IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

    Черки, опита ти с измамите, вече тотално ти изкривил начина на мислене.
    Има облигации с 40% купон, справка в Търговския Регистър.
    След като в ГФО се виждат няколко милиона, ще ни светнеш ли къде са тези десетки милиони и най-вече в чия лична сметка?
    Ивелин, официално мрази всичко и всички спекуланти и такива в крипто, ще дадеш ли официална информация за притежание?

    Само кажи колко при си налял, че имаш такова развинтено въображение?
    Налял той. Галонче бира налял. Пустословец е, не му се връзвай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      Сигурно ли е че е взет заем с 20% лихва, някъде официални докуенти?
      Защо му е да взима заем, след като нашите партньори генерираха десетки милиони , аз мисля че би трябвало да имаме пари в изобилие.
      И ако Ивелин е подходил находчиво и е купил малко крипто валута преди години , може инвеститорите да са подсигурени срещу фалит вече.
      според лафовете на адвоката, орлетата се въздигат и богатеят ... може би, за да му пълнят сметката
      не се притеснявай, ако си нялапал кукичката, а се въздигай
      Не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Сигурно ли е че е взет заем с 20% лихва, някъде официални докуенти?
        Защо му е да взима заем, след като нашите партньори генерираха десетки милиони , аз мисля че би трябвало да имаме пари в изобилие.
        И ако Ивелин е подходил находчиво и е купил малко крипто валута преди години , може инвеститорите да са подсигурени срещу фалит вече.
        Черки, опита ти с измамите, вече тотално ти изкривил начина на мислене.
        Има облигации с 40% купон, справка в Търговския Регистър.
        След като в ГФО се виждат няколко милиона, ще ни светнеш ли къде са тези десетки милиони и най-вече в чия лична сметка?
        Ивелин, официално мрази всичко и всички спекуланти и такива в крипто, ще дадеш ли официална информация за притежание?

        Само кажи колко при си налял, че имаш такова развинтено въображение?

        Коментар


        • Сигурно ли е че е взет заем с 20% лихва, някъде официални докуенти?
          Защо му е да взима заем, след като нашите партньори генерираха десетки милиони , аз мисля че би трябвало да имаме пари в изобилие.
          И ако Ивелин е подходил находчиво и е купил малко крипто валута преди години , може инвеститорите да са подсигурени срещу фалит вече.
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Въпросите, на които Ивелин не е отговорил:
            1. Кога, ще актуализира калпавия бизнес план
            2. Защо лъже, че парка не дължи един лев по заеми
            3. Защо не предлага облигации, а само акции?
            4. Защо иска 200 лв. за 1 лв. собственост в капитала, а финансира парка срещу 20 % лихва
            5. Защо скипна десетилетие на доказване и пращаше ботовете да досаждат на хората по метростанции и молове за класацията
            6. Кога мастития адвокат ще влезе във владение

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

              Превод - Акционерите да продадат парка.
              и кой ще го купи аджеба? има ли интерес въобще?
              или...пак ще се снима сцена от някой подобен филм на Диви и щастливи
              Но пък селото малко живна и се развива благодарение на парка
              Неведоми са пътищата Божии... може пък нещата да се случат

              Коментар


              • Е, тоз бурсук нали днес пак го викаха в ГДБОП? Имало е втора серия с майтапи. Сигурно е философствал и се е правил на велик и в министерството им е писнало да им търпят цвиленето. Между другото тези ги разкрих, че са филмари с елементи на секта още в началото на проекта. Същите маниери, същата риторика и блещене като орлетата на Станчо и Пастора. Като си набълбукан братче, драпаш нямаш избор. В тази връзка ми е следващия въпрос: Като свърши анкетата tourismawards според вас за какво ще е следващото им цвилене?

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=rRIhCEC_GGA

                  Няма такива филмари... от видеото се усеща, че говори пълни глупости, камо ли на живо в ГДБОБ...
                  Никой не го интересува тази класация, вие не сте исторически обект!
                  Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                  Коментар


                  • Циркът е пълен! АД-то заприличва на Saveway в последните си месеци! Конспирации, привикване от държавни институции и надъхване на лапнишараните. Ивелиновите ботове спамят всичко до което се доkoснат като гламави, подбудени от уж благородни цели. Истината е, че всички гласове и жалби покрай класацията са единствено, за да отърват "ВЪТРЕШНОТО". Гръмки слова като: "ние българите" ,"въздигане", "искат да ни поробят", "продадоха страната ни" са абсолютно безпочвени на фона на непосилната лихва, с която е сурвакан капитала на дружеството с подписа на гуруто. Сега шараните под строй изпълняват заръките му, търсят фалшиви врагове, отричат държава, МВР, служби и прочие, щом не надуват дитирамби на възхвала към горнооряховския. Тъпотията и стадното мислене ги води стремглаво към финансовата бездна, но все още драпат за да минимизират загубите. Между другото не знам помпането на гласове, дали се брои за хакерска атака или е активиран някакъв безобиден скрипт за извършване на механични действия. Понятията с които боравят Ивелиновите подлоги са толкова хаотични, че се обърках тотално. Тепърва очаквам тъжни физиономии, нови конспиративни теории и подобни щуротии, защото те друг път нямат. Някой задал ли си е въпроса, колко време и енергия хаби Ивелин да се оправдава, да командори и надъхва брокерите си, да заклеймява въобръжаеми врагове и да сее раздори, вместо да обели няколко думи за облигационния заем, лихвения процент в пъти над пазарния, защо се предлагат акции в съотношение 1:200 (собственост:цена), защо не са предлагани облигации, кога смята да преправи бизнесплана с реалните цифри след първия сезон? Все неща, които пряко намират отражение върху бленувания дивидент ? И както много пъти съм писал, накрая някой външен враг е виновен за фалита, пристига мастит адвокат и влиза във владение на парка. Шараните пият по една студена вода и завесите падат.
                    Last edited by mizernik81; 01.12.2019, 11:20.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                      От кога поддържаш контакт с Ивелин?
                      https://www.facebook.com/ivelin.miha...epa=SEARCH_BOX
                      Филмарска история Някой му писал "как си" и той върза конспиративна теория. Нито се занимавам с изпращане на анонимни мейли, нито с роботи и манипулации. Мисията ми е да предпазя наивници от лапите на шарлатаните с факти и обстоятелства.
                      П.С. Между другото може и да бъркам, но този малкия не живееше ли в Щатите, дето продал имотите на баба си, за да инвестира в парка и тя се навила от умиление какъв бизнес нюх има внука?
                      Last edited by mizernik81; 01.12.2019, 10:29.

