IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

    Не се притеснявай. Един ден всички тия измамници ще влизат в затвора. Ако си близо до тях, ще отиваш и ти.
    Хубаво ще влязат. И аз го искам. Само ме е яд, че вече толкова години си живеят добре, а вие като хора второ качество. Джендъра Михайлов има всичко. Хората го обичат, жените са луди по него и той си е живял над 40 години. Дори да го приберат той е бил цар много години, виж Хитмена какъв нещастник е станал, виж Пирамида какво подобие на човешко същество е вече, виж Атанас Ганчев - Монопола каква безформена буца сланина е станал. Те ще са наказани за винаги. Как да го променим това? Защо Хан Тармък е имал всичко и името му ще се помни, а те ще останат не живели? Никога не съм разбирала тази несправедливост.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение
      Важно е да се направи пълен одит на джендъра Михайлов. И за да е всичко точно ще е хубаво, ако нещата излязат чисти при Хан Търмък, то да се проследят лицата изискали такава ревизия и да заплатят заплатите на държавните служители. Така е най-често - да има проверки и да се плащат от искащия ги в случай, че е нямало основание. Давайте да пускаме жалбите и да ги мятат!
      Ивелине, добре ли си? Обръщаш се към себе си с джендър Михайлов. Да не отключи нещо психическо от факта, че monopola идва?
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение
        Важно е да се направи пълен одит на джендъра Михайлов. И за да е всичко точно ще е хубаво, ако нещата излязат чисти при Хан Търмък, то да се проследят лицата изискали такава ревизия и да заплатят заплатите на държавните служители. Така е най-често - да има проверки и да се плащат от искащия ги в случай, че е нямало основание. Давайте да пускаме жалбите и да ги мятат!
        Не се притеснявай. Един ден всички тия измамници ще влизат в затвора. Ако си близо до тях, ще отиваш и ти.
        Last edited by investor4e; 27.05.2021, 15:49.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение
          И за да е всичко точно ще е хубаво, ако нещата излязат чисти при Хан Търмък, то да се проследят лицата изискали такава ревизия и да заплатят заплатите на държавните служители. Така е най-често - да има проверки и да се плащат от искащия ги в случай, че е нямало основание. Давайте да пускаме жалбите и да ги мятат!
          О, кой смятате че издържа държавната администрация?
          Такива като мен, които си плащат ддс и всички останали данъци и осигуровки.
          Вие плащате ли данъци? Въртите ли далавери, за да заобикаляте данъчна тежест?
          Обръчите от фирми около джендъра с цел избягване на данъчно облагане ли са?
          Ние по-прости ли сме от вас, че пълним хазната?
          Вие давате ли подкупи на държавни служители, всъщност?
          Last edited by Meandmyself; 27.05.2021, 15:35.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

            Аз не. Но НАП от време на време правят едни полезни мероприятия - казват се пълна данъчна ревизия. След като се посмениха директори тук и там и общо взето гербаджийската хунта позагуби позиции, не е ли време да ви влезе един одит и да се види кое от застраховки, кое от акции, кое от щатски сенатори? Пък ми се струва, че ще има материал за прокуратурата после, ама тотката покойния твърдеше че и там сте раздавали хартийки /акции.
            Тоя верно ли е бил наркоман?
            Важно е да се направи пълен одит на джендъра Михайлов. И за да е всичко точно ще е хубаво, ако нещата излязат чисти при Хан Търмък, то да се проследят лицата изискали такава ревизия и да заплатят заплатите на държавните служители. Така е най-често - да има проверки и да се плащат от искащия ги в случай, че е нямало основание. Давайте да пускаме жалбите и да ги мятат!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

              Еми така е в България. Ако не си плащаш си аут. Скритите "данъци",хич не са ниски. Ако този парк беше в Америка, сега щеше да е завършен вече, листнат на NYSE и генериращ 3 милиона туристи годишно.

              Но на БФБ има място само за прозрачни пирамиди тип градус, така че ип няма как да бъде там.
              Това ли е сега последната опорка, ако бяхме в САЩ, до сега бутафорията да носи дивидиенти в злато, ама нали нон стоп проповядвате, че борсите са зло
              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                Аз не. Но НАП от време на време правят едни полезни мероприятия - казват се пълна данъчна ревизия. След като се посмениха директори тук и там и общо взето гербаджийската хунта позагуби позиции, не е ли време да ви влезе един одит и да се види кое от застраховки, кое от акции, кое от щатски сенатори? Пък ми се струва, че ще има материал за прокуратурата после, ама тотката покойния твърдеше че и там сте раздавали хартийки /акции.
                Тоя верно ли е бил наркоман?
                Скоро време някой друг акционер ще пусне сигнал до НАП за проверка, всичко е въпрос на време. Само ми е жал, че няма да имаме достъп до комуникацията и обясненията на Ивелинката и компания. Само си представям - колко акции сте продадели? Ние не продаваме акции, те са наши съдружници в проекта, в който ще вдигнем българския дух
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                  investor4e
                  регистриран на 10 Февруари 2021 г.
                  Еми така е в България. Ако не си плащаш си аут. Скритите "данъци",хич не са ниски. Ако този парк беше в Америка, сега щеше да е завършен вече, листнат на NYSE и генериращ 3 милиона туристи годишно.

                  Но на БФБ има място само за прозрачни пирамиди тип градус, така че ип няма как да бъде там.
                  Last edited by raydalio; 27.05.2021, 14:20.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                    С ЦРУ или с Мосад?
                    Питай го ти. Знаеш за кого говоря ако не си знаеш много си малък играч в тугедър...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                      Имаме човек вътре в тугедър и даже на високо ниво който е свързан с тайни служби
                      С ЦРУ или с Мосад?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        Чакам, ама бас ловя, че няма да ги дочакам. А това скоро го слушам вече 3 години и половина.

                        inestor4e 16.12.2018 Пирамадата ще рухне скоро, паркът никога няма да отвори врати!

                        Що си лъжец?
                        Имаме човек вътре в тугедър и даже на високо ниво който е свързан с тайни служби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                          Чакам, ама бас ловя, че няма да ги дочакам. А това скоро го слушам вече 3 години и половина.

                          inestor4e 16.12.2018 Пирамадата ще рухне скоро, паркът никога няма да отвори врати!

                          Що си лъжец?
                          investor4e
                          регистриран на 10 Февруари 2021 г.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                            Вие сте си комбина там не ви знам стратегията. Ако провериш по назад ще видиш, че насо се хвалеше, че бил се сдобил с 10 акции.
                            То да взема и аз да си купя, да гледам сеир по събранията. Умна идея.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                              НАП правят такива ревизии на тези, които не си плащат такса спокойствие, if you know what I mean.
                              Times changes, ако не си забелязал.
                              Дали този, когото си покпупвал е още в играта, а неговите началници?
                              Знаех си че е особено въздигащо да корумпираш.
                              Проповядвате едно, а вършите всички гнусотии - корумпирате, лъжете и крадете. Тези които са ви дали парите си са: много алчни, много глупави , и двете.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                                Аз имам доказателства. Очаквайте скоро...
                                Чакам, ама бас ловя, че няма да ги дочакам. А това скоро го слушам вече 3 години и половина.

                                inestor4e 16.12.2018 Пирамадата ще рухне скоро, паркът никога няма да отвори врати!

                                Що си лъжец?
                                Last edited by raydalio; 27.05.2021, 13:59.

                                Коментар

                                Working...
                                X