IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има ли някой, който може да пусне снимки от текущото състояние на ИС (Историческата Схема)? Да видим колко са напреднали отбора роми-строители за тия 6 месеца, когато бях там...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
      Кам финънсувити специалусте - кулку ша е дефидентъ тъзи гудинъ?
      Зъшто ен се сфържеж кям спецялист по пъднемични финасни? С твойто желание и знанята ан финасовите консолтанти ште оспейш да запогатейш сигорно и лесно. Бес работа с шев ад бласкаш от 9 до 6.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Изчакай да се сетят да пуснат виенско колело пред входа до ел.централата за електричките. От там сте се вижда цяла възнесена България. ,т.е целия парк. Билети са нужни на тая държава. И карти за "отстъпки"
        Абе к'во ви думам, Великъ Фъзможнуст. От-до.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

          Дафъм твеста левъ зъ един билед и туалетнъ.
          Изчакай да се сетят да пуснат виенско колело пред входа до ел.централата за електричките. От там сте се вижда цяла възнесена България. ,т.е целия парк. Билети са нужни на тая държава. И карти за "отстъпки"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Пет лефа. Общу.
            Дафъм твеста левъ зъ един билед и туалетнъ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
              Кам финънсувити специалусте - кулку ша е дефидентъ тъзи гудинъ?
              Пет лефа. Общу.

              Коментар


              • Кам финънсувити специалусте - кулку ша е дефидентъ тъзи гудинъ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                  И аз първият път му се вързах. Явно съм се сконекапацил
                  Ами, разконекапацвай се.

                  Коментар


                  • И аз първият път му се вързах. Явно съм се сконекапацил

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от representjah
                      Не е лоша идея всичките да ви върне в първи клас по правопис. 24 грешки в четири изречения. Осем в първото, пет във второто, пет в третото, шест в четвъртото. Не ми пука за вас, ама се излагате като консОлтанти
                      СПОКО, той ги будалка. И пишман- „инвестУторите”, и техните мммм... „гурута”. Т.е., нарочно и специално, пише така.

                      Коментар


                      • Хаха, кефи ме как залагат на най-елементарната форма на патриотизъм, която така и така е доста популярна тук - непрестанното сравнение с останалите и идеята, че не са ни оценили достатъчно като нация и някой нещо ни дължи. Много е видимо при ИП и е някакси смешно - хем говорят как се фокусират върху позитивното и граденето, хем олицетворяват типичния мрънкащ българин, дето една минута плюе съседите си, следващата минута пее песни как сме най-задружния народ така де, лирическо отклонение, но ИП явно успяват да монетизират българщината доста добре.
                        Отдавна не е имало полуразплакано видео на Ивелин, в което мрънка как билетите за ИП не били скъпи, щото в чужбината, видиш ли, за един кой си парк искали 30 евро, пък той таз благодат тука за жълти стотинки я предлага. Неблагодарни българи, лоши....ама пък и най-великата нация от, друга страна, опълчила се на боговете. Шизофренията е на макс с тея господа.

                        Коментар


                        • добри фиансови спецялисти и културата ан и е по велика и исторята ин е славна. Къшта до стойна аз инвестор в Ивелин Парк. Иам зашто да дуверяваме ан Апостолът старейшините и финансувите консолтанти. Мног хора не осазнават значнението ан делото ан Ивелин.



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Да, ИП поне работи А общото е в размера на печалбата, която ще получат инвеститорите
                            Ами ядец. И там не е. . Отделно, колко работи същия този ИП и колко клиенти ще идат да го видят.
                            Last edited by X_Y; 22.10.2020, 08:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Хехехххх. Нищо общо няма.
                              Да, ИП поне работи А общото е в размера на печалбата, която ще получат инвеститорите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                                Като се напълни тука, да протекат и към тръбичката а?
                                Хехехххх. Нищо общо няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X