                      Коментар


                      • Ехей! ИМ, не е сам в ИП. Там са кметът на Ветрино - Димитров, Н.Нинов -съдружник, адвокатчето Савов и други! Всички са в кюпа, лъжат, заблуждават, манипулират

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mizernik81 Разгледай мнение
                          Хора, мъчно ми е за инвеститорите в парка. С всеки изминал ден непосилната лихва наближава, а дивидента се отдалечава. Каруцата с празните надежди е засилена по надолнището и импотентните опити на горнооряховския да излъска имиджа, белким още някой се закачи може да забавят, но не и да спрат полета и към финансовата бездна. Иво Прокопиев ли му държа химикала, когато разписа облигационния заем с 20 % лихва? Правителството ли го кара да иска 40 бимберика срещу 200 лв. собственост? Стойне ли му пробута куците брокери, дето само късия келепир им е в главите? Нямало недоволни до сега, ми то и в SCI/Saveway нямаше, докато не рухна схемата. Старо правило е, че като си набълбукан се спотайваш, мълчиш и палиш свещи всичко да се размине, докато не те разкрият. Много е долно да опоскваш джобовете на наивниците, къпейки ги в лъжи с марна водица и после да вменяваш вина на измислените ти врагове. На всички трябва да им е ясно, че денят в който мастития адвокат ще влезе еднолично във владение на парка наближава. В най-добрия случай ще си капитализира вземанията и тези с по 200 лв. акции ще увиснат с пренебрежително малък дивидент, колкото за едно кисело мляко годишно, което пак е равносилно на загуба на инвестицията. Това дето ИМ разправя, че имало риск, че имало национално въздигане и щял да събужда културния туризъм са приказки за наивници. Умрял му е някой за бетонената крепост, двореца от итонг или за гробницата, рисувана с водни боички или за пирожките и статуетките. Ивелин е наточил ножа и догодина входа ще е 50 лв на калпак, няма такава алчност и простотия майна.
                          От кога поддържаш контакт с Ивелин?
                          https://www.facebook.com/ivelin.miha...epa=SEARCH_BOX

                          Коментар


                          • Хора, мъчно ми е за инвеститорите в парка. С всеки изминал ден непосилната лихва наближава, а дивидента се отдалечава. Каруцата с празните надежди е засилена по надолнището и импотентните опити на горнооряховския да излъска имиджа, белким още някой се закачи може да забавят, но не и да спрат полета и към финансовата бездна. Иво Прокопиев ли му държа химикала, когато разписа облигационния заем с 20 % лихва? Правителството ли го кара да иска 40 бимберика срещу 200 лв. собственост? Стойне ли му пробута куците брокери, дето само късия келепир им е в главите? Нямало недоволни до сега, ми то и в SCI/Saveway нямаше, докато не рухна схемата. Старо правило е, че като си набълбукан се спотайваш, мълчиш и палиш свещи всичко да се размине, докато не те разкрият. Много е долно да опоскваш джобовете на наивниците, къпейки ги в лъжи с марна водица и после да вменяваш вина на измислените ти врагове. На всички трябва да им е ясно, че денят в който мастития адвокат ще влезе еднолично във владение на парка наближава. В най-добрия случай ще си капитализира вземанията и тези с по 200 лв. акции ще увиснат с пренебрежително малък дивидент, колкото за едно кисело мляко годишно, което пак е равносилно на загуба на инвестицията. Това дето ИМ разправя, че имало риск, че имало национално въздигане и щял да събужда културния туризъм са приказки за наивници. Умрял му е някой за бетонената крепост, двореца от итонг или за гробницата, рисувана с водни боички или за пирожките и статуетките. Ивелин е наточил ножа и догодина входа ще е 50 лв на калпак, няма такава алчност и простотия майна.
                            Last edited by mizernik81; 28.11.2019, 19:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                              Ето за такова качество на журналистиката издържаме Кошлуков и паразитите около него - с публични средства се прави PR на измамническа схема. Направо и за телефонните измамници да ударят един репортаж как се грижат за вкарване в реалната икономика на бездействащи средства и стимулиране на БВП.
                              Last edited by Oberst; 24.11.2019, 14:34.

                              Коментар


                              • Опа... Имам слабост към easy money (то кой ли няма), така че спешно да се организираме да вземем тези - доброволствам за "стоящ зад саботажа в конкурса" и търся "изобличител", който да вземе наградата и да си я разделим. Готов съм да предоставя нотариано заверени писмени признания как съм саботирал, а също и да отделя време да се легендирам подобаващо с доказателства със задна дата за подривната ми дейност. Давайте бързо, докато друг не е взел парите или докато не съм решил директно при Ивелин да ходя и там да поема цялата отговорност пред "акционерите", с което да му предоставя възможност да бяга, срещу по-голяма сума.

                                Коментар

                                Working...
                                X