IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Ама те всички БГ манагери са такива крадци. Справка болниците - всички са в милионни дългове, а управителите им в толкова милионери.
    Същата работа мъскчо - тесла не е изкарала 1$ а той милиардер !?!?
    именно ама малките хора като тукашните форумци, които никога през живота си не са правили сериозен бизнес никога няма да го разберат и само ще си удрят главите в стената и ще се чудят ама що тъй тука е 70 а тука е 15 ахахах това счетоводството не е като математиката, мили аматьорчета вземете изкарайте едно висше, та малко акъл да ви налеят, а дотогава не се мъчете да се занимавате с големите батковци, защото нямате а-то и б-то още.. и имате само жълто около устата

    колкото аз ще разбера как работят реакторите на аец козлодуй, толкова и вие някога ще разберете как се въртят ад-та.. ама българинът си е такъв мизерник.. винаги си мисли, че разбира от всичко и именно затова държавата е най-големият кен*еф в ес.. ако всеки си гледаше неговата работа и не гледаше чуждата, нямаше да има 45% функционално неграмотни и 2 милиона под прага на бедността.. а албания, македония и зимбабве нямаше да ни водят по минимални заплати и пенсии..

    нито един от вас тука никога през живота си не е имал бизнес, нито е управлявал фирма, камо ли пък АД, ама иначе големите разбирачи инвестори
    Last edited by totenkopf; 28.02.2021, 13:00.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

      Ти на какво казваш „създавам, развивам, разбирам”? Ако става дума за фирми с отрицателен собствен капитал, по-добре изобщо да не се създават или поне не е повод за гордост и ежене. Това не е плюс за теб. Големият мениджър, на който фирмите берат душа, обаче тръгнал другите да учи на бизнес
      Като физическо лице ти дадох жокер, поне на база доход да си ми ги сметнеш. За платените ДДС, акциз и мита, едва ли има някой, който да ми ги сметне. Остават данъци за НИ и МПС, ама не сме си толкова близки, че да ти ги споделям.
      всичките ми фирми са ок и нито една не е фалирала, а тия отчети в тр естествено се нагласят и никога не отразяват реалното положение с цел да се спестят разходи. Ама такива ахмаци като тебе ги четат и ги вземат за чиста монета, понеже хал хабер си нямат от въртене на фирми ахахахах

      Коментар


      • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

        Ти на какво казваш „създавам, развивам, разбирам”? Ако става дума за фирми с отрицателен собствен капитал, по-добре изобщо да не се създават или поне не е повод за гордост и ежене. Това не е плюс за теб. Големият мениджър, на който фирмите берат душа, обаче тръгнал другите да учи на бизнес
        Като физическо лице ти дадох жокер, поне на база доход да си ми ги сметнеш. За платените ДДС, акциз и мита, едва ли има някой, който да ми ги сметне. Остават данъци за НИ и МПС, ама не сме си толкова близки, че да ти ги споделям.
        Ама те всички БГ манагери са такива крадци. Справка болниците - всички са в милионни дългове, а управителите им в толкова милионери.
        Същата работа мъскчо - тесла не е изкарала 1$ а той милиардер !?!?
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

          Абе не са, ама им пускаме метър - нали сме щедри
          Халал да са им

          Коментар


          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

            ми като нямаш фирми и нямаш хал хабер как се управляват си затваряй устата и не се бъркай в неща от които не разбираш, поради нулевия опит, който имаш. Когато създадеш и развиеш едно АД, тогава идвай и ми се прави на нападжия.

            А ти като физическо лице колко плати? Нула!
            Ти на какво казваш „създавам, развивам, разбирам”? Ако става дума за фирми с отрицателен собствен капитал, по-добре изобщо да не се създават или поне не е повод за гордост и ежене. Това не е плюс за теб. Големият мениджър, на който фирмите берат душа, обаче тръгнал другите да учи на бизнес
            Като физическо лице ти дадох жокер, поне на база доход да си ми ги сметнеш. За платените ДДС, акциз и мита, едва ли има някой, който да ми ги сметне. Остават данъци за НИ и МПС, ама не сме си толкова близки, че да ти ги споделям.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

              Питам те за платен данък печалба и то не за 2020г., а кога и колко за последно?
              Иначе те знаем. Ти си броиш за платено от теб и ДДС то и акциза, които просто минават през твоя оборот, но не си ги платил ти, а клиентите ти.
              Що се отнася до мен, аз фирми нямам и няма как да плащам данък печалба. Другите си данъци ги плащам като поп. По принцип лесно се смятат. Вземи за база максималния осигурителен праг и смятай.
              ми като нямаш фирми и нямаш хал хабер как се управляват си затваряй устата и не се бъркай в неща от които не разбираш, поради нулевия опит, който имаш. Когато създадеш и развиеш едно АД, тогава идвай и ми се прави на нападжия.

              А ти като физическо лице колко плати? Нула!
              Last edited by totenkopf; 28.02.2021, 12:05.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

                Лично, ама с чии пари? Да не са от онези липсващите 58 млн.лв., за които от няколко седмици те питат къде са, а ти мълчиш като партизанин на разпит?
                с моите пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                  Ивелине, хайде стегни се малко и пиши от един фейк профил, че си оспамил яко тази тема с фейковете си.

                  А до тогава чакам отговор:
                  Защо пред интервю на Капитал от 2019 казахте, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.

                  На думите или подписа ви да вярваме?

