IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    колко акции има лицето ивелин михайлов от Исторически Парк АД? знаеш ли

    по броят им ще се ориентираш до колко е артист за пред канарчетата
    не ми отговори на въпроса

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      и нашият за какво харчи парите си?
      колко акции има лицето ивелин михайлов от Исторически Парк АД? знаеш ли

      по броят им ще се ориентираш до колко е артист за пред канарчетата
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

        Бе аз отдавна смятам да продам всичко и да ви дам кеша, че да се свършва тая мъка..Какъв Гейтс, той вашия какви номера и мюшенгии върти и знае, с Гейтс ще го сравняваш.Само пари са ви в кратуните на вас, въздигането и другите ала бала са за канарчетата , дето и обрахте кинтите.
        и нашият за какво харчи парите си?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          ще стане ясно, когато се разбере кое канарче на кого е шарило по 200+ кинта за акции, която струва -2-3лв
          a откъде знаеш, че съществуват след като не знаеш кои са

          Коментар


          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение


            Впрочем, Бил Гейтс като по-млад е твърдял, че ще стане най-богатия на планетата, а жалкарите като вас са му са се присмивали, че е грандоман и да ходи на психиатър.. a сега те са си прости бачкатори в неговата компания.. накрая и вие ще свършите като тях
            Бе аз отдавна смятам да продам всичко и да ви дам кеша, че да се свършва тая мъка..Какъв Гейтс, той вашия какви номера и мюшенгии върти и знае, с Гейтс ще го сравняваш.Само пари са ви в кратуните на вас, въздигането и другите ала бала са за канарчетата , дето и обрахте кинтите.
            Last edited by Meandmyself; 04.05.2021, 19:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

              кои са тарторите ни?
              ще стане ясно, когато се разбере кое канарче на кого е шарило по 200+ кинта за акции, която струва -2-3лв
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

                И вие от къде ги извадихте - нали пак от чуджди джобове!. Тарторите ви не са си бръкнали в собствените джобове, за да строят. Предното нагло изказване.
                кои са тарторите ни?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                  но само 3-4 българи в света могат да извадят 250 милиона лева за такъв гигантски проект като Исторически парк
                  И вие от къде ги извадихте - нали пак от чуджди джобове!. Тарторите ви не са си бръкнали в собствените джобове, за да строят. Предното нагло изказване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                    Егати болните продухани грандомански мозъци.
                    Типично за секта, отново.
                    Най - големите, най-богатите, единствени в света.
                    Вие не сте само прокурор, ами и за психиатър.
                    еми айде обори ме.. всичките ви опорки и лъжи нещо се сдухаха и вече спряхте с троленето и почнахте с ад хоминем и лични обиди жалкари...

                    а човек е толкова голям колкото са амбициите му. В този смисъл Михайлов е великан, а вие сте някакви атомчета и кварки в сравнение с него, защото амбициите ви стигат да това да успеете да саботирате някой успешен проект или да ви клъвне нещо на борсата, че да си купите почивка в танзания

                    Впрочем, Бил Гейтс като по-млад е твърдял, че ще стане най-богатия на планетата, а жалкарите като вас са му са се присмивали, че е грандоман и да ходи на психиатър.. a сега те са си прости бачкатори в неговата компания.. накрая и вие ще свършите като тях
                    Last edited by totenkopf; 04.05.2021, 19:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                      Пак четеш евангелието като дявола, моето момче Историята не се дели, но това няма как да го знае промитият ти мозък. Тугедърските ви селекции на периоди са идеално таргетирани към балъците - избирате най-добрия период и за вас нищо друго няма значение - тука много си приличате с комунистите между другото. Те точно така като вас се фиксират върху един идеал; в техния случай той е светлото бъдеще, което винаги ще дойде, но все не идва; при вас - славното минало на древността. Сега като се замисля си имате и много други прилики с тях (комунетата, също така и с религиозните фанатици и сектанти) - и двете фракции вярвате, че всичко е само черно и бяло, и двете предприемата гонения срещу инакомислещите, и двете не търпите критики, и двете градите култ към личността, и двете имате строго определена официална литературна база, и двете признавате само един официален наратив, и за двете опасността винаги е външна, и при двете сте сами срещу света и се гордеете с това... абе страшно много са

