IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
    На различно мнение съм и тук, но няма да задълбавам, а ще оставя времето да си каже тежката дума и след 2 години, когато много вода ще е изтекла, ще повдигна въпроса отново.

    Само да вметна, че Капитал цитират цена 60 000 лв за 200 акции в момента.
    Мите, много съжалявам, че тежко си се набутал, братле.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

      Да ти продам 200 акции за 60 000 лв. ако си съгласен?
      Ако няма курс купува кой ще докаже текущата цена.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        На различно мнение съм и тук, но няма да задълбавам, а ще оставя времето да си каже тежката дума и след 2 години, когато много вода ще е изтекла, ще повдигна въпроса отново.

        Само да вметна, че Капитал цитират цена 60 000 лв за 200 акции в момента.
        Да ти продам 200 акции за 60 000 лв. ако си съгласен?

        Коментар


        • Ивелине през последната година посещавам всички курсове и срещи на ТОГЕДЪР. Омагиосан съм от идеите ти за пандемичните финанси. Говорил съм с теб проектите много. 90 хиляди бимберици в евра е истинската цена на момента.

          Да ги усведомим ли за финансовите печалби на паркът за миналата година?

          Коментар


          • На различно мнение съм и тук, но няма да задълбавам, а ще оставя времето да си каже тежката дума и след 2 години, когато много вода ще е изтекла, ще повдигна въпроса отново.

            Само да вметна, че Капитал цитират цена 60 000 лв за 200 акции в момента.
            Keep going ...

            Коментар


            • Паркът ще го има. Инвестицията - не Пък за посетители - ще видим, 10г минимум докато се завърти.

              Коментар


              • Паркът ще го бъде и хората, които ще го посещават тепърва ще растат. Това е моето скромно мнение и ще обясня защо мисля така.

                На първо място, това са хората, които стоят зад него. Това са хора с визия, с размах и усещане за детайла. Хора с кауза, които следват мечтите си.

                Колкото и да се говори и пише срещу тях, те няма да спрат. Ще продължат да говорят с делата си и туристите няма да закъснеят.

                Не знам дали имате хора като тях около вас? За такива хора няма невъзможни неща. Те знаят, че крайната цел се разделя на много по-малки и неуморно ги изпълняват една по една.

                Интересно ми е все още ли всички сте негативно настроени или вече започва да се прокрадва съмнение?
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  Сагата продължава На мен ми беше интересно...

                  https://www.capital.bg/politika_i_ik...richeski_park/

                  https://www.capital.bg/podcast/glasa...e_kupuva_selo/


                  Ивелине, блясака ти не може да остане скрит. Кажи им за хубавите новини който приятно ще очудят инвеститорите.


                  Вчера бяха в паркът. Паркинга пращи от коли вътре пълно с посетители. Златната карта за парка се превърна в един от най- желаните аксесуари.


                  Коментар


                  • Абе тук става дума за някаква тежка секта... Молитви към бога на слънцето, това си е некст левел гейм. Циркът продължава. Скоро политически проект ли да очакваме?
                    Last edited by RimogarDD; 29.06.2020, 11:19.

                    Коментар


                    • Сагата продължава На мен ми беше интересно...

                      https://www.capital.bg/politika_i_ik...richeski_park/

                      https://www.capital.bg/podcast/glasa...e_kupuva_selo/
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                        Не се надявай да купиш....
                        Няма никакво предлагане !.... дори на черно !
                        Явно и търсене няма, тъй като цената все пак се определя от търсенето и предлагането.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                          Колко върви акцията на черно в момента?
                          Не се надявай да купиш....
                          Няма никакво предлагане !.... дори на черно !

                          Коментар


                          • Възможности за забогатяване с Исторически парк!!
                            Как да превърнем харченето в печалба.



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
                              Инвестицийте на орлетата са Въздигнати
                              с по добра от окачваната вазвращаемост
                              Правилно е да се пише "вазвръщаемос".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                                Колко върви акцията на черно в момента?
                                Че то „бяло” за тях има ли? Менте, видно отдалеч.

                                Коментар

                                Working...
                                X