IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    смешник...
    Хехе. Поне, не е мамил.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      сектата са толкова захлупени, че аз да ида с един костюм и да им говоря на американски ще повярват, че съм сенатора

      прах в очите, защото са събрани и ще искат да събират още много милиони от наивниците през продажба на акции напарка...всичко е заради това.
      смешник...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

        То и тоя сенатор няма да е там, щото и той ще си има работа в чужбина

        Леле само как усещам, че гуруто в последния момент ще обяви, че прословутият сенатор няма да дойде поради еди каква си причина

        Това със сенатора ще се присъедини към плеядата от лъжи, глупости и други мисловни запъртъци, които тугедърското пате Тотю измъти в темата
        сектата са толкова захлупени, че аз да ида с един костюм и да им говоря на американски ще повярват, че съм сенатора

        прах в очите, защото са събрани и ще искат да събират още много милиони от наивниците през продажба на акции напарка...всичко е заради това.

        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          аз няма да съм там, защото имам работа в чужбина. Иди и си го снимай, стига с чакал друг да ти върши работата..
          То и тоя сенатор няма да е там, щото и той ще си има работа в чужбина

          Леле само как усещам, че гуруто в последния момент ще обяви, че прословутият сенатор няма да дойде поради еди каква си причина

          Това със сенатора ще се присъедини към плеядата от лъжи, глупости и други мисловни запъртъци, които тугедърското пате Тотю измъти в темата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
            Абее личи си, че си Тугедърец, но не знам защо се правиш на луд.

            След като някой ти извади аргумент/факт или пита някакъв смислен въпрос винаги извърташ темата. Казваш "никой няма да ги гледа"... добре, но не съм те питал някой ще го гледа ли - въпросите са други. Твърденията ти са без доказателства. Не ни интересува дали ще гледат или не, просто е редно да не лъжеш и изопачаваш фактите. Пениш се, че било "градеж" от камък 30-100см, а то 25см от които 10 изолация, тоест си е облицовка.
            а аз ти казах, че доказателствата са си там - вземи си линийка иди и виж, че са 30см дебели камъните. Кво повече да ти доказвам...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
              Абее личи си, че си Тугедърец, но не знам защо се правиш на луд.
              Ти шо мислиш, че при тях ще вирее някой нормален. Схемата е за ненормалници

              Коментар


              • Абее личи си, че си Тугедърец, но не знам защо се правиш на луд.

                След като някой ти извади аргумент/факт или пита някакъв смислен въпрос винаги извърташ темата. Казваш "никой няма да ги гледа"... добре, но не съм те питал някой ще го гледа ли - въпросите са други. Твърденията ти са без доказателства. Не ни интересува дали ще гледат или не, просто е редно да не лъжеш и изопачаваш фактите. Пениш се, че било "градеж" от камък 30-100см, а то 25см от които 10 изолация, тоест си е облицовка.
                Last edited by RimogarDD; 22.04.2021, 17:44.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  смешник!
                  като ти свършиха лъжите и "аргументите" почна ад хоминем,а след 3 години само това ще ви остане да обяснявате как тия 600 000, които са ходели били смешници и си давали парите на вятъра и ще се кълнете как са излъгани да дойдат и как другата година щели да са 10 пъти по-малко и ще ревете за данъци, докато се изяждате от яд..

