IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук се е заформила някаква сапунка, щеше да е смешно, ако не беше трагично. Явно във варненския регион има благодатна почва за пирамиди.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
      Да запукат кой и защо? Защо използвате жаргони за хора, които би трябвало да спасявате? Явно друга ви е целта.
      Целта ми е колкото се може повече хора да разберат, че паркът ви е историческа пирамида и, че зад патриотичните ви простотии за надъхване на стадото се крият единствено и само меркантилни интереси!

      Коментар


      • Ей тъй като стане.. както казва Дяков. Всичката ви работа такава, ей. Триете здраво коментари, които не ви изнасят. Тука също се видя. Почнахме да разкриваме Стойне, Дяков и компания, и веднага заревахте да ме "баннат" администраторите. Ей го, човека пита Стойне елементарен въпрос за потайната му Асоциация, на която е председател, и той веднага го трие.
        https://ibb.co/Jc2p8sw

        Хем искате отговори на въпроси, хем като ви ги дадем не ги приемате, хем пък и триете нашите.

        А между другото да се върнем на темата:

        Защо, според вас няма значение КОЙ и ЗАЩО пише срещу Исторически парк от години?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          Да ти кажа според мен Plameniva_d въпреки провокациите си се държи доста прилично, но ако спрат провокациите от двете страни може и да се стигне до нещо градивно...

          Тезата и да се оцени колко струва построеното към момента е валидна.
          Ех, наистина ли виждаш това, което правят тези двамата като нещо нормално? В началото се изказа доста политически коректно, как ти не го одобряваш, ама нямало лоша реклама....човек, сериозно ли?

          Ти вярваш ли, че тук всички сме платени тролове от Капитал? Вярваш ли в теориите за Стойне и тн.? Кажи честно, моля те. Щото уж искаш да има баланс и диалог, уж се дразниш, че някой ги напада тези двамата. Има ли нещо нередно, което виждаш в тяхното държание или всичко си е ток и жица. Всички теории ти звучат неманипулативно и честни?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

            Извинявай ама и мен да ме попиташ така, едва ли бих отговорил. Дайте да го оставим този въпрос най-отгоре, и който знае отговора да отговори.
            Беше му отговорено на човека, но той не приема отговора.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение


              Ей тъй кат стани ;( ;(
              Явно наистина има вероятност да сте Александър Дяков. Това е явно фалшив профил, който беше разкрит в други дебати. Това ли е начина да оклеветите някой, като разпространявате информация, която е невярна. Не е хубаво това, което го правите. Нарича се манипулация.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                Нали питаш какво е станало, обясних ти 15 страници в 1 пост, а иначе още нямаме точен отговор от г-н Михайлов на следния въпрос:
                Защо пред интервю на Капитал от 2019 казахте, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.
                Извинявай ама и мен да ме попиташ така, едва ли бих отговорил. Дайте да го оставим този въпрос най-отгоре, и който знае отговора да отговори.
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                  Най-добрият начин за проверка е да ви запукат масово медиите с разобличителни репортажи, да почнат да ви правят яко проверки по всички направления и за капак жабетата, дето им взехте парите, да дойдат да си ги търсят лично на адрес!
                  Да запукат кой и защо? Защо използвате жаргони за хора, които би трябвало да спасявате? Явно друга ви е целта.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                    Най-добрият начин за проверка е да ви запукат масово медиите с разобличителни репортажи, да почнат да ви правят яко проверки по всички направления и за капак жабетата, дето им взехте парите, да дойдат да си ги търсят лично на адрес!
                    И тук няма нищо градивно, аз съм инвеститор и не си търся парите, кои са тези, които си ги търсят? Нека се представят. Като знам как подходиха с мен ми е трудно да го повярвам.
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                      Добре де, това като го прочета само обиди има... какво градивно има в него?
                      Нали питаш какво е станало, обясних ти 15 страници в 1 пост, а иначе още нямаме точен отговор от г-н Михайлов на следния въпрос:
                      Защо пред интервю на Капитал от 2019 казахте, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                        Да ти кажа според мен Plameniva_d въпреки провокациите си се държи доста прилично, но ако спрат провокациите от двете страни може и да се стигне до нещо градивно...

                        Тезата и да се оцени колко струва построеното към момента е валидна.
                        как си обесняваш разминаванията пред капитал относно инвестираните средства и данните по баланс
                        да не са избягали ловни соколи за 50 милиона лева

                        как ти се струва облигационната емисия? според теб нормална лихва ли е това, при положение, че продаваш като луд пакети с 0% разход и празни обещания за големи дивиденти и стотици хиляди платежоспособни туристи годишно.

                        аз тук не търся отговори от ивелин и сие - те са пределно ясни - схемаджии на входа и изхода на парка построен с чужди пари.

                        аз тук търся някакво логично обяснение защо не се намесват органите на реда или те се включват само когато схемите минат 100 милиона.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                          Питай г-н Михайлов, все пак той поде кампания, в която пише от женски профил и няколко други фалшиви профила, виждайки тежка конспирация от Стойне, Капитал, САЩ и т.н..Загуби няколко дни да защитава тази историческа бутафория, но това е форум на инвеститорът, а някакъв селски исторически кръжок, в който всички оставят с отворена уста, когато г-н Михайлов пише (пък било и то от женски профил), за това го взеха и за мезе.

                          Г-н Михайлов, толкова ли не можахте да пишете от мъжки профил? Да нямате фетиш към трансджендъризма?
                          Добре де, това като го прочета само обиди има... какво градивно има в него?
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Да ти кажа според мен Plameniva_d въпреки провокациите си се държи доста прилично, но ако спрат провокациите от двете страни може и да се стигне до нещо градивно...

                            Тезата и да се оцени колко струва построеното към момента е валидна.
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                              Чудя се кому е нужен този патос и мнения извън темата ...
                              Питай г-н Михайлов, все пак той поде кампания, в която пише от женски профил и няколко други фалшиви профила, виждайки тежка конспирация от Стойне, Капитал, САЩ и т.н..Загуби няколко дни да защитава тази историческа бутафория, но това е форум на инвеститорът, а някакъв селски исторически кръжок, в който всички оставят с отворена уста, когато г-н Михайлов пише (пък било и то от женски профил), за това го взеха и за мезе.

                              Г-н Михайлов, толкова ли не можахте да пишете от мъжки профил? Да нямате фетиш към трансджендъризма?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                                Не е ли най-лесно да се провери като се оценят активите? Не е ли това най-добрия начин за проверка?
                                Най-добрият начин за проверка е да ви запукат масово медиите с разобличителни репортажи, да почнат да ви правят яко проверки по всички направления и за капак жабетата, дето им взехте парите, да дойдат да си ги търсят лично на адрес!

                                Коментар

                                Working...
                                X