IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    равадиново има много по-малък рийч и средно под 100 реакции на пост и хората пак си ходят, така че това не е критерий толкова..
    Все тази скоро време ще разберем за инфото на monopola сигурен съм, че няма никакъв начин да бъде заглушен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

      И между 500-1000 реакции средно на пост, при над 100 хиляди фена, това е много нисък резултат.
      равадиново има много по-малък рийч и средно под 100 реакции на пост и хората пак си ходят, така че това не е критерий толкова..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
        Жалко, че интересът към парка в момента се изразява основно във виртуални измерения - видееа, гледания, лайкове и коментари. Няма много мераклии да оставят по 100 лева на калпак за няколко часа.
        Колко близо е заветната цел от 600хил. туристи? Със сегашните темпове не ми се вярва идните 5 години да се случи.
        и на мен ми прави впечатление, че доста хора го лайкват във фейса, но това за съжаление не е равносилно да се вдигнат и да идат да похарчат някой лев за да напълнят клюнчета орлетата.

        тази ковид гадост, която ни налази всъщност дойде дюшеш на Ивелин и останалите фараони - ще се оправдават с нея и ще оставят канарите да чакат още 2 години поне защото ковид, капитал и стойне чупят модела. Надяват се, че времето лекува, но ще стане забавно, когато високоинтелигентните им инвеститори се усетят, че паркът всъщност не е техен.

        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          да и клиповете с по 230 000 гледания са доста неангажиращи..
          И между 500-1000 реакции средно на пост, при над 100 хиляди фена, това е много нисък резултат.

          Коментар


          • Жалко, че интересът към парка в момента се изразява основно във виртуални измерения - видееа, гледания, лайкове и коментари. Няма много мераклии да оставят по 100 лева на калпак за няколко часа.
            Колко близо е заветната цел от 600хил. туристи? Със сегашните темпове не ми се вярва идните 5 години да се случи.
            Last edited by RimogarDD; 21.02.2021, 12:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

              Като гледам парка, има под 1% ангажираност на постовете спрямо общата фен маса, така че страницата на monopola може да се окаже много по-ангажирана от самия Исторически Парк.
              да и клиповете с по 230 000 гледания са доста неангажиращи..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                скоро ще надмине и самия парк по лайкове ахахах 200 000 лайка, 800 000 рийч сащ ще задействат закона магнитски срещу михайлов..
                Като гледам парка, има под 1% ангажираност на постовете спрямо общата фен маса, така че страницата на monopola може да се окаже много по-ангажирана от самия Исторически Парк.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                  Винаги може да блокнеш всички "доброжелатели" от парка. Отделно направи и група.
                  Но да няма засечки пусни тема в този форум, както и форумфинанси, а от там насетне съм сигурен, че отрицателно време ще се раздуха навсякъде из социалките. Влезе ли в полезрението в група на Клуба на Инвеститора, считай, че ще има масово споделяне и вече и да искат нищо не може да ти свалят - фейбука ще индексирал инфото за релевантно.
                  скоро ще надмине и самия парк по лайкове ахахах 200 000 лайка, 800 000 рийч сащ ще задействат закона магнитски срещу михайлов..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                    Разгеле Жалко само, че си анонимен анимационен герои и само спамиш
                    аз съм Скуби Ду.. а ти си малкия мук, така като те гледам..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                      Винаги може да блокнеш всички "доброжелатели" от парка. Отделно направи и група.
                      Но да няма засечки пусни тема в този форум, както и форумфинанси, а от там насетне съм сигурен, че отрицателно време ще се раздуха навсякъде из социалките. Влезе ли в полезрението в група на Клуба на Инвеститора, считай, че ще има масово споделяне и вече и да искат нищо не може да ти свалят - фейбука ще индексирал инфото за релевантно.
                      Напълно си прав, но ми е интересно да проверя реално колко хора са тия измамници. Дали ще успеят дружно да съборят напълно празна страница, без нито един лайк. Ако даже и това не успеят ще е интересен индикатор.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                        Леко напредвам със събирането на нужното инфо и ми се струва, че феисбук е подходящо място за разпространението му.
                        Понеже тия ще се опитат да бутнат страницата да я пусна още от сега, че да видим дали ще успеят

                        https://www.facebook.com/%D0%98%D0%B...00375145426962
                        Винаги може да блокнеш всички "доброжелатели" от парка. Отделно направи и група.
                        Но да няма засечки пусни тема в този форум, както и форумфинанси, а от там насетне съм сигурен, че отрицателно време ще се раздуха навсякъде из социалките. Влезе ли в полезрението в група на Клуба на Инвеститора, считай, че ще има масово споделяне и вече и да искат нищо не може да ти свалят - фейбука ще индексирал инфото за релевантно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                          Сигурен съм.
                          Разгеле Жалко само, че си анонимен анимационен герои и само спамиш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                            Сигурен ли си Да не стане като цялата ви работа и тази с делото Колко пъти да му предлагам на оня да ме съди, ама не ще нещо
                            Сигурен съм.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              вече я репортнах и я разпратих на останалите консултанти, които също я репортнаха. До утре няма да я има, а срещу теб в момента вече се подготвя дело за клевета така, че с твоите пари накрая ще финансираш строежа на най-голямата бутафория, която светът някога е виждал а великата ти кауза ще умре без никой да й обърне внимание скоро очаквай гости в Бургас.
                              Сигурен ли си Да не стане като цялата ви работа и тази с делото Колко пъти да му предлагам на оня да ме съди, ама не ще нещо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                                Леко напредвам със събирането на нужното инфо и ми се струва, че феисбук е подходящо място за разпространението му.
                                Понеже тия ще се опитат да бутнат страницата да я пусна още от сега, че да видим дали ще успеят

                                https://www.facebook.com/%D0%98%D0%B...00375145426962
                                вече я репортнах и я разпратих на останалите консултанти, които също я репортнаха. До утре няма да я има, а срещу теб в момента вече се подготвя дело за клевета така, че с твоите пари накрая ще финансираш строежа на най-голямата бутафория, която светът някога е виждал а великата ти кауза ще умре без никой да й обърне внимание скоро очаквай гости в Бургас.
                                Last edited by totenkopf; 21.02.2021, 11:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X