IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    откъде знаеш? впрочем, шаранът мр профит, защо досега не е запалил къщата на фараона и не му е поискал сметка за откраднатите пари и не е пуснал жалби до нап, кфн и прокуратурата?
    фараона нещо му е помагал та затова пише по някоя мила дума, но пред цифрите в Търговския регистър и боговете мълчат - казах му на профит да не се излага като подкрепя мошеник (ако че му е приятел)
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от irish Разгледай мнение

      Понеже това е смисъла на сценария
      ти чел ли си сценария?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

        откъде знаеш?
        Понеже това е смисъла на сценария

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

          Ако този сценарий се случи - няма да запазиш нищо.
          откъде знаеш? впрочем, шаранът мр профит, защо досега не е запалил къщата на фараона и не му е поискал сметка за откраднатите пари и не е пуснал жалби до нап, кфн и прокуратурата?
          Last edited by totenkopf; 01.03.2021, 13:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

            Мисля, че този сценарий също е валиден, но вярвам, че ще запазя пропорционален дял и в новото дружество.
            Ако този сценарий се случи - няма да запазиш нищо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

              Ако трябва да съм честен - може би ще успеят да го построят изцяло, но според мен преди това ще се мине през някаква процедура по фалит (потенциални варианти за това - дал бог) на настоящето дружество, чиято собственост е ИП, и след това друго дружество ще изкупи контролния (или целия) пакет от старото. Така хем ще са построили парка с ваши пари, хем парите/дивидентите ще си ги търсите от фалирало дружество - тоест ще ги видите в някой друг живот.
              Мисля, че този сценарий също е валиден, но вярвам, че ще запазя пропорционален дял и в новото дружество.
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                За Исторически Парк съм на друго мнение. Чудя се дали факта, че съм инвеститор там замъглява преценката ми и не изключвам такава възможност, но досега контактите ми с тях са били на ниво и мисля, че ще успеят да докарат нещата до край. Преодоляват криза след криза и строителството си продължава. Надявам се в някой слънчев ден да видим сериозни промени в годишния финансов отчет.

                Мнения, че Паркът е свършен чета от създаването на темата.

                Времето ще покаже най-добре!

                Бъдете здрави и успех!
                Ако трябва да съм честен - може би ще успеят да го построят изцяло, но според мен преди това ще се мине през някаква процедура по фалит (потенциални варианти за това - дал бог) на настоящето дружество, чиято собственост е ИП, и след това друго дружество ще изкупи контролния (или целия) пакет от старото. Така хем ще са построили парка с ваши пари, хем парите/дивидентите ще си ги търсите от фалирало дружество - тоест ще ги видите в някой друг живот.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  не
                  Мдааам, разбирам.... С пакет от 200 бр. облигации може да се решава съдбата на парка, директорите му и т.н.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    Мани ги акциите. Облигации продават ли се?
                    не

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                      само дето не можеш да си купиш акции, понеже никой не си продава неговите и трябва първо да навиеш някой настоящ акционер и той да се съгласи на сумата, която предлагаш, директно от парка не можеш да си купиш на фиксирана цена.
                      Мани ги акциите. Облигации продават ли се?
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                        Абсолютна лъжа, че не се продават пакети с акции. Дори в последното видео Ханът отговаря на въпрос, че ако искаш да инвестираш, да се свържеш с консултант на Тугедър и ако има желаещ да продаде пакет, може да се инвестира. Да не говорим, че се върти друга схема- теглиш 60к заем, набълбукваш се с акции, а после фирма, приближена до апостолите ти изплаща заемът, като накрая ти оставят едни 10 акции. Разбира се рискът е за твоя сметка, защото банката си чака парите от теб. Въртят се и подобни измами с къщите за гости.
                        само дето не можеш да си купиш акции, понеже никой не си продава неговите и трябва първо да навиеш някой настоящ акционер и той да се съгласи на сумата, която предлагаш, директно от парка не можеш да си купиш на фиксирана цена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                          Понеже сериозна опорка им е как така Ивелинка още не е избягала, та се сетих за Ружа Игнатова и несравнимата по мащаб измама, което тази жена успя да сътвори. Малко или много се интересувам от крипто и там беше същата работа - абсолютно очевидна схема, трявба да си идиот за да не разбереш, че е схема, писано къде ли не, предостатъчно шум, че е измама и въпреки това тя си продължи доста време, докато не дойде очаквания финал. Та - във всички такива пирамиди и измами има много сериозно планиране и края винаги е малко ходене по въже - вече е ясно на обществото, че е схема, но все пак има хора, които могат да бъдат залъгани и да им вземат парите. Тази преценка между отношението риск/полза е потопило повечето фараони или им е позволило да избягат.

                          Още нещо - предполагам ви е ясно каква е нашата държава за съжаление. Гнилата корупция е на всички нива и във всяка сфера. Реалното органите и институциите, които би следвало да следят гражданите да не бъдат мамени не им пука за това, а от кой и колко могат да вземат. Съответно при подобни мащаби на липсващи пари не е трудно да се сети човек защо нещо такова продължава да се случва. В тази връзка - тази тема и подобните по другите форуми са изключително важни и полезни, защото са истинския механизъм по който могат да се предпазят хората. Все пак тук ни има нас, но ги има и на оня измамник хората, тоест лесно е за всеки да проследи гледните точки, да провери информацията, да види кой какво пише и да си направи извода.

