IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf

    Е коя точно дума,която съм използвал е обида? А защо не банвате българомразците?
    Може би админчето е някой като нас?
    И къде видя, че мразим българите? Голяма сте секта значи... Съжалявам ви...
    Човек 10 страници да прочете в този чат и му става ясно, че сте схема
    Пак да ти кажа - що ИТ-та изтървахте заряди мен... ще искаш да ме закопаш директно
    Вие точно такива най- ни обичате - щото имаме добри парични потоци, както вие се изразявате
    Тоз вашия хубавец не спира да ме гони с офертите ви, ама...такъв е животът

    Кажи де Тот - за колко време построявате една къща?
    Първата къща на сенатора вече готова ли е? А втората кога сте му обещали да е готова?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

      Админ - той ще си отвори нов профил Ама то няма лошо - забавляваме се с неговите творения

      А за Тотю - каква война приятелю - така ли го приемате вие? Ох, как ви промива Ивчо просто...

      Кажи за къщите де - за колко ще построите една къща? Кога ще е готова втората къща на сенатор Ранд Пол?
      Края на годината. Ако намериш хора в България,които могат да правят каменна зидария ще стане по-бързо. Но съмнява ме да намериш,защото целият нищожен ресурс в момента е при нас и затова върви бавно.. липсата на кадри е огромна.. все едно да търсиш ядрени специалисти..

      Коментар


      • Отделете 5 минути да разберете как работят митите мозъци на тугедърците. Ачката ще ви обяснява:

        https://fb.watch/5suZFG7tyO/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
          Тотенкопф, многократно ви пиша да намалите агресията си спрямо останалите. След други грозни обиди, директно ще получите бан.
          Админ - той ще си отвори нов профил Ама то няма лошо - забавляваме се с неговите творения

          А за Тотю - каква война приятелю - така ли го приемате вие? Ох, как ви промива Ивчо просто...

          Кажи за къщите де - за колко ще построите една къща? Кога ще е готова втората къща на сенатор Ранд Пол?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

            На война информация на врага не се дава

            подписано от Ивелин и заверен от одитора ГФО на Историчрски Парк АД подадено в Търговския регистър - то си показва всичко.... парите са събрани, НО НЕ СА ВЛЕЗЛИ в парка като капитал. Паркът си седи с 1 милион лева капитал (при 50+ събрани от балъците) и трупа задължения ......

            Всички други фирми с които Ивелинката се бара мелеонер са реално с парите на балъците....но тия фирми не са собственост на парка и по този начин печалбите , които генерират си остават за схемаджиите

            вие сте във война с наивните хора .... не сте патриоти, а национални предатели, които за едната печалба са готови да излапат на хората спестяванията, че и в заеми ги вкарват.

            позор сте вие!
            Last edited by X_Y; 13.05.2021, 08:55.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Тотенкопф, многократно ви пиша да намалите агресията си спрямо останалите. След други грозни обиди, директно ще получите бан.
              रादोस्त

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                Споко Тотю - ти пък ако знаеш колко човека са се допитвали до мен за вас и са се отказвали (защото знаят, че се занимавах с вас)...
                Ако се броя и аз тук - тая цифра, дето я цитираш долу ще е доста смешна
                Така, че споко - върши работа темата във форума, не се притеснявай

                Кажи къде тогава са активите Тотен - каза, че всичко е в активи и има някакви смешни суми по сметка. Иво също казва още 2019 за инвестирани 70млн. Видно е за всички, че не се виждат инвестирани 70млн в ИП, тогава къде са ?
                В кои активи и показвате ли някакви документи на “инвестиралите” при вас?

                И за колко време построявате една напълно финансирана къща - от датата на превеждането на пълната сума към вашите фирми до получаването на ключа?

                Защо не отговаряш на тези въпроси?
                На война информация на врага не се дава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  Егати чешита честно.. от пет снимки прави извод за посетителите за 24 часа.. евала прическа..

                  п.п. за другото си прав поне двама имаме засега,които разбраха за ИП от тоя форум тъй че сме около 400 хил.лв на плюс от вас, а вие сте все така бедни и неграмотни тролове.. нали знаете,че лоша реклама нема.. неслучайно ми плащат по 3лв на пост да си правя кефа като ви съсипвам тука и ви правя на две стотинки жалкарчета :*
                  Споко Тотю - ти пък ако знаеш колко човека са се допитвали до мен за вас и са се отказвали (защото знаят, че се занимавах с вас)...
                  Ако се броя и аз тук - тая цифра, дето я цитираш долу ще е доста смешна
                  Така, че споко - върши работа темата във форума, не се притеснявай

                  Кажи къде тогава са активите Тотен - каза, че всичко е в активи и има някакви смешни суми по сметка. Иво също казва още 2019 за инвестирани 70млн. Видно е за всички, че не се виждат инвестирани 70млн в ИП, тогава къде са ?
                  В кои активи и показвате ли някакви документи на “инвестиралите” при вас?

                  И за колко време построявате една напълно финансирана къща - от датата на превеждането на пълната сума към вашите фирми до получаването на ключа?

