IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

    Не знам защо си мисля, че се познаваме с теб и сме се виждали едно време по срещите на инвестора.

    Виж, от доста години чета как съм баламурник, шаран, глупак и какви ли не още епитети заради тази си инвестиция. Не е много приятно, но свикнах. Вярвам, че всеки има право да сподели мнението си и аз нямам какво да направя ако не ми харесва, ще го приема. Толкова ли е трудно за вас да приемете, че вярвам в този проект и мисля, че ще бъде реализиран? Знам, че човек се обвързва емоционално с инвестициите си и донякъде това замъглява съзнанието. Запознат съм как изглеждат финансовите отчети и това ме притеснява, но вярвам, че те не представляват реалното състояние на нещата защото строителството продължава.

    Много, да не кажа всички консултанти са също акционери. Те имат икономически интерес проектът да се реализира.

    От много години чета как Паркът си заминава, но нещата продължават да се развиват. Вярвам, че всяка преодоляна пречка прави човек по-силен. Те преминаха през много такива.

    Не знам какво ще ни поднесе бъдещето, не съм врачка и затова обичам да казвам, че времето ще покаже...
    А какво означава, че проекта се развива? Тоест кое е проекта - строителство се случва, тоест парка като там нещо си го има и е възможно, ако не избяга оня да има нови неща в него. Построяването на парк ли е проекта или доходност от инвестиции в този парк?
    Би ли обяснил как се развива твоята инвестиция - получил ли си някаква доходност, обещана ли ти е такава и наистина ли тя е под условие за 600 000 посетители на година? Колко време е минало от както си им дал парите си?
    Пишеш, че допускаш, че дружеството ще бъде обявено в несъстоятелност и активите ще отидат в ново дружество, като купувача пак ще е оня измамник, но дори от това не се притесняваш, защото вярваш, че той ще ти даде акции от новото дружество. Ако е така, то защо да фалира старото и какъв е смисъла да са присвоявали пари с които да купят това от което са ги присвоявали, ако пак ще го дадат на акционерите? Или ще е само на най-верните ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

      Не знам защо си мисля, че се познаваме с теб и сме се виждали едно време по срещите на инвестора.

      Виж, от доста години чета как съм баламурник, шаран, глупак и какви ли не още епитети заради тази си инвестиция. Не е много приятно, но свикнах. Вярвам, че всеки има право да сподели мнението си и аз нямам какво да направя ако не ми харесва, ще го приема. Толкова ли е трудно за вас да приемете, че вярвам в този проект и мисля, че ще бъде реализиран? Знам, че човек се обвързва емоционално с инвестициите си и донякъде това замъглява съзнанието. Запознат съм как изглеждат финансовите отчети и това ме притеснява, но вярвам, че те не представляват реалното състояние на нещата защото строителството продължава.

      Много, да не кажа всички консултанти са също акционери. Те имат икономически интерес проектът да се реализира.

      От много години чета как Паркът си заминава, но нещата продължават да се развиват. Вярвам, че всяка преодоляна пречка прави човек по-силен. Те преминаха през много такива.

      Не знам какво ще ни поднесе бъдещето, не съм врачка и затова обичам да казвам, че времето ще покаже...
      Мите, а да ти е хрумвало, че някои проекти, имат една цел за пред хора и друга, същинска?
      - Само питам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

        Taka хубаво са ви облъчили, че дори и аз не мога да повярвам, на това което виждат очите ми
        Не знам защо си мисля, че се познаваме с теб и сме се виждали едно време по срещите на инвестора.

        Виж, от доста години чета как съм баламурник, шаран, глупак и какви ли не още епитети заради тази си инвестиция. Не е много приятно, но свикнах. Вярвам, че всеки има право да сподели мнението си и аз нямам какво да направя ако не ми харесва, ще го приема. Толкова ли е трудно за вас да приемете, че вярвам в този проект и мисля, че ще бъде реализиран? Знам, че човек се обвързва емоционално с инвестициите си и донякъде това замъглява съзнанието. Запознат съм как изглеждат финансовите отчети и това ме притеснява, но вярвам, че те не представляват реалното състояние на нещата защото строителството продължава.

        Много, да не кажа всички консултанти са също акционери. Те имат икономически интерес проектът да се реализира.

        От много години чета как Паркът си заминава, но нещата продължават да се развиват. Вярвам, че всяка преодоляна пречка прави човек по-силен. Те преминаха през много такива.

        Не знам какво ще ни поднесе бъдещето, не съм врачка и затова обичам да казвам, че времето ще покаже...
        Keep going ...

        Коментар


        • Парите са изхарчени по незаконен начин. Въпросът е кой носи отговотност за откраднатите милиони?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
            Нека да се върнем на фактите, а именно къде са 58-те млн. лв?
            а как са изхарчени?

            Коментар


            • Нека да се върнем на фактите, а именно къде са 58-те млн. лв?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                Нещо което забравих - Ивелинка пуска съвсем нарочно тролове като тотеннещо си и другите герои. Целта е да пишат глупости, които не винаги са в директна защита на парка и съответно да създават нюанс на дискусията в тяхна полза. Така разпространява фалшиво инфо, което някои хора биха приели за истина.

                Не виждам никаква полза вече в полемика с тия. Пълен игнор е доста по-добро решение. Спомнете си за всичките тролове, дето минаха и различните роли в които бяха. Затрупват мненията с факти под безсмислици, а не всеки би върнал да чете назад.
                то така като гледам тая тема не я четат повече от 10 кибици.. не знам за какво се пънете толкова.. тоя ивелин да не е учил форумно нлп нещо или са го обучавали там службите да води информационна война агент на гру ще се окаже накрая, казвам ви

                Коментар


                • Нещо което забравих - Ивелинка пуска съвсем нарочно тролове като тотеннещо си и другите герои. Целта е да пишат глупости, които не винаги са в директна защита на парка и съответно да създават нюанс на дискусията в тяхна полза. Така разпространява фалшиво инфо, което някои хора биха приели за истина.

                  Не виждам никаква полза вече в полемика с тия. Пълен игнор е доста по-добро решение. Спомнете си за всичките тролове, дето минаха и различните роли в които бяха. Затрупват мненията с факти под безсмислици, а не всеки би върнал да чете назад.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                    У наше село ги купуваме за по 500к къщето. Туй си е оферта.
                    ващо село да не е Неофит Рилски

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                      купуват къщи за по 200-250 бимберици, че и 1000 бимберика дали за оная голямата, доколкото разбрах, дето има свастика над входа
                      У наше село ги купуваме за по 500к къщето. Туй си е оферта.

                      Коментар


                      • Да, ама ние живеем в общество и точно от такива нагли мошеници трябва да ни пази държавата. Уж за България, а пък я рушат от ИП.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                          Алчност и невежество. А и И.М и дружина са изпечени мошеници. Бърни Мейдоф колко време си въртя пирамидата?
                          не е луд този, който иска баницата, а този, който му я дава

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Нали не се продаваха акции от 2 години?
                            как инвестират
                            купуват къщи за по 200-250 бимберици, че и 1000 бимберика дали за оная голямата, доколкото разбрах, дето има свастики над входа
                            Last edited by totenkopf; 01.03.2021, 17:57.

                            Коментар


                            • Алчност и невежество. А и И.М и дружина са изпечени мошеници. Бърни Мейдоф колко време си въртя пирамидата?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                колко скоро? месеци, години,десетилетия, векове,хилядолетия? защо никой не ви слуша, а продължават да жънат и инвестират?
                                Нали не се продаваха акции от 2 години?
                                как инвестират
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X