IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
    Не разбрах за вашите "качествени къщи" - как са проектирани, с какво се отопляват, с какви материали се строят и струва ли 250хил. лева една къща без нормална за 21 век канализация.
    За такива пари има доста други населени места (с канализация) където обитателите пак може да са далеч от града и да са "био", "еко", "квази", "въздигнати".
    отопляват се с термопомпи, строят се от камък изцяло без тухли, сега и частно вик строим ако не вярваш ела и виж
    Last edited by totenkopf; 09.03.2021, 14:07.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      има да, даже са 2 фермите вече заповядайте да ядете домати и краставици, ама първо си донесете и от полезното гмо да ги сравните на вкус
      Кибуцът се развива, а?

      Коментар


      • Не разбрах за вашите "качествени къщи" - как са проектирани, с какво се отопляват, с какви материали се строят и струва ли 250хил. лева една къща без нормална за 21 век канализация.
        За такива пари има доста други населени места (с канализация) където обитателите пак може да са далеч от града и да са "био", "еко", "квази", "въздигнати".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
          Зарежете диетите и здравословната храна. Да не би в парка да има и биоферма в допълнение на прабългарските кулинарни рецепти? Впечатляващо.
          Значи, както Тоти говори от 2 дни, трябва да забравим балансите и да се съсредоточим върху приходите от "задбалансови" активи и как те ще се отразят на съмишлениците.
          Слушаме с интерес.
          има да, даже са 2 фермите вече заповядайте да ядете домати и краставици, ама първо си донесете и от полезното гмо да ги сравните на вкус скоро може и от биомагазина да поръчате онлайн като го пуснем
          Last edited by totenkopf; 09.03.2021, 13:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
            Да, за вас всичко е теория на конспирацията.
            Като сте ограничени (и вероятно измамници) - си търсите оправдание за всичко.

            П.П. Научните трудове са от независими институти, не ги побликуват конгломерати...
            ахахах дадад и тея "независими" институти се самофинансират от пари от банички дето са си спестявали нали явно не си следил пътя на парите.. такива заблудени овце като тебе си мислят, че гейвник и капитал са независими медии и не се финансират от чужди държави..

            Коментар


            • Зарежете диетите и здравословната храна. Да не би в парка да има и биоферма в допълнение на прабългарските кулинарни рецепти? Впечатляващо.
              Значи, както Тоти говори от 2 дни, трябва да забравим балансите и да се съсредоточим върху приходите от "задбалансови" активи и как те ще се отразят на съмишлениците.
              Слушаме с интерес.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Да, за вас всичко е теория на конспирацията.
                Като сте ограничени (и вероятно измамници) - си търсите оправдание за всичко.

                Научните трудове са от независими институти, не ги побликуват конгломерати/корпорации/фирми. Но ти си достатъчно невеж, за да не можеш да проумееш това... или просто се правиш на луд, за да изместиш темата.

                П.П. Не разбрах за вашите "качествени къщи" - как са проектирани, с какво се отопляват, с какви материали се строят и струва ли 250хил. лева една къща без нормална за 21 век канализация.
                Last edited by RimogarDD; 09.03.2021, 13:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                  Искам да ти кажа, че си необразован по много теми, но се изказваш сякаш си много компетентен. Има достатъчно научни трудове за това какво е ГМО и какво значи, конкретно при храните терминът ГМО е крайно нерелевантен и е просто един маркетингов трик.
                  Ама май те мързи да четеш и да се образоваш.

                  Нацията им е с диабет не заради ГМО, а заради ред други причини свързани с хранителните им навици и видът храна, която ядат. Тук понеже сме с най-чистата храна сме сред затлъстяващите нации в Европа.... Хайде малко по-сериозно с фактите и изказванията.

                  Какъв експерт по храни и ГМО си ти, не ми е ясно. Толкова си експерт колкото и "чуждестранните" ви инвеститори... Програмист, дето никога не е пипал код... Абсолютно манипулативни твърдения изказваш, само се излагаш, но всички виждаме, че нямаш проблем с това!
                  а я провери въпросните "научни трудове" от кои фирми и корпорации са финансирани и после ела тука пак да ми плямпаш експертино.. то навремето и хомосексуализма беше болест, ама едни гейчета платиха едни стабилни пари на едни "учени, лекари, психиатри и психолози" и те за нула време "доказаха", че не било болест.. същите тези сега наливат пари и за педофилията и инцеста и в Швеция вече се оказа, че инцеста не бил престъпление, нещо напълно нормално и го махнаха от техния НК.. за педофилията ще почакаме още няколко годинки официално да я махнат, макар че разни 10 годишни деца вече публично правят стриптийз на чичковци и медиите дори не го крият.. и пак тези скоро ще приравнят убийството на животни за храна като убийство на човек..
                  Last edited by totenkopf; 09.03.2021, 13:37.

