IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    и тук има външна поддръжка, но не е саудитска. именно от там е и връзката на ивелин с костя копейкин. Явно са му възложили повече надежди, защото копейкин очевидно не става за нищо.
    Има, болен мозък, който се надува пред неясно кого, защото като гледам няма много фенове дори и в интернет. Че то половината чалга звезди имат по-голямо влияние от него

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
      Това е някаква тактика на схемарите. Според мен се търси начин да се затрупват мнения с въпроси и данни за схемата, да вървят надолу, да се смесват с бълвочи, и така някой, който е за първи път тук да търси инфо за схемата, да се обърка и да се чуди кво става, и накрая да се откаже да чете. Просто истината се затрупва с плява. Това разбрах от последните два дни, щото се изкара всичко концентрирано.
      Гледай georgnank пише културно в началото, после се прави на полуидиот и пляска мнения по 2 метра дълги...
      raydalio почна уж надъхано срещу схемата днес, информацийки, тва-онова, и изведнъж, конспирации яко и нищо друго.
      Същото е и за други такива.
      напомни ми за оня виц с прасетата - едното казало на другото абе ти знаеш ли, че ни угояват да ни колят за коледа, а другото му отговорило - това е теория на конспирацията. Хората трябва да знаят истината и да видят голямата картинка, за да прозрат, че са ползвани като пионки и поставени в зависимост от чужди интереси.

      Коментар


      • Това е някаква тактика на схемарите. Според мен се търси начин да се затрупват мнения с въпроси и данни за схемата, да вървят надолу, да се смесват с бълвочи, и така някой, който е за първи път тук да търси инфо за схемата, да се обърка и да се чуди кво става, и накрая да се откаже да чете. Просто истината се затрупва с плява. Това разбрах от последните два дни, щото се изкара всичко концентрирано.
        Гледай georgnank пише културно в началото, после се прави на полуидиот и пляска мнения с картинки по 2 метра дълги...
        raydalio почна уж надъхано срещу схемата днес, информацийки, тва-онова, и изведнъж, конспирации яко и нищо друго.
        Същото е и за други такива.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          Мдаа, много е яко да сравняваш подържаната от саудитски милиардери ИДИЛ с просещи по youtube
          и тук има външна поддръжка, но не е саудитска. именно от там е и връзката на ивелин с костя копейкин. Явно са му възложили повече надежди, защото копейкин очевидно не става за нищо.

          Коментар


          • Не усещате ли че сте смешни, това че сте измамили 500 наивника не ви прави гении, прави ви измамници

            Коментар


            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

              отиди и кажи на сирийците и украинците, че имат мании. Всичко е глупости и конспирации, докато не ти дойде на твоята глава. Аз от 2016та разправям, че Армения ще падне за втори път под турско робство и ми викаха маниак, но това се случи преди 4 месеца.
              Мдаа, много е яко да сравняваш подържаната от саудитски милиардери ИДИЛ с просещи по youtube

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                Той е бушона, вече са му взели парите, оставили са го там колкото да се надува в FB и по Youtube и се надява да създаде престъпна империя, с която да владее света без санитарите да го хванат

                Never underestimate the power of stupid people in large groups - George Carlin

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  този нищо няма да превземе. според мен вече е ясен и на канарчетата, но нека мине един сезон и ще замяучат срещу луната...особено ако са им потрябвали парите вложени в добри времена в измамническия парк.
                  Той е бушона, вече са му взели парите, оставили са го там колкото да се надува в FB и по Youtube и се надява да създаде престъпна империя, с която да владее света без санитарите да го хванат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    този нищо няма да превземе. според мен вече е ясен и на канарчетата, но нека мине един сезон и ще замяучат срещу луната...особено ако са им потрябвали парите вложени в добри времена в измамническия парк.
                    ако погледнаш назад темата ще видиш, че и през 2018та имаше такива изказвания, че до един сезон всичко ще приключи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                      Глупости. Пак мании.
                      отиди и кажи на сирийците и украинците, че имат мании. Всичко е глупости и конспирации, докато не ти дойде на твоята глава. Аз от 2016та разправям, че Армения ще падне за втори път под турско робство и ми викаха маниак, но това се случи преди 4 месеца.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        някои от тези култове, обаче понякога превземат цели държави с помощ отвън.. ИДИЛ например..
                        този нищо няма да превземе. според мен вече е ясен и на канарчетата, но нека мине един сезон и ще замяучат срещу луната...особено ако са им потрябвали парите вложени в добри времена в измамническия парк.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                          някои от тези култове, обаче понякога превземат цели държави с помощ отвън.. ИДИЛ например..
                          Глупости. Пак мании.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Не ми се гледа лудница. Това че манията му за величие е избила вече до там че да се смята в център на световна престъпна империя, не го прави по различен от това което е. Някакъв тип с логорея говорещ небивалици от които нищо не разбира на хора, които съвсем нищо не разбират, но искат да се чувстват нещо като се присламчват към безумното му его. В общи линии същото нещо което се случва във всеки култ. И също както е в доста от култовете много народ вътре имат сериозни психологични проблеми.
                            някои от тези култове, обаче понякога превземат цели държави с помощ отвън.. ИДИЛ например..

                            Коментар


                            • Не ми се гледа лудница. Това че манията му за величие е избила вече до там че да се смята в център на световна престъпна империя, не го прави по различен от това което е. Някакъв тип с логорея говорещ небивалици от които нищо не разбира на хора, които съвсем нищо не разбират, но искат да се чувстват нещо като се присламчват към безумното му его. В общи линии същото нещо което се случва във всеки култ. И също както е в доста от култовете много народ вътре имат сериозни психологични проблеми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Тук станало като в роман на Джон льо Каре. Някакви руски шпиони, милиардери, гигантски световни заговори с пирамиди и всичко това около един полуграмотен измамник, който взима едни пари на едни балъци. Много филми гледате
                                това далеч не е конспирация - https://www.youtube.com/watch?v=sRg_vPp_264 дори вече наричат ивелин - генерала. Един от автоматите се вижда, че има и оптика дори. Полуграмотни хора, които са накарали над 1000 души да си ипотекират имотите не познавам. Te украинците като разправяха, преди десетина години, че руснаците ще ги окупират и се смееха, че са филмари и нато щяло да се намеси, но сега вече никой не се смее.
                                Last edited by raydalio; 08.02.2021, 22:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X