорите. Но лично аз не виждам такъв вариант следващите 5г., защото икономиката на страната ни е доста стабилна и просперираща, и българите ще атакуват парка от следващата и по следващата година когато ще бъде почти завършен. д-р Черкезов
                ОС да продаде ИП!!?!?
                Какво имаш предвид!?
                Грамотно ако може отговори, че малко грешки имаш!

                Коментар


                • Стига с тоз доктор

                  Я кажете кой/как пак бръкнахте в г*за на Ивелин ? Що реве от два дена че от форума сме му бутнали класацията за най-добър обект в България ?
                  Значи тарикати, изкуствени интелекти и т.н. Предвид "изкуствен интелект" явно някоя блондинка ще му е провалила плана за печелене на таз галактическа титла, която само той/парка бил достоен да спечели, другите (разбирай никой от 100-те национални исторически обекти) не заслужавал.

                  https://www.facebook.com/ivelin.miha...21423491239184
                  https://www.facebook.com/HistoricalP...37295093353291

                  Коментар


                  • ...поне, така беше написал, преди 6-ѝ години. Мами, разбира се но, той затуй е тук...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

                      Какъв ти професор? Просто има нюх и където има нововъзникнала приамида, обикновено не пропуска. Има нюх за тези неща.
                      Що го ядете бе, Дохтурът е Великъ. Осигурявя инвестиции, такива работи...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MarginCall Разгледай мнение

                        Добре, бе, Captain Obvious, да ти е хрумвало, че някой може просто да се гаври, ебава, лигави, троли и тнт. Баси що ферман изписа. Казахме ти го завоалирано, ама ти не разбираш от дума. Ай сполай ти...
                        Както е казал доктор хонорис каузата - "Ту партс": ако това е гавра, изобщо не й личи; ако един абзац за вас е ферман, яко ADHD ви тресе на зряла възраст и специалистите биха препоръчали да намалите употребата на смартфони. Иначе, excuse me, че не съм бил разбрал иронията, ако изобщо е така, де. Все пак не очаквах, че и тук сте го обърнали на TikTok и прочее лиготии...

                        Edit: Погледах му на Черкезов и предишните мнения по темата, за да видя чак пък толкова ли не съм се усетил и изобщо не останах с впечатлението да се гъбарка с този Ивелин, ами напълно сериозно се мята като Матросов на амбразурата, така че цялата ти теза е несъстоятелна.
                        Last edited by Oberst; 21.11.2019, 20:19.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Oberst Разгледай мнение

                          Не се оправдавам, а ти обяснявам, че има разлика между правописна, техническа и редакторска грешка. Примерно, ако клавишите "о" и "у" бяха съседни, щях да допусна, че "ухолство" е техническа грешка. Примерът ти с неграмотния съученик е типичен survival bias. Да съм казал, че грамотността е гаранция за успех? Казвам, че фрапиращата неграмотност е гаранция за нисък капацитет и разни anecdotal evidence като съученика ти не значат нищо. Не го знам кой е този проф. Черкезов, обаче акредитацията на ВУЗа, който го е хабилитирал трябва да се ревизира много сериозно. Както се пееше в песента - "Примоция в УНСС: три изпита за 200 марки и едно прасе." Напълно закономерно, качеството на мнението му в защита на тази селска измама напълно кореспондира с правописа му.
                          Какъв ти професор? Просто има нюх и където има нововъзникнала приамида, обикновено не пропуска. Има нюх за тези неща.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Oberst Разгледай мнение

                            Не се оправдавам, а ти обяснявам, че има разлика между правописна, техническа и редакторска грешка. Примерно, ако клавишите "о" и "у" бяха съседни, щях да допусна, че "ухолство" е техническа грешка. Примерът ти с неграмотния съученик е типичен survival bias. Да съм казал, че грамотността е гаранция за успех? Казвам, че фрапиращата неграмотност е гаранция за нисък капацитет и разни anecdotal evidence като съученика ти не значат нищо. Не го знам кой е този проф. Черкезов, обаче акредитацията на ВУЗа, който го е хабилитирал трябва да се ревизира много сериозно. Както се пееше в песента - "Примоция в УНСС: три изпита за 200 марки и едно прасе." Напълно закономерно, качеството на мнението му в защита на тази селска измама напълно кореспондира с правописа му.
                            Добре, бе, Captain Obvious, да ти е хрумвало, че някой може просто да се гаври, ебава, лигави, троли и тнт. Баси що ферман изписа. Казахме ти го завоалирано, ама ти не разбираш от дума. Ай сполай ти...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                              До всички хейтарс и глопаци които хулят бизнес модела, ИМ и ИП. Този бизнес никога няма да фалира! В най-краен случай ОС може да продаде ИП на китайски, американски или саудитски фондове и хедж фондове на огромна печалба, така че да се обезпечи инвестицията на бизнес партньорите. Но лично аз не виждам такъв вариант следващите 5г., защото икономиката на страната ни е доста стабилна и просперираща, и българите ще атакуват парка от следващата и по следващата година когато ще бъде почти завършен. д-р Черкезов
                              Докторе.. докторе, и тук ли се нашихте ? Кажете по-добре, как да се освободим от тъмните субекти в светлата българска земя! Какво стана със светлия пастор? Хеликоптерите беемветата, разкажете моля! Все пак сте оцелили в изтърбушената пирамида. Направихте ли изводи от придобития опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                                Така е,прав си.Моят учител по български и литература бе блестящ.И мизеруваше с малка пенсия.Мой съучиник,неграмотник тъне в ухолство.Правописът е много важен,особенно като става дума за пари,На другата заплата ще си покажа дипламата по литература /отличен /,дано шефът да даде повече пари..Сега сериозно-прибери си егото и не носи вода от ...да се оправдаваш.Професор Черкезов е професионален ликвидадор/да не се разбира като убиец/.Прочети му постовете в темата за Saveway/SCI и ще разбереш за какво иде реч.
                                Не се оправдавам, а ти обяснявам, че има разлика между правописна, техническа и редакторска грешка. Примерно, ако клавишите "о" и "у" бяха съседни, щях да допусна, че "ухолство" е техническа грешка. Примерът ти с неграмотния съученик е типичен survival bias. Да съм казал, че грамотността е гаранция за успех? Казвам, че фрапиращата неграмотност е гаранция за нисък капацитет и разни anecdotal evidence като съученика ти не значат нищо. Не го знам кой е този проф. Черкезов, обаче акредитацията на ВУЗа, който го е хабилитирал трябва да се ревизира много сериозно. Както се пееше в песента - "Примоция в УНСС: три изпита за 200 марки и едно прасе." Напълно закономерно, качеството на мнението му в защита на тази селска измама напълно кореспондира с правописа му.
                                Last edited by Oberst; 21.11.2019, 17:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X