IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Човещинка викаш на ползу роду
    Ама Кинти не изчезват ей така в нищото.
    Къде ги оползотвори?. Да се поучим на инвестиция - от извора без видео.
    Да ти кажа, бързо се харчат готови пари. Не бях много сигурен какво да ги правя, че изведнъж ми дойдоха, пък и съм "шаран" без никаква финансова грамотност, затова реших да се пообразовам първо. И се почна: Ха плати за една НЕтипична консултацийка на Дяков, пък той ми вика: "Виж не мога да те науча само с една, ти си бая зле. Я вземи направо курса и виж как ще станеш богат като инвестираш в търговийка - акцийки, валутки, БФБ" и т.н.

    Оставих при него някой лев, незнам вече колко точно бяха, ама можеш да му провериш отчетите и ще видиш, ама гледам стапя ми се богатството.

    После си казвам, това не ми стига. Хубаво ме учи човека, ама пък чета по форумите, фейсбук групите и интернет, че Стойне Василев най-голям бил в България, че и председател на Българска Асоциация на Личните Финансови Консултанти (по него време не знаех, че такава дори не съществува). Викам си, ей този е вече друго ниво, на върха на пирамидата на финансовите консултанти в България.

    Че и при него така. Купих си книжката. Ха сега консултацийка, тука повече пари ми искаше от Дяков, ама викам той е топа, ще плащам, пък и пари - бол. След консултацийката ми вика, ментор ще ти ставам, ти имаш нужда от повече подкрепа, голям ресурс управляваш.

    После се почна - да сложим ей тука във фондовете на Шрьодерс при Карол, че са най-големите посредници в България. Дай сега и ей тука в Биодит, че са стартиращи и голям потенциал имат, пък и аз много ги харесвам и ги следя от години, даже преди още те да са разбрали, че ще правят бизнес и ще излизат на борсата.
    Абе, що не дойдеш направо и на някоя академийка, ми вика, ще чуеш и други мъдри хора да ти поговорят за взаимни фондчета от Карол, за акциийки от БФБ, за злато от Тавекс, за биткойнче от Blockchain, и т.н...
    После ми вика, първата онлайн цялостна програма ще правя за лични финанси и инвестиране в България. Нали знаеш, ми вика, мисията ми е да помогна на 1 000 000 българи да станат финансово грамотни, ама до програмата ще допусна само 1000, че да мога да му обърна адекватно внимание на всеки.

    И ей така, книжки, консултацийки, курсчета, академийки, финансови програми, и докато се усетя....милиончетата се изпариха.

    Ама поне вече съм финансово образован от най-добрите в БЪлгария.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

      Какъв по-ясен отговор от това, че аз ги взех? Другарчетата ти ме упрекват, че не чета с разбиране, пък то какво излиза. Айде малко по-внимателно.
      Човещинка викаш на ползу роду
      Ама Кинти не изчезват ей така в нищото.
      Къде ги оползотвори?. Да се поучим на инвестиция - от извора без видео.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
        Ето призна си, че ИП е схема за крадене на пари и си присвоил милиони. После пюете по Стойне... Само не мога да разбера що караш онова разпадащото се опелче?!
        Да не ме гонят данъчните.

        Пък плюя по Стойне, защото и той иска от моите милиони, че гаража му отеснял и мечтае за гарсониерка в Перник, преди да са скочили цените от инвестиционните намерения на фонда на Александър Дяков и Николай Делчев.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

          Демек, ИП взел облигационен заем, нищо не плаща, чака да минат 5 години от падежа на заема и облигационерите да пият по една студена вода?
          Дали пък "пакетите акции" дето се продават, не са всъщност облигации? Набуталите се в ИП надали правят разлика между двете
          Не е ясно "щастливите акционери" къде всъщност са в капиталовата структура на дружеството.
          Нещо много предположения градите. Защо не се съберете с другарчетата и да си оформите една обща теза, та да ви е по-насочена атаката? Гледам всеки от вас своя теория си гради за нещата и пише съчинения тук.

          А, сетих се. Заведенията са затворени, а тесния офис на Стойне не може да ви побере. Ейй, горките. Жал ми става.