                          Темата наистина много порасна и гугъл никога няма да забрави за нея. Парка е свършен, от тук нататък работата е финалните гърчения на тия.
                          Благодаря на всички за активността. Аз за известно време няма да пиша тук, просто искам наистина да пусна страницата във феисбук, сигналите до институциите и т.н., пък е повече работа отколкото очаквах, а нямам много време.

                          Та тъй - катран за измамниците, не е ОК да си боклук, който лъже хората. До скоро
                          Честита баба Марта Да сте румени, засмени и всичко най-хубаво през тази година!

                          Понеже и аз се интересувам от крипто и искам да споделя, че наистина си личеше отдалеч, че е гнила ситуацията там.

                          За Исторически Парк съм на друго мнение. Чудя се дали факта, че съм инвеститор там замъглява преценката ми и не изключвам такава възможност, но досега контактите ми с тях са били на ниво и мисля, че ще успеят да докарат нещата до край. Преодоляват криза след криза и строителството си продължава. Надявам се в някой слънчев ден да видим сериозни промени в годишния финансов отчет.

                          Мнения, че Паркът е свършен чета от създаването на темата.

                          Времето ще покаже най-добре!

                          Бъдете здрави и успех!



                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Абсолютна лъжа, че не се продават пакети с акции. Дори в последното видео Ханът отговаря на въпрос, че ако искаш да инвестираш, да се свържеш с консултант на Тугедър и ако има желаещ да продаде пакет, може да се инвестира. Да не говорим, че се върти друга схема- теглиш 60к заем, набълбукваш се с акции, а после фирма, приближена до апостолите ти изплаща заемът, като накрая ти оставят едни 10 акции. Разбира се рискът е за твоя сметка, защото банката си чака парите от теб. Въртят се и подобни измами с къщите за гости.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                              Понеже сериозна опорка им е как така Ивелинка още не е избягала, та се сетих за Ружа Игнатова и несравнимата по мащаб измама, което тази жена успя да сътвори. Малко или много се интересувам от крипто и там беше същата работа - абсолютно очевидна схема, трявба да си идиот за да не разбереш, че е схема, писано къде ли не, предостатъчно шум, че е измама и въпреки това тя си продължи доста време, докато не дойде очаквания финал. Та - във всички такива пирамиди и измами има много сериозно планиране и края винаги е малко ходене по въже - вече е ясно на обществото, че е схема, но все пак има хора, които могат да бъдат залъгани и да им вземат парите. Тази преценка между отношението риск/полза е потопило повечето фараони или им е позволило да избягат.

                              Още нещо - предполагам ви е ясно каква е нашата държава за съжаление. Гнилата корупция е на всички нива и във всяка сфера. Реалното органите и институциите, които би следвало да следят гражданите да не бъдат мамени не им пука за това, а от кой и колко могат да вземат. Съответно при подобни мащаби на липсващи пари не е трудно да се сети човек защо нещо такова продължава да се случва. В тази връзка - тази тема и подобните по другите форуми са изключително важни и полезни, защото са истинския механизъм по който могат да се предпазят хората. Все пак тук ни има нас, но ги има и на оня измамник хората, тоест лесно е за всеки да проследи гледните точки, да провери информацията, да види кой какво пише и да си направи извода.

                              Темата наистина много порасна и гугъл никога няма да забрави за нея. Парка е свършен, от тук нататък работата е финалните гърчения на тия.
                              Благодаря на всички за активността. Аз за известно време няма да пиша тук, просто искам наистина да пусна страницата във феисбук, сигналите до институциите и т.н., пък е повече работа отколкото очаквах, а нямам много време.

                              Та тъй - катран за измамниците, не е ОК да си боклук, който лъже хората. До скоро
                              монополе, чух се днеска с прокопиев канят те за разследващ журналист в капитал 1200лв заплата гугъл масово информира шараните, а те се паникьосват и почват да си искат парите, фараона и орлетата са притиснати в стената, краят им е скоро! Бъдещите инвеститори четат всекидневно инвесторбг и парка губи по 10 нови инвеститора на ден, нищо че от 2 години не продава акции! Пирамидата ще рухне скоро! Гешев и е мобилизирал цялото поделение на нап варна, скоро тежка жандармерия влиза в парка и арестува всички измамници, кфн се самосезира повторно, специализираната прокуратура работи денонощно скоро се очаква обвинителния акт в съда, но засега изкачакват адвокат атанас ганчев - главен свидетел по делото фараони и пирамиди да приключи разследването и да взриви държавата с потресаващи разкрития за корупция и хиляди измамени шарани, които никога няма да видят парите си и ще останат на улицата!

                              Прокутатурата и нап търсят 58 милиона лева по дърво камък, но засега удрят на камък! Парите са изнесени в щата делауеър и се чака от там да отговорят за милионите! хаштаг искамеси58темилонаивелине
                              Last edited by totenkopf; 01.03.2021, 10:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                                Мошениците са налазили яко темата. Целта е да се разводнява, за да може да продължи схемата за лов на шарани. Ние ще продължаваме да питаме. Къде са 58-те млн. лв?
                                Нищо не може да разводнява Google cache-a. Веднъж влезе ли нещо там и край. За това един съфорумец завършва всеки пост с 5-6 думи ключови за индексиране.

                                Коментар

                                Working...
                                X