                  Исторически Парк Ивелин Михайлов Исторически Парк Мнения Исторически Парк Измама Исторически Парк Мнения Исторически Парк Отзиви
                  прочети няколко страници назад.. ако те мързи твой си проблем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    лично съм платил 74 816 лв.
                    Лично, ама с чии пари? Да не са от онези липсващите 58 млн.лв., за които от няколко седмици те питат къде са, а ти мълчиш като партизанин на разпит?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                      за 2020 година съм платил 2 104 847 лв данъци на майка България. А ти колко данък плати на майка България?
                      Питам те за платен данък печалба и то не за 2020г., а кога и колко за последно?
                      Иначе те знаем. Ти си броиш за платено от теб и ДДС то и акциза, които просто минават през твоя оборот, но не си ги платил ти, а клиентите ти.
                      Що се отнася до мен, аз фирми нямам и няма как да плащам данък печалба. Другите си данъци ги плащам като поп. По принцип лесно се смятат. Вземи за база максималния осигурителен праг и смятай.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                        за 2020 година съм платил 2 104 847 лв данъци на майка България. А ти колко данък плати на майка България?
                        Ивелине, хайде стегни се малко и пиши от един фейк профил, че си оспамил яко тази тема с фейковете си.

                        А до тогава чакам отговор:
                        Защо пред интервю на Капитал от 2019 казахте, че в Историческия Парк са инвестирани 70 милиона лева, а по отчет за 2019 година няма и 11.5 милиона лева в актива, къде е разликата? Все пак има пряк сблъсък между вашите думи в Капитал и ГФО за 2019 подписано от вас.

                        На думите или подписа ви да вярваме?

                        Исторически Парк Ивелин Михайлов Исторически Парк Мнения Исторически Парк Измама Исторически Парк Мнения Исторически Парк Отзиви

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          Да обобщим, тъпите инвеститори в този форум не вярват в светлото бъдеще и никога не биха си купили акции на ИП. Еми тъпи са. Да обобщим:
                          1. реалната цена на една акция е минус 2,59 лв, а се продавт за много повече.
                          2. ИП има облигационни заеми, които декапитализират дружеството и поради тях е възможно притежателите на акциите да се окажат изведнъж притежатели на свеж въздух.
                          3. вероятно някъде са изчезнали едни милиони (58бр.), не е ясно къде.
                          4. купуват се някакви къщи, в някво село, в съседство с парка и се спекулира с тези имоти и цените им.
                          5. по план се очакват по 600 000 посетители на парка.

                          Извод: няма никой с всичкия си, да си купи акции на ИП и да вярва в светлото им бъдеще, от чисто финансова гледна точка. При подбуди от нефинансов харакер, например благотворителност със сигурност ще има хора, които да си купят акции на ИП. В тази връзка тука няма какво да ни занимавате с ИП, насочете се към брлаготворителност и дарителски кампании. https://dmsbg.com/topic/kampanii/
                          акции на ИП не се продават от юни 2019та...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Ти не си фирмите които уж управляваш. Само ако си ЕТ си ги платил тез данъци. Ако си се писал с 10млн заплата към фирма пак не си ги платил ти. Та колко си платил ЛИЧНО ТИ? Дали има 10к лв?
                            лично съм платил 74 816 лв.

                            Коментар


                            • Да обобщим, тъпите инвеститори в този форум не вярват в светлото бъдеще и никога не биха си купили акции на ИП. Еми тъпи са. Да обобщим:
                              1. реалната цена на една акция е минус 2,59 лв, а се продавт за много повече.
                              2. ИП има облигационни заеми, които декапитализират дружеството и поради тях е възможно притежателите на акциите да се окажат изведнъж притежатели на свеж въздух.
                              3. вероятно някъде са изчезнали едни милиони (58бр.), не е ясно къде.
                              4. купуват се някакви къщи, в някво село, в съседство с парка и се спекулира с тези имоти и цените им.
                              5. по план се очакват по 600 000 посетители на парка.

                              Извод: няма никой с всичкия си, да си купи акции на ИП и да вярва в светлото им бъдеще, от чисто финансова гледна точка. При подбуди от нефинансов харакер, например благотворителност със сигурност ще има хора, които да си купят акции на ИП. В тази връзка тука няма какво да ни занимавате с ИП, насочете се към брлаготворителност и дарителски кампании. https://dmsbg.com/topic/kampanii/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Мдам. Правната система, в която оперирам го е решила елегантно този въпрос. Счита се за престъпление и се лежи в затвора, ако, в качеството ти на управителен орган на дадено дружесто, в определен кратък срок след наличие на неплатежоспособност не подадеш доброволна молба за обявяване в несъстоятелност на въпросното дружество.

                                Естествено, има ги всякакви тарикати, но ги има и много по затворите, та повечето си имат едно наум.
                                По българско, в ТЗ има същите разпоредби:

                                Чл. 626. (1) (Доп. - ДВ, бр. 84 от 2000 г., изм. - ДВ, бр. 38 от 2006 г.) Длъжник, който стане неплатежоспособен или свръхзадължен, е длъжен в 30-дневен срок да поиска откриване на производство по несъстоятелност.
                                (2) (Доп. - ДВ, бр. 84 от 2000 г., изм. - ДВ, бр. 38 от 2006 г.) Молбата по ал. 1 се подава от длъжника, негов наследник, орган на управление или представител, съответно ликвидатор, на търговско дружество или неограничено отговорен съдружник.
                                (3) Прокуристът е длъжен в 7-дневен срок да уведоми писмено търговеца за неплатежоспособността.
                                (4) Когато молбата се подава от пълномощник, се изисква изрично пълномощно.

                                Чл. 742. (1) Търговското дружество е свръхзадължено, ако неговото имущество не е достатъчно, за да покрие паричните му задължения.
                                (2) (Доп. - ДВ, бр. 70 от 1998 г.) Откриване на производство по несъстоятелност поради свръхзадълженост може да иска и член на управителния орган на търговското дружество, както и ликвидаторът.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X