IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

    Ами смешник съм си - кодя си и си действам по моите въпроси (а, и пътувам доста - кефи ме. Пробвайте - облагородява. Трябва ви).
    Ама съм от тия смешници, дето си пишат домашното - срещат се с вас, посещават ви парка и околностите, вижда с очите си начина на работа, изпълнението (тук ще сложа и сектантското поведение на всичките ви момчета)...
    Смешник съм, че не ви се хващам на схемите - признавам си. Предпочитам да спя с чиста съвест и стоя надалеч от вас. Не знам как вие го правите...

    А вие така и не отговаряте за тоалетните, за броя къщи, които сте "построили" и на всичките други въпроси повдигнати тук.
    Защо ли?
    Да разбирам,че като си бил в парка си се напикал, поради липса на тоалетни и затова са ти толкова на сърце?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      ако си купя апартамент в софия за 100 бона и след година го продам за 120, това какво е?
      Обикновенна спекула Ма то това в книжките, които продавате не го ли пише? В първи курс се учи - крива на търсенето (и предлагането), и как можеш на неликвиден пазар да клатиш кривата. А имотиТУ е от най-неликвидните, след ИП.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

        Това е много възлов момент, трябва да му изровим мненията където твърди, че е продал акции
        А да си чувал това:
        Кръв повръщам, пари не връщам!
        Ако и да не си, очакваме серия поредна.
        - Така мисля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение

          Голям лъжец си и то мазен. Нали уж имаше акции и ги беше продал, за да си спасиш живота от заболяване? Да го кажа отново- сектантите от парка са изключително гнусни люде.
          Не, бе. Сектантите, в огромното си множество, са наивни прекарани. Виж, гуруто и припяващите му дитирамби, са нещо като БХ и ГЕРБ. С тази разлика, дребна, на Мащаба: Не може да се отрече Размахът на Боко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

            Това е много възлов момент, трябва да му изровим мненията където твърди, че е продал акции
            И аз го помня това Но не се учудвам - Тотката е доказано лъжливо овчарче - даже толкова доказано, че може да сподели и някоя истина, но никой няма да му повярва

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
              Голям лъжец си и то мазен. Нали уж имаше акции и ги беше продал, за да си спасиш живота от заболяване? Да го кажа отново- сектантите от парка са изключително гнусни люде.
              Това е много възлов момент, трябва да му изровим мненията където твърди, че е продал акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                ако си купя апартамент в софия за 100 бона и след година го продам за 120, това какво е?
                Наличие на наивници.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                  а в момента средната цена е 80-120 хиляди лева, справка имотбг, макар че сега там няма нищо, понеже докато пуснеш имот и се купува веднага.
                  Абе приказвай си - тези приказки и те като със 160-те къщи, 43млн. приход, тоалетните били 100, акции си имал, пък после си ги продал и 1 куп лъжи.
                  На приказки докарваш всичко, а накрая като се наложи да покажеш и докажеш - се покриваш. Приказките на шрьодингер.

                  Всички печалби, за които говориш са на хартия - имагинерни. Теоретично ако вземеш 10 къщи за 40к ще ги продадеш за 1млн... мдообре.
                  И пак питам - тугедърци отричаха имотния пазар и твърдяха, че в София има балон, пък сега излезна, че ИП е параван за един имотен балон в селото, така ли излиза?
                  Last edited by RimogarDD; 16.04.2021, 17:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    кьоравия, 0 акции притежавам и никога не съм притежавал. Това ще си го сложа на подпис на профила да спрете да ми задавате едни и същи въпроси папагалчета, смешковци! Само дето засега не мога,защото сайтът е бъгав и като си вляза в профила ме логаутва..
                    Голям лъжец си и то мазен. Нали уж имаше акции и ги беше продал, за да си спасиш живота от заболяване? Да го кажа отново- сектантите от парка са изключително гнусни люде.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf

                      кви шефове бе пецка.. и ти се оказа същия смешник май.. ти са сайтове за покупки и продажби на имоти чувал ли си?! И откога се нуждаят хората от позволение да пазаруват в имотбг? така като гледам за първи път през живота си чуваш за тоя сайт.. тоя форум трябва да го преименуват на пишманинвестор.бг...
                      Ами смешник съм си - кодя си и си действам по моите въпроси (а, и пътувам доста - кефи ме. Пробвайте - облагородява. Трябва ви).
                      Ама съм от тия смешници, дето си пишат домашното - срещат се с вас, посещават ви парка и околностите, вижда с очите си начина на работа, изпълнението (тук ще сложа и сектантското поведение на всичките ви момчета)...
                      Смешник съм, че не ви се хващам на схемите - признавам си. Предпочитам да спя с чиста съвест и стоя надалеч от вас. Не знам как вие го правите...

                      А вие така и не отговаряте за тоалетните, за броя къщи, които сте "построили" и на всичките други въпроси повдигнати тук.
                      Защо ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                        Бацее, "инвестиция" е нещо което има добавена стойност. Да купиш тухли с надеждата да ги препродадеш по-скъпо не е инвестиция. В този смисъл, може да се хвалите, че сте осигурили работни места на хиляди общаци...за благото на държавата!
                        ако си купя апартамент в софия за 100 бона и след година го продам за 120, това какво е?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                          че говорим за ИНВЕСТИЦИИ В БЪЛГАРИЯ, А НЕ В ЧУЖБИНА
                          Бацее, "инвестиция" е нещо което има добавена стойност. Да купиш тухли с надеждата да ги препродадеш по-скъпо не е инвестиция. В този смисъл, може да се хвалите, че сте осигурили работни места на хиляди общаци...за благото на държавата!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            Знам, че са 0, но даваш ли си сметка какво ни потвърждаваш?
                            Едва ли.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              ааа уж говореше за имоти, па сега почна за криптовалути ахаха айде да не си изместваш собствените думи,а?? и ти колко инвестира в тия изброените през 2014?

                              и да ще си милионер - защото през 2014та една къща в това умряло село струваше между 2 и 5 хиляди лева.. а в момента средната цена е 80-120 хиляди лева, справка имотбг, макар че сега там няма нищо, понеже докато пуснеш имот и се купува веднага.

                              За 40 бона това са около 10 къщи, които по днешни цени излизат общо между 1 200 000 - 1 300 000лв. Ръстът е сравним с ръста на биткойна и пак повтарям, че говорим за ИНВЕСТИЦИИ В БЪЛГАРИЯ, А НЕ В ЧУЖБИНА, така че спри да бягаш в чужбината! айде кажи ми за АКЦИИ НА БФБ, които от 2014 са скочили 500-2000%
                              Сякаш си купил къщи за 5к лева Ще падна )
                              Нали тая схема е само за шефовете на схемата бре момче Къде се редиш ти - кой ще ти даде да се облажиш толкова...?
                              Само искате да продавате и да си лапате комисионните. Какво си създал лично ти, кажи ми? Ти си само едно тугедърско продаваче и нищо повече.
                              Ама си активен тук, няма спор - ще вземеш някой и друг процент отгоре май...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                кьоравия, 0 акции притежавам и никога не съм притежавал. Това ще си го сложа на подпис на профила да спрете да ми задавате едни и същи въпроси папагалчета, смешковци! Само дето засега не мога,защото сайтът е бъгав и като си вляза в профила ме логаутва..
                                Знам, че са 0, но даваш ли си сметка какво ни потвърждаваш?
                                Last edited by bertram; 16.04.2021, 13:37.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X