IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

    На думи и легенди има. Вероятно някакви единични лица са намазали покрай други ентусиасти да закупят дялове.
    само за “намазали”
    мислите. Човек не може да повярва, че друг мисли за различно от него. Толкова ли сте непрокопсани, че не можете да създадете, а само “намазвате”. Ужас!

    Коментар


    • Паркът и да успее и да не успее, акционерите ще пият по една студена вода! Може Ивелинчо да им направи една паметна плоча на входа и тва е!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        всъщност аз не лъжа, не им взимам парите, не ги давам на облигационери , не се оправдавам със Стойне, не пускам серия след серия как космоса ми е крив

        крадецът вика дръжте крадеца
        Кой краде пари и ги дава на облигационери? С какво се построи парка? Колко струва построеното според вас?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

          Mежду другото, от няколко години се носи един слух за Стойне във финансовите среди. Според много хора, Стойне отдавна не работи като финансово гуру. Това, което прави е още по-ужасно - вечерта се облича като караконджул и причаква тълпи туристи за Исторически Парк. Когато го наближат ги напада и успешно ги принуждава да не посетят парка. Според някои хора става дума за около 6 000 туристи на ден, но знаейки какъв масиран проект е е Исторически Парк, други предполагат, че става дума за поне 60 000. Най-страшното е, че до момента е успял и да отвлече не малка част от тези туристи, други само е успял да ухапе. Какво прави с тях, честно казано не е ясно. Има няколко основни теории - едната е, че през Карол ги продава в робство на други държави и печели ЧУЖД КАПИТАЛ. Втората, на която аз повече вярвам, защото първата ми звучи като измислице е, че през Америка за България директно ги продава на Сорос, който финансира разпространението на Джендър политики и съответно съсипването на тая държава.
          Изникват въпроси - КОЙ и ЗАЩО е гръб на Стойне в това нечовешко дело? Иска ми се да имаше някой, който да направи едно хубаво разследване и да го изобличи.
          Нещата според мен са доста дълбоки. Гледах едни млади и позитивни хора, които изкараха много от керливите му ризи. Показаха имейли, в които Стойне ги рекетира и заплашва, че ако не му бъде платено, няма да остане неухапан турист. И това е само върхът на пирамидата.......За жалост тези изобличители на Стойне бавно потъват в забвение...само във някои форуми можеш да ги намериш и дори там са малко.....
          Лесно се измества темата. Ясно е, че Стойне не е финансов гуро, защото не е изкарал от инвестиции нито един лев за 40 години. Ясно е, че не е бизнесмен, защото фалира с будка за хамбургери, ясно е, че няма как да плаши някой, защото има комичен вид. Кажете ни защо се насочват хората да правят инвестиции в обречени места от финансови консултанти, които членуват във фалшиви асоциации , работят за инвестиционния посредник, който предлага компанията и работи с форумни специалисти в комбина?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Кой Ви излъга, че сте инвеститори?
            Как и от къде си купихте акциите? Имате ли ДР за собственост върху акциите?
            Кой ви определи цената, пазарът или ИМ?
            Отговорете си на тези въпроси.
            Има ли "инвеститор" излязъл от инвестицията си в ИП на печалба?
            ​​​​​​

