IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Реално единствения начин да разобличаваш подобни е да го правиш на тяхна "територия". Тъпото е, че това си е неговата стена, предполагам скоро ще се усети какъв автогол си вкарва и ще ме блокира и пак ще залеят форума с тролове. Жалко, че няма така да се каже неутрална среда в която да може да се води дискусия, пък макар и без отговори от страна на Ивелин.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
      Направо става велико Тази пише, че комисионната и била 9%, screen shot му пращам, оня вика - къде го пише И ме плашат с Мондешки, Любена и още някой, направо не знам какво да правя
      Отново клевети и внушения от една част от вашата общност. Това ли са “обективните” борци за финансова свобода?

      Коментар


      • Да кача и тук поста на тая Сабина. Това трябва да го има навсякъде...

        При липса на друга информация за тия 58 милиона предлагам вече това да е официалната версия за тях.
        Last edited by Jorkata; 05.02.2021, 10:44.

        Коментар


        • Направо става велико Тази пише, че комисионната и била 9%, screen shot му пращам, оня вика - къде го пише И ме плашат с Мондешки, Любена и още някой, направо не знам какво да правя

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
            https://www.facebook.com/ivelin.miha...tion&ref=notif

            Четете, четете, става една идея по откровенно Според консултантката облигациите са заради апорт между свързани фирми с цел избягване на данъци и парите се губят, защото като купували имоти не изповядвали на реално цена Ивелин се прави, че не я познава и не казва така ли е
            къде е икономическа полиция, данс, нап?
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
              https://www.facebook.com/ivelin.miha...tion&ref=notif

              Четете, четете, става една идея по откровенно Според консултантката облигациите са заради апорт между свързани фирми с цел избягване на данъци и парите се губят, защото като купували имоти не изповядвали на реално цена Ивелин се прави, че не я познава и не казва така ли е
              Точно това щях да пиша и аз - според тая консултантка (с 9% комисионна) реално "инвестираните" пари в ИП са 12 милиона, а в околността са тези хлъзгави 58 милиона... тва ако не е схема - не знам кое е.
              Last edited by Jorkata; 05.02.2021, 09:07.

              Коментар


              • https://www.facebook.com/ivelin.miha...tion&ref=notif

                Четете, четете, става една идея по откровенно Според консултантката облигациите са заради апорт между свързани фирми с цел избягване на данъци и парите се губят, защото като купували имоти не изповядвали на реално цена Ивелин се прави, че не я познава и не казва така ли е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

                  Ех, я пусни един линк?

                  Според мен въобще не се занимавайте с тоя Ивелин. Като ги гледам тея двамата тук и масираната им акция в последните няколко седмици, просто си плачат за внимнание и искат да се завърти няк'ва голяма полемика около тях. Явно и парите почват да свършват стабилно.
                  Като им беше драмата с Капитал, поне Тугедърци можеха да се правят на борци срещу лошите медиите и да го играят жертви и репресирани. Сега хората тотално са забравили за тях и те отчаяно се опитват да направят нещо. Скоро най-вероятно ще излезнат с филмче как искали да разпространят истината, ама платените форуми ги репресирали или няк'ва друга вселенска конспирация.
                  тугедърите не разбират от счетоводство - те не могат един баланс да прехвърлят отгоре отгоре и за тях е важно всеки месец да си прибират комисионното от привличане на разни наивни хора. За това думи като сума на актива и пасива ги разбират само като колко пари са прибрали като ловци на канарчета.

                  сумите са сериозни и доста от тугедърите ще се изпокрият в миша дупка, ще си сменят телефоните и населените места, които обитават - защото ще дойде ден в който хората ще си поискат парите, а ако им направят едно събрание на ВСИЧКИ, които са си дали парите в ЕДИН ДЕН НА ЕДНО МЯСТО (парка) - тогава ще дойде моментът на осъзнаването, че всеки от тълпата е дал по 30-40 и нагоре хиляди за едни бутафорни сгради, които струват не повече от 1/3 от събраните мангизи....
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marinoff Разгледай мнение

                    Приятелю, "мъжкаряТ" излиза с лицето и името си, когато иска да предизвиква и да му бъде отговорено, а не се крие зад анонимен профил във форум.
                    Мхм, и после едно бързо "разследване" и едночасово видео с цел дискредитация. Отговори пак няма. Тоя филм сме го гледали не веднъж или два пъти. По-добре пуснете видеото днес 2-3 пъти, че да го гледат хората да знаят за Стойне.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                      Миекащия го пробвах с дискусията на стената му, за малко да вземе да отговори, ама понеже не искам да кажа точно колко съм богат във феисбука му ме обвини за некоректен И разбира се се пробва да каже за Биодит. Ще взема да ги видя тия. Щом от тая секта ги плюят може да са интересни
                      Ех, я пусни един линк?

