IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    2 джиБа и 3-ма дебеловрати и ще си псуват тихичко на ракия простите селяни продали имот да стават мелеонери
    когато се наложи да си наемеш охрана - тогава страхът те яде ежедневно, а разните тогедърски 'консултанти' дето издирваха по села и паланки наивници да им приберат парите няма да имат пари за охрана. бай Спиро ги почва наред, защото на тях е дал парите. Не е само джендъра застрашен, а напротив - по-голям проблем ще имат сектантите от тогедъра.

    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      бай Спиро, който си е дал спестяванията на някой като Детелинов (приятел на сина му примерно) не се вълнува от НАП и усети ли се, че патриотите си купуват коли (шарени да се перчат) и си строят къщи и си правят бизнеси около парка докато самият парк ЗАТЪВА В ОГРОМНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ въпреки събраните от бай Спиро и останалите балъци пари - .... в този момент на просветление НАП ще ви е последна грижа, защото както щипвате на едро по 30-40-50К и нагоре пакет...така трябва да сте готови да се срещнете с яростта на простия човек... защото вие такива наивни и прости хора търсите да мамите.
      Точно.

      А простият човек като е ядосан и/или бесен - търси прости решения или отдушник на яда си и просто ще потроши някой в някое тъмно ъгълче. Прогнозирам, че ще ина натъртени патешки клюнчета и счупени патешки крилца в един момент.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        бай Спиро, който си е дал спестяванията на някой като Детелинов (приятел на сина му примерно) не се вълнува от НАП и усети ли се, че патриотите си купуват коли (шарени да се перчат) и си строят къщи и си правят бизнеси около парка докато самият парк ЗАТЪВА В ОГРОМНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ въпреки събраните от бай Спиро и останалите балъци пари - .... в този момент на просветление НАП ще ви е последна грижа, защото както щипвате на едро по 30-40-50К и нагоре пакет...така трябва да сте готови да се срещнете с яростта на простия човек... защото вие такива наивни и прости хора търсите да мамите.
        2 джиБа и 3-ма дебеловрати и ще си псуват тихичко на ракия простите селяни продали имот да стават мелеонери
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
          Ами, ако проверките на НАП не открият нищо нередно? Хихи
          бай Спиро, който си е дал спестяванията на някой като Детелинов (приятел на сина му примерно) не се вълнува от НАП и усети ли се, че патриотите си купуват коли (шарени да се перчат) и си строят къщи и си правят бизнеси около парка докато самият парк ЗАТЪВА В ОГРОМНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ въпреки събраните от бай Спиро и останалите балъци пари - .... в този момент на просветление НАП ще ви е последна грижа, защото както щипвате на едро по 30-40-50К и нагоре пакет...така трябва да сте готови да се срещнете с яростта на простия човек... защото вие такива наивни и прости хора търсите да мамите.

          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

            Ивелине, добре ли си? Обръщаш се към себе си с джендър Михайлов. Да не отключи нещо психическо от факта, че monopola идва?
            Той от 3 години идва и още не е дошъл. След още 5 години дали ще дойде?

            Коментар


            • Ами, ако проверките на НАП не открият нищо нередно? Хихи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                Прав сте, че не трябва да говори така госпожата. И на мен ми стана интересно с това общо събрание. Ще отида да видя като акционер какво ще кажат.
                Напляскайте я публично пред акционерите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                  Прав сте, че не трябва да говори така госпожата. И на мен ми стана интересно с това общо събрание. Ще отида да видя като акционер какво ще кажат.
                  Ивелине - заплашиха ти единия профил и затова почна да пишеш от другия ли? Много умно, направо бих казал изключително гениално

                  Така и така ще ходиш на ОСА - питай къде са 58-те милиона на инвеститорите и ония обещани от един друг форумен герой 43 милиона приход или печалба (и аз вече не знам ) в ГФОто на парка за 2020та Питай и кога ще излезе това ГФО Помоли и за инфо за митичният щатски сенатор и деянията му в парка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                    Криселда е изнервена от предстоящото ОС. Що така ма мила, нали всичко ви е тип топ.
                    Да обиждаш хора на физически принцип не звучи въздигнато. Много си личи колко сте фалшиви и как ви гони шубето...
                    Прав сте, че не трябва да говори така госпожата. И на мен ми стана интересно с това общо събрание. Ще отида да видя като акционер какво ще кажат.

                    Коментар


                    • Криселда е изнервена от предстоящото ОС. Що така ма мила, нали всичко ви е тип топ.
                      Да обиждаш хора на физически принцип не звучи въздигнато. Много си личи колко сте фалшиви и как ви гони шубето...
                      Last edited by X_Y; 27.05.2021, 18:44.

                      Коментар


                      • Kriselda - предупреждение за бан. Престанете с обидите и намалете агресията.
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение
                          Само второ качество хора обсъждат другите, а не живеят самите те.
                          Тогава и ти си такава. Или ти си изключение? Нали така душица?

                          Според мен това се брои като обсъждане на други:

                          Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

                          Хубаво ще влязат. И аз го искам. Само ме е яд, че вече толкова години си живеят добре, а вие като хора второ качество. Джендъра Михайлов има всичко. Хората го обичат, жените са луди по него и той си е живял над 40 години. Дори да го приберат той е бил цар много години, виж Хитмена какъв нещастник е станал, виж Пирамида какво подобие на човешко същество е вече, виж Атанас Ганчев - Монопола каква безформена буца сланина е станал. Те ще са наказани за винаги. Как да го променим това? Защо Хан Тармък е имал всичко и името му ще се помни, а те ще останат не живели? Никога не съм разбирала тази несправедливост.
                          Last edited by investor4e; 27.05.2021, 18:37.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                            Защо мислиш така? Второ качество? Изобщо не знаеш как живеем.

                            Но бъди внимателна с пожеланията. Мъжа ти и той да не влиза в затвора а ти да останеш сама с трите деца.
                            Само второ качество хора обсъждат другите, а не живеят самите те.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

                              Хубаво ще влязат. И аз го искам. Само ме е яд, че вече толкова години си живеят добре, а вие като хора второ качество.
                              Защо мислиш така? Второ качество? Изобщо не знаеш как живеем.

                              Но бъди внимателна с пожеланията. Мъжа ти и той да не влиза в затвора а ти да останеш сама с трите деца.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

                                Хубаво ще влязат. И аз го искам. Само ме е яд, че вече толкова години си живеят добре, а вие като хора второ качество. Джендъра Михайлов има всичко. Хората го обичат, жените са луди по него и той си е живял над 40 години. Дори да го приберат той е бил цар много години, виж Хитмена какъв нещастник е станал, виж Пирамида какво подобие на човешко същество е вече, виж Атанас Ганчев - Монопола каква безформена буца сланина е станал. Те ще са наказани за винаги. Как да го променим това? Защо Хан Тармък е имал всичко и името му ще се помни, а те ще останат не живели? Никога не съм разбирала тази несправедливост.
                                ивелине не говори за себе си в трето лице...не е полезно за психиката.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X