IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе, ако Сейвуей още бяха активни, дали щяха да предлагат отстъпка за Исторически парк?

    Коментар


    • Plameniva_d г-н Михайлов, за кой ли път пропускате моя въпрос, нека да върнем темата към финансирането на парка:
      Защо пред интервю на Капитал от 2019 казахте, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.

      Г-н Михайлов, ако случайно не виждате въпроса ми, нека да ви го задам така както са го задали и от другия форум (надявам се поне в този да ни отговорите):

      Коментар


      • Не! Сакън! Не ги банвайте маринофф и пламен-нещоси - я колко е забавно с тях

        Коментар


        • Паркът работи ли в момента?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

            Здравейте, интересувам се да купя облигации.
            Недей се бъзика с хората, не е библейско.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

              Здравейте, интересувам се да купя облигации.
              По-добре дай парите за ядене, пиене и любовници. Като ще инвестираш в спомени, поне да са хубави
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                Собствениците на парка ги има в книгата на акционерите. Проверяваха ги от прокуратурата по анонимни сигнали два пъти. За справка там, защото аз нямам тази информация. Къщите в селото са на частни инвеститори. Има нотариални актове, които могат да се проверят на съответните места. Парите са си на всеки от тях поотделно. Има закупени къщи от чужденци за няколко милиона. От облигационен заем не е платен и един лев от дружеството. Попитайте специалист, когато заема изтече и не се потърси 5 години какво става. Ще научите нещо тогава.
                Здравейте, интересувам се да купя облигации.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                  Пичове стига сте ги хранили тия схемаджии,, стига сте се обяснявали и влизали в разни тъпи и безсмислени спорове и дебати с тия 2 ника - Marinoff и Plameniva_d……..

                  Що си губите времето с тях ? Ясно е кат бял ден, че тия двамата са от щаба на историческата секта, а другарката Plameniva_d е самия фараон Ивелин еди кой си ............

                  Не им обръщайте внимание, не им отговаряйте и те както се появиха от нищото така и ще изчезнат пак в нищото заедно с измисления си Исторически парк ………….

                  Работата е ясна – сметката излиза, парите ги няма …………

                  Поздрави на всички с песента Пирамиди, фараони и балъци за милиони ………….



                  https://www.youtube.com/watch?v=u_zlS468g_o
                  И аз си мисля, че това е най-добрият вариант. Просто изкушението да се зададат елементарни въпроси, на които все още няма отговори, е голямо. Реално консултанти на фирмата, които да отговарят свободно, открито и честно на въпроси няма от много време в нета. Те си се покриха и си таргетират едни определени хора и си ги обработват тихичко. Та беше освежаващо да се види, че 2 години по-късно, ситуацията и прозрачността при тях е все толкова зле. Реално тук допирът ни с представители/ инвеститори беше само с МР Профит и слушайки го него, можеш даже да се заблудиш, че не са баш всички каквито си мислим. Уви, тея господа/госпожи доказаха, че нивото е плашещо.

                  От там нататък и аз си мисля, че си прав и няма смисъл да им се отговаря. Изпяха си конспирациите, замълчаха си там, където им е неудобно и сега работят за окепазяване на темата, щото знаят, колко много хора е спряла тя от инвестиране. Поне позитивното е, че напълно доказаха, че цялото нещо върви към разсипия. Щом имат двама консултанти, които отделят толкова часове за писания във форуми - сметни колко е зле положението на полето.
                  Дано скоро ги баннат и да се приключи тая драма, щото е доста жалка. Те така и така ще го играят жертви и репресирани, поне да си го игрят в техните видеа, явно инвестори няма, та имат достатъчно време за глупости

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

                    Както каза момчето, тука сме бедняци, дето едни 36 хилки нещем да хвърлим през терасата. Нормално 58.5 млн да му се струват също като къси пари.

                    Много се чудя, като цялото нещо го закрият, а то явно ще е скоро, дали всички всички консултанти ще вземат по нещо или ще си останат и те само с лепенката на опелчето и патриотична блузка.
                    С чуденето ще си останеш. Иначе, опелчето е пушка, да знаеш. Много съм доволен. Ако имаш нужда някой ден, обади се да те повозя, да не ходиш все пеш, че ще заслабнеш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      има ли свободни акции, че имам едни излишни пари.