                      Според мен въобще не се занимавайте с тоя Ивелин. Като ги гледам тея двамата тук и масираната им акция в последните няколко седмици, просто си плачат за внимнание и искат да се завърти няк'ва голяма полемика около тях. Явно и парите почват да свършват стабилно.
                      Като им беше драмата с Капитал, поне Тугедърци можеха да се правят на борци срещу лошите медиите и да го играят жертви и репресирани. Сега хората тотално са забравили за тях и те отчаяно се опитват да направят нещо. Скоро най-вероятно ще излезнат с филмче как искали да разпространят истината, ама платените форуми ги репресирали или няк'ва друга вселенска конспирация.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                        Абе и аз излизам с името си там, значи съм баси мъжкаря! Поздравления за самия мен и ураааааа! Малко ще ги оставя, след малко ще видя новите велики съждения и въпроси към и пълната липса на отговори на моите
                        Ами представи се за публиката и тук де. Разкажи ни малко повече за себе си, каква ти е експертизата, каква ти е мотивацията да питаш за детайли относно Исторически парк - инвеститор ли си или какво?



                        Коментар


                        • Абе и аз излизам с името си там, значи съм баси мъжкаря! Поздравления за самия мен и ураааааа! Малко ще ги оставя, след малко ще видя новите велики съждения и въпроси към и пълната липса на отговори на моите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                            Стабилно мазало е станало във Фейсбук - в крайна сметна не бе отговорено на нито един въпрос за пореден път.
                            Като ще си говорим за "мъжкари" и "достойни мъже" - винаги съм вярвал, че един такъв би бил кратък, директен и честен в отговорите си когато го предизвикат. Разбира се тук феновете ще излезнат и ще ни обяснят още веднъжк как бием жените си и сме нищожества, които не са построили и постигнали нищо.
                            Приятелю, "мъжкаряТ" излиза с лицето и името си, когато иска да предизвиква и да му бъде отговорено, а не се крие зад анонимен профил във форум.

                            Коментар


                            • Стабилно мазало е станало във Фейсбук - в крайна сметна не бе отговорено на нито един въпрос за пореден път.
                              Като ще си говорим за "мъжкари" и "достойни мъже" - винаги съм вярвал, че един такъв би бил кратък, директен и честен в отговорите си когато го предизвикат. Разбира се тук феновете ще излезнат и ще ни обяснят още веднъжк как бием жените си и сме нищожества, които не са построили и постигнали нищо.

                              Коментар


                              • Зарибихте ме да се регистрирам и аз в форума Таз тема стана ТОП. Особено след като двамата от видеото се включиха в "дискусията" - marinoff (Мирослав Маринов - Опела) и Plameniva_d (много вероятно Ивелин Михайлов или някой много близко до него).

                                Заредил съм пуканки за месеци напред - дерзайте

                                Весело ми беше още като един от тези ме намери, писа ми и убеди да се срещнем. И на срещата аха да се разсмея, но успях да се удържа и да мине всичко много тактично. Но то бе скачане от едно в друго - ха някакви застраховки да си купя, здравни, ха книги да се обучавам, и ха за капак най-доброто било да си докарвам яките пасивни доходи като купя акции от парка. Обаче тактично отклоних (без да се разсмея) всичките тези глупости. Беше свястно момче и ми стана жал да го унижавам, защото говореше страшни небивалици и явно нямаше много идея. Но пък явно от профила ми в фейса е видял сам (или друг и го е изпратил) какво ми е финансовото положение, по начина на живот и т.н. И явно налитат на по-заможните профили. Поне в началото, после май даваха наред, щото разбраха че има хора да кълват и без да могат да си позволят и 1000лв да заделят са готови да теглят заеми и с ипотеки (за Мирослав Маринов - Опела само ще кажа, че 1000лв не са много пари, нищо че са цял Опел).

                                Коментар

                                Working...
                                X