IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

    Аз не. Но НАП от време на време правят едни полезни мероприятия - казват се пълна данъчна ревизия. След като се посмениха директори тук и там и общо взето гербаджийската хунта позагуби позиции, не е ли време да ви влезе един одит и да се види кое от застраховки, кое от акции, кое от щатски сенатори? Пък ми се струва, че ще има материал за прокуратурата после, ама тотката покойния твърдеше че и там сте раздавали хартийки /акции.
    Тоя верно ли е бил наркоман?
    Скоро време някой друг акционер ще пусне сигнал до НАП за проверка, всичко е въпрос на време. Само ми е жал, че няма да имаме достъп до комуникацията и обясненията на Ивелинката и компания. Само си представям - колко акции сте продадели? Ние не продаваме акции, те са наши съдружници в проекта, в който ще вдигнем българския дух
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

      investor4e
      регистриран на 10 Февруари 2021 г.
      Еми така е в България. Ако не си плащаш си аут. Скритите "данъци",хич не са ниски. Ако този парк беше в Америка, сега щеше да е завършен вече, листнат на NYSE и генериращ 3 милиона туристи годишно.

      Но на БФБ има място само за прозрачни пирамиди тип градус, така че ип няма как да бъде там.
      Last edited by raydalio; 27.05.2021, 14:20.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

        С ЦРУ или с Мосад?
        Питай го ти. Знаеш за кого говоря ако не си знаеш много си малък играч в тугедър...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

          Имаме човек вътре в тугедър и даже на високо ниво който е свързан с тайни служби
          С ЦРУ или с Мосад?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

            Чакам, ама бас ловя, че няма да ги дочакам. А това скоро го слушам вече 3 години и половина.

            inestor4e 16.12.2018 Пирамадата ще рухне скоро, паркът никога няма да отвори врати!

            Що си лъжец?
            Имаме човек вътре в тугедър и даже на високо ниво който е свързан с тайни служби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

              Чакам, ама бас ловя, че няма да ги дочакам. А това скоро го слушам вече 3 години и половина.

              inestor4e 16.12.2018 Пирамадата ще рухне скоро, паркът никога няма да отвори врати!

              Що си лъжец?
              investor4e
              регистриран на 10 Февруари 2021 г.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                Вие сте си комбина там не ви знам стратегията. Ако провериш по назад ще видиш, че насо се хвалеше, че бил се сдобил с 10 акции.
                То да взема и аз да си купя, да гледам сеир по събранията. Умна идея.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  НАП правят такива ревизии на тези, които не си плащат такса спокойствие, if you know what I mean.
                  Times changes, ако не си забелязал.
                  Дали този, когото си покпупвал е още в играта, а неговите началници?
                  Знаех си че е особено въздигащо да корумпираш.
                  Проповядвате едно, а вършите всички гнусотии - корумпирате, лъжете и крадете. Тези които са ви дали парите си са: много алчни, много глупави , и двете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                    Аз имам доказателства. Очаквайте скоро...
                    Чакам, ама бас ловя, че няма да ги дочакам. А това скоро го слушам вече 3 години и половина.

                    inestor4e 16.12.2018 Пирамадата ще рухне скоро, паркът никога няма да отвори врати!

                    Що си лъжец?
                    Last edited by raydalio; 27.05.2021, 13:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      Доказателства имаш ли? Тия 100% какво има зад тях, освен болният ти мозък?
                      Аз имам доказателства. Очаквайте скоро...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                        Или ще бъде пълномощник на някой акционер. В СУ за пет години не научи ли че съществува такъв момент-упълномощаване.
                        Вие сте си комбина там не ви знам стратегията. Ако провериш по назад ще видиш, че насо се хвалеше, че бил се сдобил с 10 акции.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          този не е учил в су
                          Ти не си учил и средно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                            Аз не. Но НАП от време на време правят едни полезни мероприятия - казват се пълна данъчна ревизия. След като се посмениха директори тук и там и общо взето гербаджийската хунта позагуби позиции, не е ли време да ви влезе един одит и да се види кое от застраховки, кое от акции, кое от щатски сенатори? Пък ми се струва, че ще има материал за прокуратурата после, ама тотката покойния твърдеше че и там сте раздавали хартийки /акции.
                            Тоя верно ли е бил наркоман?
                            НАП правят такива ревизии на тези, които не си плащат такса спокойствие, if you know what I mean.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              100% е ясно
                              Доказателства имаш ли? Тия 100% какво има зад тях, освен болният ти мозък?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                                Аз не. Но НАП от време на време правят едни полезни мероприятия - казват се пълна данъчна ревизия. След като се посмениха директори тук и там и общо взето гербаджийската хунта позагуби позиции, не е ли време да ви влезе един одит и да се види кое от застраховки, кое от акции, кое от щатски сенатори? Пък ми се струва, че ще има материал за прокуратурата после, ама тотката покойния твърдеше че и там сте раздавали хартийки /акции.
                                Тоя верно ли е бил наркоман?
                                И как ще стане тази работа след като кметът на Ветрино вече е член на Изправи се! Мутри вън! ?

                                Коментар

                                Working...
                                X