IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
    Аз все още съм в търсене на Хотел, СПА и ~150-160 къщи. Моля някой нещо, ако е виждал или чувал, че ще ходя да търся в друга паралелна вселена или измерение....



    Само ти отговарям на въпроса, не коментирам дали е скъп или не (но все пак - за мен не е)... Пробвам ви, че каквото ви е угодно - го хващате като гладко куче кокал и го изопачавате.
    От къде се появиха 160 къщи, хотел и СПА? Изтървала съм нещо.

    Коментар


    • Аз все още съм в търсене на Хотел, СПА и ~150-160 къщи. Моля някой нещо, ако е виждал или чувал, че ще ходя да търся в друга паралелна вселена или измерение....

      Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

      Това не е скъп часовник. Не съм забелязала, че е голям. Ще го видя на следващото видео.
      Само ти отговарям на въпроса, не коментирам дали е скъп или не (но все пак - за мен не е)... Пробвам ви, че каквото ви е угодно - го хващате като гладко куче кокал и го изопачавате.
      Last edited by RimogarDD; 12.03.2021, 17:35.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

        Деазнам - телефон за 2500 лева, часаовник за 600-1000, слушалки за 300-400.
        То няма лошо, не е кой знае какво, пък и на нас ни е все тая. Ама нали ти все пак питаш....
        Това не е скъп часовник. Не съм забелязала, че е голям. Ще го видя на следващото видео.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

          Абе голем бе! Голем пистолет, голем часовник, голем мъж!

          Виш там у Фройда.
          Къде му видяхте пистолета? Има ли въобще такъв?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
            Скъп ли му е часовник?
            Абе голем бе! Голем пистолет, голем часовник, голем мъж!

            Виш там у Фройда.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
              Скъп ли му е часовник?
              Деазнам - телефон за 2500 лева, часаовник за 600-1000, слушалки за 300-400.
              То няма лошо, не е кой знае какво, пък и на нас ни е все тая. Ама нали ти все пак питаш....
              Last edited by RimogarDD; 12.03.2021, 17:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                Скъп ли му е часовник?
                Защо не го попиташ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                  Значи от обкръжението на Ивелин всички реват за неслучили се събития и твърдят (ровене в сметки, ровене в лични работи).
                  В следващия момент винаги вадят лична информация за хората и ги сочат с пръст, преди извадиха снимкови компромати на някой неудобен, сега тук искат да сочат други хора, като вадят техни снимки, не знам какво постигат с това, освен, че се излагат.
                  Няма нищо патриотично и достойно в това, което правите - ако наистина сте възвишени и ще въздигате държавата - щяхте да се държите по коренно различен начин и да борите хората с факти, аргументи, числа, отчети - така както правят светлите бизнеси.
                  Кой са посочили?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                    Много ме кефи големият часовник на Ивелин.
                    Голем часовник – голем мъж!

                    Са ше си пригода една тенджерка на ръката и утре ше се расождам с нея из квартала, беки и мен ме земат за мъж.
                    Скъп ли му е часовник?

                    Коментар


                    • Значи от обкръжението на Ивелин всички реват за неслучили се събития и твърдят (ровене в сметки, ровене в лични работи).
                      В следващия момент винаги вадят лична информация за хората и ги сочат с пръст, преди извадиха снимкови компромати на някой неудобен, сега тук искат да сочат други хора, като вадят техни снимки, не знам какво постигат с това, освен, че се излагат.
                      Няма нищо патриотично и достойно в това, което правите - ако наистина сте възвишени и ще въздигате държавата - щяхте да се държите по коренно различен начин и да борите хората с факти, аргументи, числа, отчети - така както правят светлите бизнеси.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                        А ти кой точно си, чехляк Ще излезеш ли от маската на анонимния олигофрен и да станеш ясен за всички
                        дали акционерите знаят, че като идат и си купят акциите от някой от схемаджиите после парите влизат на час по лъжичка в парка като заеми
                        реално 1 милион акции са с отрицателна стойност, а всички активи са собственост на кредиторите - демек същите тези схемаджии, които са взели парите на нещастния патриот ака 'акционер'

                        в един момент паркът ще е готов но колкото струва толкова + лихвите ще бъдат кредитите му към същите тези схемаджии, които са му продали акция със счетоводна стойност -х лева за 200-300 лева, а после му се явяват кредитори....

                        боже колко наивници има по този свят
                        Last edited by bertram; 12.03.2021, 17:26.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          ивелин има навика да отговаря на въпроса с някакъв въпрос, но винаги несъшествен.
                          Верно. Спомням си в един репортаж по Нова през 2019, когато парка отвори, а КФН ги разследваше, репортерка го пита нещо от типа "Каква е гаранцията, че когато средствата на инвеститора постъпят по лична сметка, то тези средства ще отидат за парка?" Ивелинката отговаря "Ами ще ви отговоря така - каква е гаранцията, че като се омъжите мъжа ви няма да ви изневерява?"
                          Начи за инвеститорите в парка - гаранция Франция
                          Големи играчи тва "патриотите", няма що......
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Много ме кефи големият часовник на Ивелин.
                            Голем часовник – голем мъж!

                            Са ше си пригода една тенджерка на ръката и утре ше се расождам с нея из квартала, беки и мен ме земат за мъж.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                              Този или е поредния трол или е възможно наистина да е Пламен Кънчев, един от ядрото и идеолозите на тази схема, демек от наистина гнусните боклуци. Може и да е поредния фалшив профил на Ивелинка.
                              Къде пише и г-н Кънчев? Как се казва профила му? Искам и него да попитам нещо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                                Това ли е Пирамид?
                                А ти кой точно си, чехляк Ще излезеш ли от маската на анонимния олигофрен и да станеш ясен за всички

                                Коментар

                                Working...
                                X