IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Не. Имам предвид, банката да си защити интереса.
    За тива, че е дала неправомерно информация за сметките на клиентите ли си?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

      Имате предвид да съдят банката, че е дала информация ли?
      Не. Имам предвид, банката да си защити интереса.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Съд и - бой между рогите ! ! !
        Имате предвид да съдят банката, че е дала информация ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
          да, бях от измамените. Намерих си надъхан консултант да ми ги купи. Имам много какво да разкажа. Чакам прокуратурата и в съда ще се явя. Така, че не е вярно, че нито един акционер не се е оплакал.
          Каква е историята? Как те измамиха?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
            https://www.youtube.com/watch?v=RfhHTiqrJic

            Поредното видео на ивелинка изпълнено с манипулации и внушения. Ясно е как глупавите хора се облъчват от този човек. Много скачат орлетата обработени от Ивелин. Ивелине добър си ама само за пред шараните от ИП
            А и ти разправяше, че аз съм бил "измамник", помниш ли? Ей ти го, Е: Истински, Мащабен, Нагъл...
            ...и взел парите на много лековерни хора. За Бога, ти поне, можеше да пипнеш и да провериш но, предпочете, като папагал... А, когато (перифразирам известен лаф) душата е папагал, все тая, дали имаш клюн и криле, Папагал си. И даже доктори, санитари и хапчета, и даже лоботомия, не помагат.
            Last edited by Pyramid; 12.03.2021, 16:38.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              не му издържам мрънкането и мекането на този... верно ли споменава ДСК директно?
              Съд и - бой между рогите ! ! !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                да, бях от измамените. Намерих си надъхан консултант да ми ги купи. Имам много какво да разкажа. Чакам прокуратурата и в съда ще се явя. Така, че не е вярно, че нито един акционер не се е оплакал.
                Също така ако може да кажеш и кое те накара да си промениш мнението за парка и да продадеш акциите? Конкретна случка или нещо друго, или низ от събития/случки?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                  да, бях от измамените. Намерих си надъхан консултант да ми ги купи. Имам много какво да разкажа. Чакам прокуратурата и в съда ще се явя. Така, че не е вярно, че нито един акционер не се е оплакал.
                  би ли споделил ако не е тайна за колко ги взе и за колко ги продаде и как оформи сделката
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    ти акции имаш ли?
                    да, бях от измамените. Намерих си надъхан консултант да ми ги купи. Имам много какво да разкажа. Чакам прокуратурата и в съда ще се явя. Така, че не е вярно, че нито един акционер не се е оплакал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                      Ивелин атакува банка ДСК с внушения и тръврдения за разкриване на банкови СМЕТКИ..... ТОВА Е НАКАЗУЕМО..... НЯКОЯ ИНСТИТУЦИЯ ДА СЕ ЗАДЕЙСТВА ВЕДНАГА СРЕЩУ ВНУШЕНИЯ БЕЗ ДОКАЗАТЕЛСТВА И ИЗСМУКАНИ ОТ ПРЪСТИТЕ АНАЛИЗИ.
                      не му издържам мрънкането и мекането на този... верно ли споменава ДСК директно?
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • monopola е един от организторите на протестите и деен участник във свалянето на властта 18:20 минута, а преди това разкрива информация от профила му във фейсбук https://www.youtube.com/watch?v=RfhHTiqrJic

                        Коментар


                        • Прегледайте видеото което пуснах да видите как Ивелин твърди че монопола е инициатор на протести и ще използва сметките да ги дава на мутри да навреди на фирмите с които работят, да съсипе живота на жените и децата.... какви внушения прави този тъпунгер, само безмозъчните орлета се връзват на тъпотиите на този манипулатор

                          Цитира мнения на хора във форума
                          Last edited by prectical; 12.03.2021, 15:53.

                          Коментар


                          • Ивелин атакува банка ДСК с внушения и тръврдения за разкриване на банкови СМЕТКИ..... ТОВА Е НАКАЗУЕМО..... НЯКОЯ ИНСТИТУЦИЯ ДА СЕ ЗАДЕЙСТВА ВЕДНАГА СРЕЩУ ВНУШЕНИЯ БЕЗ ДОКАЗАТЕЛСТВА И ИЗСМУКАНИ ОТ ПРЪСТИТЕ АНАЛИЗИ.

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=RfhHTiqrJic

                              Поредното видео на ивелинка изпълнено с манипулации и внушения. Ясно е как глупавите хора се облъчват от този човек. Много скачат орлетата обработени от Ивелин. Ивелине добър си ама само за пред шараните от ИП

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                                Как мога да подам сигнал до икономическа полиция, че съм бил измамен с акциите на ИП?
                                ти акции имаш ли?
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X