            Отчетите са тримесечно, а някой дружества дават отчети всеки месец.
            Надъхващите клипчета не са отчети.
            Отново обиди. Дефинирайте инвеститор.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Има ли "инвеститор" излязъл от инвестицията си в ИП на печалба?
              ​​​​​​
              На думи и легенди има. Вероятно някакви единични лица са намазали покрай други ентусиасти да закупят дялове.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                Пишете, че вас не ви интересуват други неща освен отчети. Те са един път в годината, а написаното от вас е в огромен обем. Ако ви интересуваше наистина реална информация щяхте да отидете на място и да си я съберете. Не може да се обясни нешо на човек, който не иска. Не всички хора, които пишат във форумите са лоши или имат лорисни цели, но тези, които целенасочено сриват авторитета на друг са определени неприятни личности. Авълайн това, Авълайн онова. Толкова неща написахте за него, а не знам да са проверени. Орлетата били такива, клиентите били балъци и си заслужавали. Толкова низки думи сте написали и толкова хора сте очернили и обидили, а се държите, като ощипани девойки когато някой ви пита нещо или иска отговори от вас. Интересни твари сте. Нищо не казвате по въпроса защо сте толкова загрижени да не успее този проект? Един човек с дебели ръчички пускаше снимки с шарани по Никулден. И обиждаше хората на шарани, но, ако някой му каже прасе ще нададе вой, че ПатрЕотите са лоши хора.
                Mежду другото, от няколко години се носи един слух за Стойне във финансовите среди. Според много хора, Стойне отдавна не работи като финансово гуру. Това, което прави е още по-ужасно - вечерта се облича като караконджул и причаква тълпи туристи за Исторически Парк. Когато го наближат ги напада и успешно ги принуждава да не посетят парка. Според някои хора става дума за около 6 000 туристи на ден, но знаейки какъв масиран проект е е Исторически Парк, други предполагат, че става дума за поне 60 000. Най-страшното е, че до момента е успял и да отвлече не малка част от тези туристи, други само е успял да ухапе. Какво прави с тях, честно казано не е ясно. Има няколко основни теории - едната е, че през Карол ги продава в робство на други държави и печели ЧУЖД КАПИТАЛ. Втората, на която аз повече вярвам, защото първата ми звучи като измислице е, че през Америка за България директно ги продава на Сорос, който финансира разпространението на Джендър политики и съответно съсипването на тая държава.
                Изникват въпроси - КОЙ и ЗАЩО е гръб на Стойне в това нечовешко дело? Иска ми се да имаше някой, който да направи едно хубаво разследване и да го изобличи.
                Нещата според мен са доста дълбоки. Гледах едни млади и позитивни хора, които изкараха много от керливите му ризи. Показаха имейли, в които Стойне ги рекетира и заплашва, че ако не му бъде платено, няма да остане неухапан турист. И това е само върхът на пирамидата.......За жалост тези изобличители на Стойне бавно потъват в забвение...само в някои форуми можеш да ги намериш и дори там са малко.....
                Last edited by megathrone; 02.02.2021, 19:15.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                  Как може да лъжете, че ви пука за инвеститорите, като ги наричате балъци и шарани?
                  всъщност аз не лъжа, не им взимам парите, не ги давам на облигационери , не се оправдавам със Стойне, не пускам серия след серия как космоса ми е крив

                  крадецът вика дръжте крадеца
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                    Как може да лъжете, че ви пука за инвеститорите, като ги наричате балъци и шарани?
                    Кой Ви излъга, че сте инвеститори?
                    Как и от къде си купихте акциите? Имате ли ДР за собственост върху акциите?
                    Кой ви определи цената, пазарът или ИМ?
                    Отговорете си на тези въпроси.
                    Има ли "инвеститор" излязъл от инвестицията си в ИП на печалба?
                    ​​​​​​

                    Отчетите са тримесечно, а някой дружества дават отчети всеки месец.
                    Надъхващите клипчета не са отчети.

                    Коментар


                    • Май скоро ще изгърми схемата. Пирамидата се тресе отново! Само после да няма по телевизията ожънати, които искат държавата да им връща парите!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        Патриотите са добри и достойни хора, НО КРАДЦИТЕ криещи се зад уж патриотични цели са по-лоши от предателите. Когато акционерите дават пари срещу участие е нормално да се интересуват.. или за вас те са дарители казвате ли им го.
                        Как може да лъжете, че ви пука за инвеститорите, като ги наричате балъци и шарани?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                          Пишете, че вас не ви интересуват други неща освен отчети. Те са един път в годината, а написаното от вас е в огромен обем. Ако ви интересуваше наистина реална информация щяхте да отидете на място и да си я съберете. Не може да се обясни нешо на човек, който не иска. Не всички хора, които пишат във форумите са лоши или имат лорисни цели, но тези, които целенасочено сриват авторитета на друг са определени неприятни личности. Авълайн това, Авълайн онова. Толкова неща написахте за него, а не знам да са проверени. Орлетата били такива, клиентите били балъци и си заслужавали. Толкова низки думи сте написали и толкова хора сте очернили и обидили, а се държите, като ощипани девойки когато някой ви пита нещо или иска отговори от вас. Интересни твари сте. Нищо не казвате по въпроса защо сте толкова загрижени да не успее този проект? Един човек с дебели ръчички пускаше снимки с шарани по Никулден. И обиждаше хората на шарани, но, ако някой му каже прасе ще нададе вой, че ПатрЕотите са лоши хора.
                          Патриотите са добри и достойни хора, НО КРАДЦИТЕ криещи се зад уж патриотични цели са по-лоши от предателите. Когато акционерите дават пари срещу участие е нормално да се интересуват.. или за вас те са дарители казвате ли им го.