                  пп: админът си знае работата
                  Last edited by totenkopf; 22.04.2021, 17:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                    Пич, първо да те светна, че 30 лева вход за една римска къща и това неолитно селище са прекалени... Искате много висока цена, при положение, че не вътре не предлагате нищо.
                    Второ - онзи френския тем-парк не е от гипсокартон Стига пя песните не Ивелин! Нали "уж" си го видял с очите си (личи си, че не си ходил - отново една поредна лъжа от твоята клавиатура). Ходи и го виж и тогава приказвай!
                    А докато го направиш - я ни разкажи малко за тия до 100см градеж Всеки може да види в тия видеота, които пуска точно Ивелин, че това са пълни глупости!!! Да, облицовате с камъни и да - супер - изглежда автентично. Но не е автентично, а изглежда така.
                    Стига сте преиначавали нещата - какви сте лъжци - нищо чудно, че има рибета да ви кълват...
                    освен римската къщата и селището от неолита има и доста други неща (храм на Кибела, прабългарско селище,три тракийски гробници, тракийски дворец), но ти си толкова заблуден, че сигурно не си ги видял.. а във френския за 90лв какво видя? Ако същият тоя пи дьо фу го бяха построили българи в България щеше да оревеш целия нет колко му е бутафорен хоросана и как яко са те ограбили 90лв за тая бутафория и как са ни съсипали историята и колко мръсно било и си бил целия в кал.. щото аз се омазах доста като ходих..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                      аз няма да съм там, защото имам работа в чужбина. Иди и си го снимай, стига с чакал друг да ти върши работата..
                      смешник!
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                        Ще ме умори тоя Тотю )) Айде ще ти напомним да ни изпратиш снимки на Ранд Пол от този уикенд ))
                        Запуши ни устите, моля те, и ни изпрати някоя снимка с него в ИП
                        аз няма да съм там, защото имам работа в чужбина. Иди и си го снимай, стига с чакал друг да ти върши работата..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                          Само дето тоя "градеж" е неносеща конструкция а само за фасада.
                          На снимката ясно се вижда, че дебелината на "градежа" е колкото на тухлата (25см). От тая дебелина 10см са изолация, което е по изискване - та не знам за какви градежи 100см и розови слонове говориш. Видимо е от снимката при това идеално - ако си толкова отворен и искаш да ни убедиш - снимай къщата (разрез или докато се строи) да видим колко е дебела тухлата, колко изолацията и колко камъка. Далеч сте от заветните 30-100см (които ти сам си орпедели, защото няма такъв стандарт)
                          30см са камъните и като идват туристите никой няма да кърти камъните и да търси какво има отвътре, а всички ще виждат това, което е отвън, което е автентично като си толкова на зор вземи си една линийка и иди да ги мериш архитектино! Нито един турист не се интересува каква е носещата конструкция, нито някога ще я види.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                            Сладкиш - ето това е Ранд Пол (на снимката) - я пак си помисли дали тоя човек е в България, щото според бърза проверка в нета той не е тук

                            Пак лъжеш, мойто момче
                            Ще ме умори тоя Тотю )) Айде ще ти напомним да ни изпратиш снимки на Ранд Пол от този уикенд ))
                            Запуши ни устите, моля те, и ни изпрати някоя снимка с него в ИП

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                              когато българите дойдат в Исторически парк се просълзяват от гордост и си тръгват усмихнати с гордо вдигната глава, а когато чуждопоклонниците и байганьовците като пецката дойдат, блъскат по гишетата и си искат 30те лева обратно и реват по форумите колко е бутафорно и как са ги ограбили, докато междувременно хвалят гипсокартона в пи дьо фу за който са дали 90 лева..
                              Пич, първо да те светна, че 30 лева вход за една римска къща и това неолитно селище са прекалени... Искате много висока цена, при положение, че не вътре не предлагате нищо.
                              Второ - онзи френския тем-парк не е от гипсокартон Стига пя песните не Ивелин! Нали "уж" си го видял с очите си (личи си, че не си ходил - отново една поредна лъжа от твоята клавиатура). Ходи и го виж и тогава приказвай!
                              А докато го направиш - я ни разкажи малко за тия до 100см градеж Всеки може да види в тия видеота, които пуска точно Ивелин, че това са пълни глупости!!! Да, облицовате с камъни и да - супер - изглежда автентично. Но не е автентично, а изглежда така.
                              Стига сте преиначавали нещата - какви сте лъжци - нищо чудно, че има рибета да ви кълват...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                айде експертчетата и тука ще ви светна, че ми писна да дрънкате глупости.. градежът е външната част от 30 до 100см, която е от дялан камък и мрамор и е напълно автентична. Градеж е това на което вие неграмотници му викахте облицовка без да ви мине през акъла, че максималната дебелина на една облицовка е 5 до 10см... айде архитектчета намерете ми една сграда в света с половин метър дебела облицовка
                                Само дето тоя "градеж" е неносеща конструкция а само за фасада.
                                На снимката ясно се вижда, че дебелината на "градежа" е колкото на тухлата (25см). От тая дебелина 10см са изолация, което е по изискване - та не знам за какви градежи 100см и розови слонове говориш. Видимо е от снимката при това идеално - ако си толкова отворен и искаш да ни убедиш - снимай къщата (разрез или докато се строи) да видим колко е дебела тухлата, колко изолацията и колко камъка. Далеч сте от заветните 30-100см (които ти сам си орпедели, защото няма такъв стандарт)
                                Last edited by RimogarDD; 22.04.2021, 17:14.

                                Коментар

                                Working...
                                X