IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

    А тия 58 милиона къде са, питам аз
    част са в парка, част в НИ в района, но 'акционерите' aka дарители-патриоти няма да усетят дивидентите, защото схемата е измислена така, че да им окраде парите....без значение какво се построи...не е тяхно вече
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      къде са луксът и палатите питам аз?!?!?
      А тия 58 милиона къде са, питам аз

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

        Прозълзих се. Да го оплаче човек.
        къде са луксът и палатите питам аз?!?!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          къде са тези палати, може ли да ми ги покажеш? Луксът, къде е, нещо го виждам? Като гледам и на почивки никъде не е ходил.. жена му нещо на фейса й една снимка няма от тези екзотични острови за които говорите, а децата му учат в селско училище...на това ти лукс ли му викаш?!
          Прозълзих се. Да го оплаче човек.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
            Милионите са изхарчени за палати и луксозен живот.
            къде са тези палати, може ли да ми ги покажеш? Луксът, къде е, нещо го виждам? Като гледам и на почивки никъде не е ходил.. жена му нещо на фейса й една снимка няма от тези екзотични острови за които говорите, а децата му учат в селско училище...на това ти лукс ли му викаш?!
            Last edited by totenkopf; 02.03.2021, 14:22.

            Коментар


            • Милионите са изхарчени за палати и луксозен живот.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                Парите са изхарчени по незаконен начин. Въпросът е кой носи отговотност за откраднатите милиони?
                за какво са изхарчени 58 милиона?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                  Грешиш, аз имах акции, но като разбрах, че е измама и се отървах. Имаше и заплахи. Тези хора са мошеници! Гарантирано!
                  заплашиха те, че искаш да продаваш ли? защо не ги даде на съд.. или си просто един лъжлив трол? в какво се състоеше заплахата? и как човек с името хитман, което значи човек за мокри поръчки го заплашват ахаххах

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                    Парите са изхарчени по незаконен начин. Въпросът е кой носи отговотност за откраднатите милиони?
                    Ивелинката може дори да не е акционер, а само водач на цирка. Добре платен.
                    Във форум Финанси някой беше постнал протокол от ОСА на парка от 2018 г. с подписи на присъстващите акционери. В протокола пишеше, че членовете на СД присъстват на събранието, но подпис на Ивелинката като акционер нямаше. Мисля, бяха 5 акционери с около 830 000 акции общо, гласували на събранието.
                    В репортажа на Нова от 2019г., дето постнах вчера, Ивелинката казва, че всичко почнало с 5 акционери.
                    Last edited by Kildirim_Bei; 02.03.2021, 08:57.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                      Означава да върви по план. Пандемията определено им повлия негативно, но това за мен си е форсмажорно събитие.

                      ​​​​​​Споменаха, че първият дивидент ще е до 2 години живот и здраве.

                      Написах, че допускам такъв сценарий на база отчетите и предполагам, че дори и тогава няма да подведат хората, които са им се доверили. Тук идва основната разлика между вашето и моето мнение. Контактувал съм с тези хора и видях, че мога да разчитам на тях ако се наложи. Всичко се гради на доверието и те са си спечелили моето. Предполагам, че е така и с останалите съдружници/акционери.
                      Той и бай Бърни Мадоф е бил филантроп и е помагал насам-натам, но всички знаем впоследствие какво се случи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                        Означава да върви по план. Пандемията определено им повлия негативно, но това за мен си е форсмажорно събитие.

                        ​​​​​​Споменаха, че първият дивидент ще е до 2 години живот и здраве.

                        Написах, че допускам такъв сценарий на база отчетите и предполагам, че дори и тогава няма да подведат хората, които са им се доверили. Тук идва основната разлика между вашето и моето мнение. Контактувал съм с тези хора и видях, че мога да разчитам на тях ако се наложи. Всичко се гради на доверието и те са си спечелили моето. Предполагам, че е така и с останалите съдружници/акционери.
                        Не ми отговори на въпросите, не че си длъжен де
                        За съжаление мнението ми за теб си е същото - заради личен интерес подържаш една яка измама, която добре разбираш, че е яка измама. Това е отвратително и много недостойно. Много по полезно за теб, в човешки смисъл ако щеш, ще е да си признаеш истината и да постъпиш правилно, вместо целенасочено да подкрепят неправилното. Жив и здрав.

                        Коментар


                        • Грешиш, аз имах акции, но като разбрах, че е измама и се отървах. Имаше и заплахи. Тези хора са мошеници! Гарантирано!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                            А какво означава, че проекта се развива? Тоест кое е проекта - строителство се случва, тоест парка като там нещо си го има и е възможно, ако не избяга оня да има нови неща в него. Построяването на парк ли е проекта или доходност от инвестиции в този парк?
                            Би ли обяснил как се развива твоята инвестиция - получил ли си някаква доходност, обещана ли ти е такава и наистина ли тя е под условие за 600 000 посетители на година? Колко време е минало от както си им дал парите си?
                            Пишеш, че допускаш, че дружеството ще бъде обявено в несъстоятелност и активите ще отидат в ново дружество, като купувача пак ще е оня измамник, но дори от това не се притесняваш, защото вярваш, че той ще ти даде акции от новото дружество. Ако е така, то защо да фалира старото и какъв е смисъла да са присвоявали пари с които да купят това от което са ги присвоявали, ако пак ще го дадат на акционерите? Или ще е само на най-верните ли?
                            Означава да върви по план. Пандемията определено им повлия негативно, но това за мен си е форсмажорно събитие.

                            ​​​​​​Споменаха, че първият дивидент ще е до 2 години живот и здраве.

                            Написах, че допускам такъв сценарий на база отчетите и предполагам, че дори и тогава няма да подведат хората, които са им се доверили. Тук идва основната разлика между вашето и моето мнение. Контактувал съм с тези хора и видях, че мога да разчитам на тях ако се наложи. Всичко се гради на доверието и те са си спечелили моето. Предполагам, че е така и с останалите съдружници/акционери.

                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

                              Ако наистина си голям патриот, върни парите на хората на връх 3 ти март, ако обичаш!
                              той ще им плаща дивиденти, ама на куково лято, опс май га цъфнат налъмите, че по истерическо ми звучи
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                а как са изхарчени?
                                Ако наистина си голям патриот, върни парите на хората на връх 3 ти март, ако обичаш!

                                Коментар

                                Working...
                                X