IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    гадно ти е да чуваш добри новини нали? Всичко хубаво, което се случва в това село за теб е лъжа, защото вътрешно мечтаеш този проект да фалира и хиляди хора да останат на улицата и си създаваш собствен балон от лъжи. Аз не съм адвоката на Ивелин и не разполагам с преписките по делата му. Казах ти къде и как може да потърсиш - това, че те мързи си е твой проблем. Аз знам истината и не ми е нужно да я доказвам след като доказателствата са обществено достъпни

    за 58те за кой път искаш да ти копипействам отговорът? не ти ли омръзна вече?

    А ти защо не отговаряш на фундаменталния въпрос, защо вие софиянчета разрушавате културните сгради на София?
    Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    защото към момента на признание делото пред административния не беше приключило, всъщност още дори не беше започнало

    п.п. идвай към варна навреме да не изтървеш изложбата, че половината картини ги продадохме.. една почти би рекорда от 87.5к.. 82к


    Общественодостъпните доказателства сочат, че Ивелин е олекнал с 15000 лева, защото е бил много лош Но да го оставим това - защо аджеба той си призна, че е бил глобяван? Рискуваш пак да те сметнем за неосведомен И във вашата секта подлагането на думите на гуруто под съмнение не се ли води углавно престъпление?

    За 58те милиона - освен глупости и криви хиперлинкове друго не сме видели

    БТВ - доволен ли си от Рейнджа? Как е като разход?
    Last edited by Jorkata; 17.05.2021, 13:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

      Абе той не знае какво е приход и печалба, ти за влязло в сила наказателно постановление го питаш... дай му малко време да изпълзи изпод масата и да пита я гуруто, я някой друг от "батковците" за инструкции и акъл

      satz - отговорът на БНБ по влязло в сила наказателно постановление може да е само един а и самият махараджа Ивелин си призна, че е бил глобяван. Защо Тотката се пъне тук да измисля ново законодателство и да лъже за признат факт - нямам идея...
      защото към момента на признание делото пред административния не беше приключило, всъщност още дори не беше започнало

      п.п. идвай към варна навреме да не изтървеш изложбата, че половината картини ги продадохме.. една почти би рекорда от 87.5к.. 82к
      Last edited by totenkopf; 17.05.2021, 13:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Като гледам се е поставил в цунгцванг с това интервю:

        "Чл. 209. (1) Който с цел да набави за себе си или за другиго имотна облага възбуди или поддържа у някого заблуждение и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва за измама с лишаване от свобода до шест години.
        (2) Който със същата цел използува заблуждението, неопитността или неосведомеността на някого и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва с лишаване от свобода до три години."

        За отчета е още по-тежко....

        пп
        Ще интересен отговора на БНБ по ЗДОИ, дали е платена глобата
        ми айде искай си по здои.. а нали знаеш, че вредата първо трябва да се докаже пред надлежните органи по реда от НПК и че всеки е невинен до доказване на противното в съда? не е зле като копипействате НК, първо да попрочитате НПК

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
          Скромното ми мнение е, че Тотката и Ивелин (пламенивата) трябва да останат - горките са толкова зле, че без да искат изсипват много полезна информация и сами си копаят автентичните тракийски гробове

          Как иначе щямхе да научим за епичните 43 милиона някакви тоткови лева в отчета на парка за 2020та, за 160те построени къщи в Неофит Рилски, които нито една жива душа плюс сателитите на гугъл не са виждали (баси гъбите има в тоя розариум, честно! бих инвестирал там), за митичният сенатор Ранд Пол, който уж бил купил къща в селото и две картини за по 300000 лева, за интересното и безотчетно преливане на пари от ИП към всички останали "проекти" наоколо, без това да е съобщено на акционерите, за патриотичното крадене на камъни от постройки, които тугедърци трябва по договор да "реставрират", за мащабните и най-големи във вселената техни събития, снимките от които после се трият, за да не се види, че има 100-200-300 човека пряко сили, за масата подкупи, които тугедър по тотковите думи сипят наляво-надясно, за да им минат номерата и схемите, и какви ли още не знайни и незнайни глупости, които ТотюФ бе така великодушен да сподели с нас - невежите и залупени простосмъртни семкаджии

          Да не говорим, че още липсва отговор на фундаменталният въпрос - къде са 58 милиона от парите на инвеститорите? Дали Ивелин излъга в интервюто си или отчета лъже - едно от двете е. Кое от двете?