                      Както и да е - още няколко месеца ще можеш да си бълваш лъжите - тогава ще качите ГФОто за 2020та и ще ти лъснат лъжите - и твоите, и на господарите на сектата ти
                      и какво точно може да покаже парка от периода след 1396?? мрънкаш, че не получаваш отговори на въпросите ти (нищо, че на всеки въпрос тук съм отговорил по 1000 пъти и има скрийншоти дори), а не отговаряш на моите въпроси? Такива като тебе знаят само да мрънкат и да ги плюят, но не могат да предложат никаква алтернатива, защото самите вие сте една банда некадърници, които нищо не сте постигнали в живота!

                      А относно литературата, вашата соросоидна секта добре че не чете само гейвник и капитал и всичко "независима медия" финансирана от грантове и копи пействаща от снн, ббс и ройтерс и всичко извън тях е фейк нюз и всеки актив, който не присъства във вашето портфолио е скам, измама и пирамида или без бъдеще

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                        Исторически парк е най-голямото архитектурно постижение на България след 1878 година. А тазгодишната изложба е най-голямото постижение на България в областта на изобразителното изкуство след 681 година. (поправете ме, ако греша и дайте някое друго такова постижение за 1300 години ) а с другия "българин" с американско самосъзнание прокопиев, освен омразата към всичко българско ви свързва и фактът, че гласувате за една и съща партия
                        Егати болните продухани грандомански мозъци.
                        Типично за секта, отново.
                        Най - големите, най-богатите, единствени в света.
                        Вие не сте само прокурор, ами и за психиатър.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                          еми от българската история, единствено в този период има какво да се покаже - и естественото предишните цивилизации - траки и римляни.. след 1396, България няма никакви собствени архитектурни постижения с които да се похвали.. всичко строено след 1878 са копия от запада и русия, чужди стилистики, които не са български.. единствените ни постижения в този период са на бойното поле.

                          Исторически парк е най-голямото архитектурно постижение на България след 1878 година. А тазгодишната изложба е най-голямото постижение на България в областта на изобразителното изкуство след 681 година. (поправете ме, ако греша и дайте някое друго такова постижение за 1300 години ) а с другия "българин" с американско самосъзнание прокопиев, освен омразата към всичко българско ви свързва и фактът, че гласувате за една и съща партия
                          Пак четеш евангелието като дявола, моето момче Историята не се дели, но това няма как да го знае промитият ти мозък. Тугедърските ви селекции на периоди са идеално таргетирани към балъците - избирате най-добрия период и за вас нищо друго няма значение - тука много си приличате с комунистите между другото. Те точно така като вас се фиксират върху един идеал; в техния случай той е светлото бъдеще, което винаги ще дойде, но все не идва; при вас - славното минало на древността. Сега като се замисля си имате и много други прилики с тях (комунетата, също така и с религиозните фанатици и сектанти) - и двете фракции вярвате, че всичко е само черно и бяло, и двете предприемата гонения срещу инакомислещите, и двете не търпите критики, и двете градите култ към личността, и двете имате строго определена официална литературна база, и двете признавате само един официален наратив, и за двете опасността винаги е външна, и при двете сте сами срещу света и се гордеете с това... абе страшно много са

                          Както и да е - още няколко месеца ще можеш да си бълваш лъжите - тогава ще качите ГФОто за 2020та и ще ти лъснат лъжите - и твоите, и на господарите на сектата ти
                          Last edited by Jorkata; 04.05.2021, 17:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                            ТотюФ - българин съм си, колкото и да не ти се вярва, и единственото нещо, което ме свързва Прокопиев е фактът, че и двамата не харесваме пирамидата ви. Толкова по тая тема



                            Не знаех, че делите историята на периоди - от 681 до 1396та Това е изключително патриотично и много похвално Или викаш - ние само за тоя период сме инвестирали и сме построили Измамническия парк, за другите години и векове не ни дреме, да става каквото ще

                            И за възстановките лъжеш пак, и то много мощно - още от деца от училище ни извозваха до Копривщица и Панагюрище, за да гледаме възстановки (и аз съм ял бонбонки Тик-Так и съм пушил цигари Кент ), като последните години са станали дори още по-мащабни.