                  Защо не отговаряш на тези въпроси?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                    Защо продължавате да се занимавате със Сабинка/Тотен? От тема, която за 50 страници беше изчерпана и имаше достатъчно материал, сега има 450 страници махленски спорове. Господинът е с явна цел тук и май е намерил цаката на всички. Тук таме хвърля някое ненормално твърдение, на което всички скачат, едва две заплахи и базика към Пирамид, който винаги му отговаря и се връзва....тук таме няколко опита за отклоняване на темата с други случки в страната и тн. Гледайки темата в последните и 200 страници, май целта е постигната

                    Мисля, че 40-те човека на откриването са достатъчни за да илюстрират много неща. Вече чии пари преминават за временно ползване/измиване през този проект, може би няма да разберем. Времето ще покаже.
                    Егати чешита честно.. от пет снимки прави извод за посетителите за 24 часа.. евала прическа..

                    п.п. за другото си прав поне двама имаме засега,които разбраха за ИП от тоя форум тъй че сме около 400 хил.лв на плюс от вас, а вие сте все така бедни и неграмотни тролове.. нали знаете,че лоша реклама нема..
                    Last edited by X_Y; 13.05.2021, 08:47.

                    Коментар


                    • Защо продължавате да се занимавате със Сабинка/Тотен? От тема, която за 50 страници беше изчерпана и имаше достатъчно материал, сега има 450 страници махленски спорове. Господинът е с явна цел тук и май е намерил цаката на всички. Тук таме хвърля някое ненормално твърдение, на което всички скачат, едва две заплахи и базика към Пирамид, който винаги му отговаря и се връзва....тук таме няколко опита за отклоняване на темата с други случки в страната и тн. Гледайки темата в последните и 200 страници, май целта е постигната

                      Мисля, че 40-те човека на откриването са достатъчни за да илюстрират много неща. Вече чии пари преминават за временно ползване/измиване през този проект, може би няма да разберем. Времето ще покаже.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                        И тая брилянтна мисловна диария идва от мозъкът, който не прави разлика между приход и печалба

                        Я кажи защо все говориш за парка и тугедър като за нас, ние - нали не беше тугедърец бе, патенце лъжливо? Как така хем се пишеш част от тях, хем не си тугедърец?
                        Той ЛИЧНО написа, от. ТОЗИ си ник, че е Ивелин Михайлов. И телефона си написа, и всичко...
                        Last edited by X_Y; 13.05.2021, 08:46.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                          Боже, Господи ще се прекръстя.. вземи иди и си купи един тз моля ти се и спри да плещиш глупости... ако те чуе някой асистент по търговско право какви ги плещиш тука ще си тегли куршума... ти му говориш за увеличение на капитала, той ти говори за увеличение на акциите.. пази Боже опази.. откакто съм в тоя форум, разбирам защо бг икономиката е толкова зле.. разни хорица, които не са прочели една книжка през живота си, камо ли закон се водят за бизнесмените и инвеститорите в държавата ни... направо не мога да повярвам вече как още не сме фалирали с такива инвестопитеци.. онова пиле вече ми изглежда като гений на фона на плявата, дето се е събрала тука.. тука сте като учебник за дънинг крюгер.. колкото по-прости, толкова за по разбирачи се мислят..
                          И тая брилянтна мисловна диария идва от мозъкът, който не прави разлика между приход и печалба

                          Я кажи защо все говориш за парка и тугедър като за нас, ние - нали не беше тугедърец бе, патенце лъжливо? Как така хем се пишеш част от тях, хем не си тугедърец?
                          Last edited by X_Y; 13.05.2021, 08:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                            Боже, Господи ще се прекръстя.. вземи иди и си купи един тз моля ти се и спри да плещиш глупости... ако те чуе някой асистент по търговско право какви ги плещиш тука ще си тегли куршума... ти му говориш за увеличение на капитала, той ти говори за увеличение на акциите.. пази Боже опази.. откакто съм в тоя форум, разбирам защо бг икономиката е толкова зле.. разни хорица, които не са прочели една книжка през живота си, камо ли закон се водят за бизнесмените и инвеститорите в държавата ни... направо не мога да повярвам вече как още не сме фалирали с такива инвестопитеци.. онова пиле вече ми изглежда като гений на фона на плявата, дето се е събрала тука.. тука сте като учебник за дънинг крюгер.. колкото по-прости, толкова за по разбирачи се мислят..
                            Кефиш отвсякъде,брат!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              ми това за родоостъпника дето са ти го казали не е лъжа хич
                              Кажи къде са активите Тотен - каза, че всичко е в активи. Иво също казва още 2019 за инвестирани 70млн.
                              В кои активи и показвате ли някакви документи на “инвестиралите” при вас?

                              Защо не отговаряш на тези въпроси?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                Боже, Господи ще се прекръстя.. вземи иди и си купи един тз моля ти се и спри да плещиш глупости... ако те чуе някой асистент по търговско право какви ги плещиш тука ще си тегли куршума... ти му говориш за увеличение на капитала, той ти говори за увеличение на акциите.. пази Боже опази.. откакто съм в тоя форум, разбирам защо бг икономиката е толкова зле.. разни хорица, които не са прочели една книжка през живота си, камо ли закон се водят за бизнесмените и инвеститорите в държавата ни... направо не мога да повярвам вече как още не сме фалирали с такива инвестопитеци.. онова пиле вече ми изглежда като гений на фона на плявата, дето се е събрала тука.. тука сте като учебник за дънинг крюгер.. колкото по-прости, толкова за по разбирачи се мислят..
                                жалък си братле
                                колкото и да пишеш

                                финансирането на Исторически Парк АД е ИЗМАМА за нещастните хора издиравни по села и паланки от мизерниците тогедър.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X