          БТВ - края на юни ще имам работа във Варна и ще мина пак през парка - може и да се запознаем с тотката

          И пак за престъплението на Ивелин, за което е глобен 15000 лева - аз показах, че е глобен, ти (защитника му) носиш бремето да го оправдаеш. Дай съдебното постановление
          гадно ти е да чуваш добри новини нали? Всичко хубаво, което се случва в това село за теб е лъжа, защото вътрешно мечтаеш този проект да фалира и хиляди хора да останат на улицата и си създаваш собствен балон от лъжи. Аз не съм адвоката на Ивелин и не разполагам с преписките по делата му. Казах ти къде и как може да потърсиш - това, че те мързи си е твой проблем. Аз знам истината и не ми е нужно да я доказвам след като доказателствата са обществено достъпни

          за 58те за кой път искаш да ти копипействам отговорът? не ти ли омръзна вече?

          А ти защо не отговаряш на фундаменталния въпрос, защо вие софиянчета разрушавате културните сгради на София?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
            За „Българска парична група“ АД:

            Подуправителят на БНБ, ръководещ управление „Банков надзор“, наложи имуществена санкция на „БЪЛГАРСКА ПАРИЧНА ГРУПА“ АД, ЕИК 175438953, за извършване на банкова дейност без издаден лиценз от БНБ, което съставлява нарушение на чл. 13, ал. 1, във връзка с чл. 2, ал. 1 от Закона за кредитните институции. Имуществената санкция е в размер на 15 000 лева. Наказателното постановление, с което е наложена санкцията, е влязло в сила

            Тотке,. Знаеш ли какво означава влязло в сила?Значи, че не подлежи на обжалване. Лъжи, лъжи и пак лъжи.....
            Абе той не знае какво е приход и печалба, ти за влязло в сила наказателно постановление го питаш... дай му малко време да изпълзи изпод масата и да пита я гуруто, я някой друг от "батковците" за инструкции и акъл

            satz - отговорът на БНБ по влязло в сила наказателно постановление може да е само един а и самият махараджа Ивелин си призна, че е бил глобяван. Защо Тотката се пъне тук да измисля ново законодателство и да лъже за признат факт - нямам идея...
            Last edited by Jorkata; 17.05.2021, 13:02.

            Коментар


            • За „Българска парична група“ АД:

              Подуправителят на БНБ, ръководещ управление „Банков надзор“, наложи имуществена санкция на „БЪЛГАРСКА ПАРИЧНА ГРУПА“ АД, ЕИК 175438953, за извършване на банкова дейност без издаден лиценз от БНБ, което съставлява нарушение на чл. 13, ал. 1, във връзка с чл. 2, ал. 1 от Закона за кредитните институции. Имуществената санкция е в размер на 15 000 лева. Наказателното постановление, с което е наложена санкцията, е влязло в сила

              Тотке,. Знаеш ли какво означава влязло в сила?Значи, че не подлежи на обжалване. Лъжи, лъжи и пак лъжи.....
              Last edited by X_Y; 17.05.2021, 12:46.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                .... - къде са 58 милиона от парите на инвеститорите? Дали Ивелин излъга в интервюто си или отчета лъже - едно от двете е. Кое от двете?

                БТВ - края на юни ще имам работа във Варна и ще мина пак през парка - може и да се запознаем с тотката

                И пак за престъплението на Ивелин, за което е глобен 15000 лева - аз показах, че е глобен, ти (защитника му) носиш бремето да го оправдаеш. Дай съдебното постановление
                Като гледам се е поставил в цунгцванг с това интервю:

                "Чл. 209. (1) Който с цел да набави за себе си или за другиго имотна облага възбуди или поддържа у някого заблуждение и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва за измама с лишаване от свобода до шест години.
                (2) Който със същата цел използува заблуждението, неопитността или неосведомеността на някого и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва с лишаване от свобода до три години."

                За отчета е още по-тежко....

                пп
                Ще интересен отговора на БНБ по ЗДОИ, дали е платена глобата
                Last edited by satz; 17.05.2021, 12:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  Ми айде банвайте ме вече.. то се разбра,че и вие сте в играта.. когато пиша и разобличавам тролските лъжи, истината се трие.. в същото време измамници като пирамид,които псуват като селски каруцари не получават никакви предупреждения.. колкото повече се опитвате да заглушите истината,толкова по-мощен ще става Исторически парк! А и без усилията ви са напразни,защото привличането на капитал вече се извършва извън България.. ако я нямаше тая тема много по-малко хора щяха да разберат за парка и сигурно още нямаше да е отворил врати,така че благодаря за това лично аз от тук научих и инвестирах няма лоша реклама
                  Има и такива като теб сигурно. Повечето хора които аз познавам вече знаят къкви сте измамници в Исторически Парк, много от тях са чували за тази тема тук. Много съм благодарен че има този форум където хората могат да се информират за схемите ви. Заедно можем всичко! За полза на държавата ни ще продължаваме да споделим истината за лъжи и измами зад Исторически Парк. И тук, и наживо. Само със чест и смелост може да се въздига народа. За това сме тук, да помагаме на хората.

