IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз продължавам да питам - КЪДЕ СТЕ ДАНС,НАП,Икномическа полиция и тн... институтиции чиито бюджети не са хич малки трябва да работят за благото на държавата. Няма ли кой да погледне едно дружество с отрицателен капитал, което ще изгори спестяванията на хиляди български граждани и ще подтисне частната инициатива тровейки бизнес спредите с некоректни практики.

    За какво са ни такива институции като се сещат да действат последни?
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
      Не знам за г-н Михайлов, но аз се замислям за нещо. Не съм толкова опитна като вас и затова ще ви попитам. Дали една магистрала струва толкова, колкото пише, че струва по заверени, подписани и проверени документи?
      След като ви зададох 6 пъти един и същ въпрос, започнахте да разчупваме ледовете.
      Г-н Михайлов след като индиректно потвърдихте разминаване за милиони, бихте ли казали точно колко милиона на акционерите в Историческия Парк се губят между думите ви и заверените и подписани документи?
      Last edited by Aleo; 04.02.2021, 19:35.

      Коментар


      • Plameniva_d ........... мойто момиче или по- скоро Ивелин еди кой си .............
        ти не вдена ли вече че тука никой не те взема на сериозно бре ?? Можеш да си пишеш квото си искаш и колкото си искаш ..... ето днеска изкара една смяна ай стига вече работното време свърши ...............
        Но тука сте се компрометирали и яко издънили и не само тука ами и в други форуми........... Затова сте достойни само за подигравки и обиди, а некой кат ви срещне в реала може и тояги да отнесете............
        Туй се отнася и за другото ти Аз демек за другия ти ник - Marinoff ..............

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

          Изпяха си конспирациите, замълчаха си там, където им е неудобно и сега работят за окепазяване на темата, щото знаят, колко много хора е спряла тя от инвестиране. Поне позитивното е, че напълно доказаха, че цялото нещо върви към разсипия. Щом имат двама консултанти, които отделят толкова часове за писания във форуми - сметни колко е зле положението на полето.
          Дано скоро ги баннат и да се приключи тая драма, щото е доста жалка. Те така и така ще го играят жертви и репресирани, поне да си го игрят в техните видеа, явно инвестори няма, та имат достатъчно време за глупости
          Дякич, нИдей така с лошото, бе. Уж искаше отговори, сега ме пъдиш. Тоя форум да не ти е бащиния?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

            Само в партията, която подкрепяте и чиито кмет ви е много важно да е кмет на селото ви и е избран с вашата помощ Демек - същите крадци и измамници са и управляващите, както и вие. То иначе нямаше да съществувате реално
            Не е ли най-лесно да се провери като се оценят активите? Не е ли това най-добрия начин за проверка?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

              И най-накрая имаме отговор на въпроса за 58 млн.!
              Парите са дадени за безотчетни разходи, това не е ли (данъчно) престъпление?
              Веднага пишете това, което вие бихте направили. И тук идва продължението на моите мисли. Не е ли най лесно да направим оценка на построеното и сегашната стойност на земята?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                Не знам за г-н Михайлов, но аз се замислям за нещо. Не съм толкова опитна като вас и затова ще ви попитам. Дали една магистрала струва толкова, колкото пише, че струва по заверени, подписани и проверени документи?
                Само в партията, която подкрепяте и чиито кмет ви е много важно да е кмет на селото ви и е избран с вашата помощ Демек - същите крадци и измамници са и управляващите, както и вие. То иначе нямаше да съществувате реално

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                  Не знам за г-н Михайлов, но аз се замислям за нещо. Не съм толкова опитна като вас и затова ще ви попитам. Дали една магистрала струва толкова, колкото пише, че струва по заверени, подписани и проверени документи?
                  И най-накрая имаме отговор на въпроса за 58 млн.!
                  Парите са дадени за безотчетни разходи, това не е ли (данъчно) престъпление?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

                    Млади и позитивни хора защитават по изключително чист и прозрачен начин един райски проект. Бих казал, че се изправят срещу боговете, един вид.

                    Добре реклама <3 Млади и позитивни хора, бейби <3

                    #пасивендоход5к #несмепирамида #СтОйНеМебАрНаЛошО #ипотекирайапартамента
                    Ако боговете са такива

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                      Какво се случва тук?!?
                      Млади и позитивни хора защитават по изключително чист и прозрачен начин един райски проект. Бих казал, че се изправят срещу боговете, един вид.

                      Добре реклама <3 Млади и позитивни хора, бейби <3

                      #пасивендоход5к #несмепирамида #СтОйНеМебАрНаЛошО #ипотекирайапартамента

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                        Г-н Михайлов, отново бягате от отговори:
                        Защо пред интервю на Капитал от 2019 казахте, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.

                        На думите или подписа ви да вярваме?
                        Не знам за г-н Михайлов, но аз се замислям за нещо. Не съм толкова опитна като вас и затова ще ви попитам. Дали една магистрала струва толкова, колкото пише, че струва по заверени, подписани и проверени документи?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                          Какво се случва тук?!?
                          Откакто не се говори за някакво Стойне, започна да става по-нормален лаф-моабета
                          Топ 1 е темата в инвестора, без да е в каквато и връзка с геймстоп. Както казваш - реклама да става ...да върви алъш вериша.
                          Както казал пък великият комбинатор - купища пари се търкалят из пътя, човек само трябва да протегне ръка, да ги събере ,
                          все пак, без препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                            Какво се случва тук?!?
                            Процесът на изчезването на парите ви се случва.

                            Коментар


                            • Какво се случва тук?!?
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Мога ли да си купя продукти на Herbalife от Исторически Парк Неофит Рилски, някой да каже, моля?

                                Коментар

                                Working...
                                X