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            това е брутално

                            40% седи като целенасочено и безнаказано източване на парите на акционерите в посока на облигационерите..да не кажа кражба.
                            Такъв дълг би поел само много отчаян или силно некоректен човек (некоректен е мека дума) и не разбирам ентусиазмът и хъсът на консултантите тук. Фимла 101 серии кой ми сра в г--те в тубата има за цел да отклони вниманието на шараните, които и без това не разбират що е то облигация.

                            потрес
                            По-лошото е, че тези облигации бяха коментирани преди 2-3 години тук. И се сещам за поне едно интервю в което ИМ казва "аз ще ги оправя" нещо тип през негови фирми. Но минаха 2 ГФОта и те си седят все оправени. Коментираме тук конкретни проблеми. Отговорите били във видеата...дръжки. В тези видеа друго освен директен опит за дискредитиране на конкретен индивид задаващ неудобни въпроси аз лично не съм видял (гледал съм 2-3 едно време с кафето... ама не целите, че тие писъци ми идват в повече). Да не говоря колко сериозно изглежда видео час и половина.....на тема Стойне и кой знае какви конспирации. А като го нарече някой "разследване" и падам от коня.
                            С други думи, има някаква кампания явно сега. Но не е за лов за шарани. Като цяло видеата от 1-2 години май май са по-скоро оплакване и образ на жертва, т.е. насочени са към уловените шарани. То кой ли друг ще ги гледа. Айде едно време патриотите се зареждаха на място, но парка е готов, мина година и половина. Вирус невирус, хляба е с пари, банката бърка в джеба, а дивидент няма... Шараните са неспокойни, започват да ровят по форумите, да четат говарските рецепти, да се плашат и те така. Затова е редно да има и тук връзки сочещи разследванията срещу душманите. Токувиж някой друг изпрал пешкиря.

                            Коментар


                            • Пишете, че вас не ви интересуват други неща освен отчети. Те са един път в годината, а написаното от вас е в огромен обем. Ако ви интересуваше наистина реална информация щяхте да отидете на място и да си я съберете. Не може да се обясни нешо на човек, който не иска. Не всички хора, които пишат във форумите са лоши или имат лорисни цели, но тези, които целенасочено сриват авторитета на друг са определени неприятни личности. Авълайн това, Авълайн онова. Толкова неща написахте за него, а не знам да са проверени. Орлетата били такива, клиентите били балъци и си заслужавали. Толкова низки думи сте написали и толкова хора сте очернили и обидили, а се държите, като ощипани девойки когато някой ви пита нещо или иска отговори от вас. Интересни твари сте. Нищо не казвате по въпроса защо сте толкова загрижени да не успее този проект? Един човек с дебели ръчички пускаше снимки с шарани по Никулден. И обиждаше хората на шарани, но, ако някой му каже прасе ще нададе вой, че ПатрЕотите са лоши хора.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                                Около 1 милион лева, по-голяма част от облигациите с 40% купон а другите 20%.
                                Облигационерите стоят преди акционерите и взимат всичко преди тях, а за шарнчетата в парка, ами каквото остане, разбира се "ако" остане.
                                това е брутално

                                40% седи като целенасочено и безнаказано източване на парите на акционерите в посока на облигационерите..да не кажа кражба.
                                Такъв дълг би поел само много отчаян или силно некоректен човек (некоректен е мека дума) и не разбирам ентусиазмът и хъсът на консултантите тук. Фимла 101 серии кой ми сра в г--те в тубата има за цел да отклони вниманието на шараните, които и без това не разбират що е то облигация.

                                потрес
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X