                      ПП
                      може ли да получавам по една акция седмично ако всеки ден пуска по един лош пост за Стойне и по един за Капитал във трите посещавани форуми за инвестиции.
                      може ли да получа по една акция седмично ако си сложа на колата лепенка - Айвълин е Мъск от едната страна, а от другата - Стойне и Капитал са зли и завистливи.
                      Чини ми се, че нещо се надценяваш, за някакъв важен фактор се имаш. Като ти гледам писанията тук, съмнявам се някой разумен човек да им хване вяра. Пък за това и акцийки да получиш, скептичен съм?
                      Гладен си явно и е нормално, разбирам те. Пари със съчинения по форумите няма да изкараш, щото Стойнето си ги подбира лакейчета - влияние трябва да имат, и акъл.

                      Ако искаш, напиши ми сметката си. Остана ми някоя стотинка от крупните комисиони от продажбата на акциите на парка. Да взема да ти пусна някой лев, преди да ми е предложил Стойнето следващата си академийка, курсче или инвестиция от Карол.

                      Че няма да издържа...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                        Тактиката на отбиване на въпроси е много добре овладяна от всички, сигурно е първото нещо, на което се учат в Тугедър.
                        Хората питат 1 единствен конкретен въпрос - къде са близо 60 мЕлЕона? Вие не отговаряте на този въпрос, а измествате темата и ръсите епитети.
                        Кои 60 000 000 търсите?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                          marinoff пое ролята на georgnank . Той зачезна нещо, но Маринофф пак громи пирамидата по друг начин. Темата стои на първа страница и има добър шанс да предупреди потенциалните шарани да не налапат кукичката.
                          Заприлича на един програмистки виц.
                          Млад дихател пита старо куче медалист:
                          - Колега, каква е тази абревиатура "MSIE"?
                          - Накратко: Мамата си е....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                            Ти защо се хващаш за думите на Ивелин, их, значи за дреболии се заяждаш, какво са 58,5 млн. лв. повече или по-малко, това са пари за семки за Историческия парк.
                            Както каза момчето, тука сме бедняци, дето едни 36 хилки нещем да хвърлим през терасата. Нормално 58.5 млн да му се струват също като къси пари.

                            Много се чудя, като цялото нещо го закрият, а то явно ще е скоро, дали всички всички консултанти ще вземат по нещо или ще си останат и те само с лепенката на опелчето и патриотична блузка.

                            Коментар



                            • Пичове стига сте ги хранили тия схемаджии,, стига сте се обяснявали и влизали в разни тъпи и безсмислени спорове и дебати с тия 2 ника - Marinoff и Plameniva_d……..

                              Що си губите времето с тях ? Ясно е кат бял ден, че тия двамата са от щаба на историческата секта, а другарката Plameniva_d е самия фараон Ивелин еди кой си ............

                              Не им обръщайте внимание, не им отговаряйте и те както се появиха от нищото така и ще изчезнат пак в нищото заедно с измисления си Исторически парк ………….

                              Работата е ясна – сметката излиза, парите ги няма …………

                              Поздрави на всички с песента Пирамиди, фараони и балъци за милиони ………….



                              https://www.youtube.com/watch?v=u_zlS468g_o

                              Коментар


                              • има ли свободни акции, че имам едни излишни пари.
                                има ли някакъв дискаунт предвид на трагичната задлъжнялост и отрицателния капитал на дружеството
                                има ли безплатна езда и стреляне с лък по соколи за акционерите
                                има ли баджове, шарени якета и шапки за акционерите (химикалки и рекламни материали са много важни)
                                има ли участие на акционерите в серията просвещаващи клипчета в тубата.

                                дивидента не ме интересува - важното е че Айвълайн и тугедърите са яки патриоти и за тях най-голяма ценност е как един функционално неграмотен дришльо може да докарва 10К месечен доход като за целта излъже всичките си близки, роднини и приятели с пари да станат дарители в патриотичния комплекс.



                                ПП
                                може ли да получавам по една акция седмично ако всеки ден пуска по един лош пост за Стойне и по един за Капитал във трите посещавани форуми за инвестиции.
                                може ли да получа по една акция седмично ако си сложа на колата лепенка - Айвълин е Мъск от едната страна, а от другата - Стойне и Капитал са зли и завистливи.
                                Last edited by bertram; 04.02.2021, 13:41.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X