                            Има още няколко месеца, в които лъжите ти ще остават непотвърдени, докато излезе ГФОто за 2020та. Тогава ще лъснат всичките ти тъпотии и цялата истина за лъжите ти ще излезе наяве Много ми е интересно какви ще ги дрънкаш тогава, когато цялата ти пирамида от лъжи се разпадне

                            Приятелски съвет - почвай още отсега да мислиш какви ще са оправданията, когато се окаже, че няма 500К посетители и няма 43 милиона някакви неясни левове (според твоите вещи финансови слова) в отчетите на парка за 2020та
                            еми от българската история, единствено в този период има какво да се покаже - и естественото предишните цивилизации - траки и римляни.. след 1396, България няма никакви собствени архитектурни постижения с които да се похвали.. всичко строено след 1878 са копия от запада и русия, чужди стилистики, които не са български.. единствените ни постижения в този период са на бойното поле.

                            Исторически парк е най-голямото архитектурно постижение на България след 1878 година. А тазгодишната изложба е най-голямото постижение на България в областта на изобразителното изкуство след 681 година. (поправете ме, ако греша и дайте някое друго такова постижение за 1300 години ) а с другия "българин" с американско самосъзнание прокопиев, освен омразата към всичко българско ви свързва и фактът, че гласувате за една и съща партия
                            Last edited by totenkopf; 04.05.2021, 17:33.

                            Коментар


                            • ТотюФ - българин съм си, колкото и да не ти се вярва, и единственото нещо, което ме свързва с Прокопиев е фактът, че и двамата не харесваме пирамидата ви. Толкова по тая тема

                              Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              а от Копривщица да са отбелязали НАЙ-ГОЛЯМАТА ИЗЛОЖБА В СВЕТА ПО СЛУЧАЙ БЪЛГАРСКАТА АЗБУКА? Явно не са големи патриоти по твоята логика.. Освен това Исторически парк обхваща историята ни от 681 до 1396 и събитията след това нямат нищо общо с неговата тематика, нито пък е имало официална покана за участие.

                              И нямам нищо против, но въпросните възстановки се появиха, тогава когато почнаха да отпускат еврофондове за тях
                              Не знаех, че делите историята на периоди - от 681 до 1396та Това е изключително патриотично и много похвално Или викаш - ние само за тоя период сме инвестирали и сме построили Измамническия парк, за другите години и векове не ни дреме, да става каквото ще

                              И за възстановките лъжеш пак, и то много мощно - още от деца от училище ни извозваха до Копривщица и Панагюрище, за да гледаме възстановки (и аз съм ял бонбонки Тик-Так и съм пушил цигари Кент ), като последните години са станали дори още по-мащабни.

                              Има още няколко месеца, в които лъжите ти ще остават непотвърдени, докато излезе ГФОто за 2020та. Тогава ще лъснат всичките ти тъпотии и цялата истина за лъжите ти ще излезе наяве Много ми е интересно какви ще ги дрънкаш тогава, когато цялата ти пирамида от лъжи се разпадне

                              Приятелски съвет - почвай още отсега да мислиш какви ще са оправданията, когато се окаже, че няма 500К посетители и няма 43 милиона някакви неясни левове (според твоите вещи финансови слова) в отчетите на парка за 2020та
                              Last edited by Jorkata; 04.05.2021, 18:55.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                И за ваша информация този път дойдоха от добричко чси, чиято баба е живяла в Неофит Рилски. И от тези ли очаквате да запорират ИП
                                Вие сте в област Варна, там действат варненски чси,не добрички. Ама ти от къде да го знаеш тва, я

                                Коментар

                                Working...
                                X