                  Коментар


                  • Скромното ми мнение е, че Тотката и Ивелин (пламенивата) трябва да останат - горките са толкова зле, че без да искат изсипват много полезна информация и сами си копаят автентичните тракийски гробове

                    Как иначе щямхе да научим за епичните 43 милиона някакви тоткови лева в отчета на парка за 2020та, за 160те построени къщи в Неофит Рилски, които нито една жива душа плюс сателитите на гугъл не са виждали (баси гъбите има в тоя розариум, честно! бих инвестирал там), за митичният сенатор Ранд Пол, който уж бил купил къща в селото и две картини за по 300000 лева, за интересното и безотчетно преливане на пари от ИП към всички останали "проекти" наоколо, без това да е съобщено на акционерите, за патриотичното крадене на камъни от постройки, които тугедърци трябва по договор да "реставрират", за мащабните и най-големи във вселената техни събития, снимките от които после се трият, за да не се види, че има 100-200-300 човека пряко сили, за масата подкупи, които тугедър по тотковите думи сипят наляво-надясно, за да им минат номерата и схемите, и какви ли още не знайни и незнайни глупости, които ТотюФ бе така великодушен да сподели с нас - невежите и залупени простосмъртни семкаджии

                    Да не говорим, че още липсва отговор на фундаменталният въпрос - къде са 58 милиона от парите на инвеститорите? Дали Ивелин излъга в интервюто си или отчета лъже - едно от двете е. Кое от двете?

                    БТВ - края на юни ще имам работа във Варна и ще мина пак през парка - може и да се запознаем с тотката

                    И пак за престъплението на Ивелин, за което е глобен 15000 лева - аз показах, че е глобен, ти (защитника му) носиш бремето да го оправдаеш. Дай съдебното постановление
                    Last edited by Jorkata; 17.05.2021, 11:39.

                    Коментар


                    • Айде беж да те няма тогава. Аз също научих доста неща за лунапарка, например, че сектантите обичат корупцията и че разрушават автентични сгради. Полезно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                        Чл. 12 и чл. 13 не са съгласни с теб

                        Дай да видим съдебното решение, с което оневиняват ювиги Ивелин

                        Докато не го видим - аз съм прав, а ти лъжеш (отново)
                        Иди в съда и си го търси.. аз да не съм ти деловодител тука.. или се обади на Савов, той спечели делото. и членовете са съгласни - всеки на който му се занимава да рови има достъп
                        Last edited by totenkopf; 17.05.2021, 11:08.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                          Тотенкопф - предупреждение за бан.
                          Ми айде банвайте ме вече.. то се разбра,че и вие сте в играта.. когато пиша и разобличавам тролските лъжи, истината се трие.. в същото време измамници като пирамид,които псуват като селски каруцари не получават никакви предупреждения.. колкото повече се опитвате да заглушите истината,толкова по-мощен ще става Исторически парк! А и без усилията ви са напразни,защото привличането на капитал вече се извършва извън България.. ако я нямаше тая тема много по-малко хора щяха да разберат за парка и сигурно още нямаше да е отворил врати,така че благодаря за това лично аз от тук научих и инвестирах няма лоша реклама

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                            Прочети чл. 1 т. 1 от апк и ще разбереш защо
                            Чл. 12 и чл. 13 не са съгласни с теб

                            Дай да видим съдебното решение, с което оневиняват ювиги Ивелин

                            Докато не го видим - аз съм прав, а ти лъжеш (отново)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                              я кажи: БНБ или съдът е наложил глобата на Ивелин? И защо трябва да търсим съдебно постановление, когато има наказателно постановление от БНБ?

                              И още - ако има съдебно постановление (от съд) - дай да го видим - разсей всички съмнения и оправдай Ивелин

                              Дай да видим за пореден път кой лъже и кой не Но имам чувството, че няма да излезеш сух от тая приказка
                              Прочети чл. 1 т. 1 от апк и ще разбереш защо
                              Last edited by X_Y; 17.05.2021, 11:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                                Колко се ядосваш всеки път човек. Това е знака че чувстваш че падението ти се приближава.
                                То приближава от от 2014.. и ще прибложава още хиляди години..

                                Коментар

                                Working...
                                X