          Коментар


          • Ето призна си, че ИП е схема за крадене на пари и си присвоил милиони. После пюете по Стойне... Само не мога да разбера що караш онова разпадащото се опелче?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
              Тактиката на отбиване на въпроси е много добре овладяна от всички, сигурно е първото нещо, на което се учат в Тугедър.
              Хората питат 1 единствен конкретен въпрос - къде са близо 60 мЕлЕона? Вие не отговаряте на този въпрос, а измествате темата и ръсите епитети.
              Какъв по-ясен отговор от това, че аз ги взех? Другарчетата ти ме упрекват, че не чета с разбиране, пък то какво излиза. Айде малко по-внимателно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                Собствениците на парка ги има в книгата на акционерите. Проверяваха ги от прокуратурата по анонимни сигнали два пъти. За справка там, защото аз нямам тази информация. Къщите в селото са на частни инвеститори. Има нотариални актове, които могат да се проверят на съответните места. Парите са си на всеки от тях поотделно. Има закупени къщи от чужденци за няколко милиона. От облигационен заем не е платен и един лев от дружеството. Попитайте специалист, когато заема изтече и не се потърси 5 години какво става. Ще научите нещо тогава.
                Демек, ИП взел облигационен заем, нищо не плаща, чака да минат 5 години от падежа на заема и облигационерите да пият по една студена вода?
                Дали пък "пакетите акции" дето се продават, не са всъщност облигации? Набуталите се в ИП надали правят разлика между двете
                Не е ясно "щастливите акционери" къде всъщност са в капиталовата структура на дружеството.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Тактиката на отбиване на въпроси е много добре овладяна от всички, сигурно е първото нещо, на което се учат в Тугедър.
                  Хората питат 1 единствен конкретен въпрос - къде са близо 60 мЕлЕона? Вие не отговаряте на този въпрос, а измествате темата и ръсите епитети.

                  Коментар


                  • E, бее, гладни "инвеститорчета". Милите ми те. За милиончета ли жадувате бе, душици златни? Само за това говорите.

                    Що акциите били толкова пари, къде били милионите? Яд ви е, сладурчета, че не сте взели вие някой лев ли? Емиии, съдба.

                    Акциите са скъпи за вас, мили ми финансови гурута. И по евтини да са, пак трудно ще си ги позволите.

                    Относно милионите, аз ги прибрах. Затова толкова се пъна тука. Трябва да си ги заслужа.

                    А вие си пишете тука с меките пръстченца, че дано се сети Стойне да насочи някоя стотинка и за вас. Ако пък искате малко повече (не толкова много, колкото съм взел аз от парка), но все пак повече от това, което ще ви отпусне Стойне-то, потърсете в Youtube видеото, в което показваме как се прави схемата за набиране на капитал в БЪлгария и почерпете от опита на гуруто Василев, та да стигнете и вие до големите риби като Карол и Капитал и да хапнете малко по-добре.

                    За да ви улесня, напишете: Големите финансови заблуди еп.62 - Стойне Василев и как се набира капитал на финансовите пазари!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                      И да не пропусна, понеже тоя въпрос май продължава да е неудобен
                      Защо пред интервю на Капитал от 2019 казахте, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.
                      Елементарен въпрос, на който вече 3-та страница не искат да отговорят и въртят и сучат
                      Ти защо се хващаш за думите на Ивелин, их, значи за дреболии се заяждаш, какво са 58,5 млн. лв. повече или по-малко, това са пари за семки за Историческия парк.

                      Коментар


                      • Изпрани и изпапани са.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

                          И аз това се чудя, защо ли никой не ни отговаря?
                          Имам преложение, като му е толкова трудно да отговори, направете анкета, дайте му възможни отговори...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Да бе, верно къде са отишли към 60 милиони лева ?!
                            И аз това се чудя, защо ли никой не ни отговаря?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                              Ама уцели и името и сюжета и всичко - както сам каза, класика в жанра.
                              https://youtu.be/cO_4CXEfA9Y

                              Тези видеа намерих на първо четене, но имаше сигурно 10-тина епизода. Коментираха се доста назад в тази тема и в другия фору също от там си ги спомням, реших да си спестя времето да ги гледам

                              Ехааа, ама верно минаха баш по сценария - няма богати родители, не вижда смисъл в образованието. Надъхвацията от Ивелин - "вие заслужавате повече, вие сте различни, бъдете смели". Там като задълба как най-кофти било да те смятат за второ качество човек, щото майка ти и баща ти не били важни клечки.....как ти може да не си се родил в специален квартал, но пък имаш мечти и си човек със "сърце и душа". Баш всичко от класическа американска пирамида. Даже на моменти насочваше момчето какво да каже. Минаха и през класиката - как трябва да се отървеш от негативните хора около теб - тоест всички, които ти обясняват, да не инвестираш в пирамидата....абе класика, класика.
                              С глас се посмях. Само не разбрах това предаване що е е озаглавено "Успя ли да стане милионер Георги Детелинов", като то реално 80% от видеото са разсъждения на Ивелин за живота, успеха, работата, мечтите и непоискани напътствия какво да правим. Иначе пак стандартните неща си върти де - хвърля кал по няк'ви хора - няк'ви фейсбуци показва в някъв момент. После за строителния бизнес пак каза. Общо взето стандартните Ивелинови приказки. Момчето само дето седя там като пукел 1 час и мълча, хахахаха.





                              И да не пропусна, понеже тоя въпрос май продължава да е неудобен

                              Защо пред интервю на Капитал от 2019 казахте, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.

                              Елементарен въпрос, на който вече 3-та страница не искат да отговорят и въртят и сучат


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение
                                Plameniva_d г-н Михайлов, няколко пъти пропускате моя въпрос, нека да върнем темата към финансирането на парка:
                                Защо пред интервю на Капитал от 2019 казахте, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.
                                Да бе, верно къде са отишли към 60 милиони лева ?!

                                Коментар

                                Working...
                                X