                  Коментар


                  • Искам да ти кажа, че си необразован по много теми, но се изказваш сякаш си много компетентен. Има достатъчно научни трудове за това какво е ГМО и какво значи, конкретно при храните терминът ГМО е крайно нерелевантен и е просто един маркетингов трик. Има много други фактори, които оказват влияние на качеството на храната (пестициди, диета на добитъка, медикаменти). ГМО-то и агротехнологиите са помогнали реколтите и добивът да подобрят многократно качествата си, както и са помогнали да се култивират неща като "розовия домат", с който се рекламирате.
                    Ама май те мързи да четеш и да се образоваш, див трол си, който си мисли, че разбира от всичко.

                    Щатската нация е с диабет не заради ГМО, а заради ред други причини свързани с хранителните им навици и видът храна, която ядат. Тук понеже сме с най-чистата храна сме сред затлъстяващите нации в Европа.... Хайде малко по-сериозно с фактите и изказванията.

                    Какъв експерт по храни и ГМО си ти, не ми е ясно. Толкова си експерт колкото и "чуждестранните" ви инвеститори... Програмист, дето никога не е пипал код дори според Линкдин профилът му... Абсолютно манипулативни твърдения изказваш, само се излагаш, но всички виждаме, че нямаш проблем с това!
                    Last edited by RimogarDD; 09.03.2021, 13:36.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                      Личи си с какви "професори и доктори" работите... щом си поредния лаик, който слага етикет "ГМО" и го асоциира с нещо лошо, съответно използва някакви страхове и предразсъдаци ни хората, за да си прави реклама. Има много какво да четеш по доста теми, но не разни псевдо-новинарски източници, а реални научни трудове.
                      тоест искаш да ми кажеш, че в америка ядат чиста био храна, която e с перфектни хранителни качества и това, че 35% от нацията им е с диабет е просто слочайнос? за дюпон филма и делото очевидно не си ги гледал.. лаик тръгнал да вика на експерт, че бил лаик ахахахах я си сядай на масата да си ядеш растителната пържола и лабораторното месо до края на живота си няма да се разболееш - гарантирам ти го!
                      Last edited by totenkopf; 09.03.2021, 13:30.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                        и не се храни с гмо лайна, които да му докарат диабет..
                        Личи си с какви "професори и доктори" работите... щом си поредния лаик, който слага етикет "ГМО" и го асоциира с нещо лошо, съответно използва някакви страхове и предразсъдаци ни хората, за да си прави реклама. Има много какво да четеш по доста теми, но не разни псевдо-новинарски източници, а реални научни трудове.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                          Съгласен съм с всичко, което каза - от мен да мине. Ти има ли нещо, за което искаш да си признаеш? Примерно за едни липсващи пари...?
                          признах си го вчера - това, че ти мързи да въртиш скрола на мишката си е твой проблем а и не съм папагал за разлика от теб

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                            това, че си екстремно тъп го знам вече отдавна.. но така като гледам си и екстремно мързелив да скролнеш 1-2 страници назад.. мързелът си е твой проблем, а не мой. Съжалявам! Но поне се радвам, че призна най-накрая колко си тъп.. така, че и бъдещите инвеститори вече ще си знаят да не приемат съвети от екстремно тъпи хора, които не са постигнали нищо в живота си..
                            Съгласен съм с всичко, което каза - от мен да мине. Ти има ли нещо, за което искаш да си признаеш? Примерно за едни липсващи пари...?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                              е какъв риск имаш като си купиш красива къща в тракийски или средновековен стил и си живееш спокойно в нея в чисто село с малко хора, чиста храна и прекрасен парк? Много по-голям риск имаш, ако си купиш апартамент ново строителсво в софия например, строено от мутростроителна фирма с яко икономисване от материали...
                              Вие викаш не икономисвате от материали, само консултантите ви обясняваха как "ние тук оптимизираме супер много разходите и затова ни излиза сметката", това лично на мен сте ми го казвали.
                              По-назад те питах, но не отговори - канализация има ли в това село или продавате къщи със септична яма за 250хил. лева?

                              А сподели 1 проект с разпределения, силотокова, ВиК инсталация на тез къщи? Как ги издавате, каква дограма слагате, какви тухли ползвате, каква изолация? Или всичко е само на приказки?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                                Приеми, че съм екстремно тъп и ми отговори пак - да кажем, че паметта ми е като на златна рибка
                                това, че си екстремно тъп го знам вече отдавна.. но така като гледам си и екстремно мързелив да скролнеш 1-2 страници назад.. мързелът си е твой проблем, а не мой. Съжалявам! Но поне се радвам, че призна най-накрая колко си тъп.. така, че и бъдещите инвеститори вече ще си знаят да не приемат съвети от екстремно тъпи хора, които не са постигнали нищо в живота си..
                                Last edited by totenkopf; 09.03.2021, 13:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X