IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

    Ивелине - спри се с тия глупости, че вече ставаш смешен. Всички знаят колко "исторически" бетон, тухли, ПВЦта и други "архаични и автентични" материали ползвате при строежите на бутафорията си. Няма разлика между петелския парк и твоя - ще си го набиеш ли в главата най-сетне?

    И двата са бутафория, но само твоя е с великите претенции.
    Петелският къде е строен с дялан камък и чист мрамор?

    Коментар


    • Въздигаща тугедърска мисъл от двама въздигнати лични тугедърци, които според блестящия изказ и съдържание , са един и същ индивид.
      Естествено, пак са въздигали, тоест корумпирали, този път, за да се снабдят с фалшив сертификат за ваксина. Михайлов, ти ли си?:


      raydalio
      22.05.2021, 17:49

      бутнах 2 бона и ми сложиха 2 пфайзера по документи - впрочем един ваксиниран авер с пфайзер скъсал кондома и приятелката му не забременяла.. слочайнос

      totenkopf
      15.05.2021, 07:04

      аз бутнах некой лев и ме "ваксинираха" с джонсъна по документи, че да не се занимавам да бутвам 2 пъти..



      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение

        Хубаво е джендър Михайлов да снима това. Ясна е вашата компетентност.
        направен е от бИтон и тухли и е облицован с камък, че да се радват балъците
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
          oчевидно е от картите, че ИП е малко по-голям
          Нагледно показвате защо ТРЯБВАВА да се ходи на училище, а не както твърди Жорката Детелинов, че няма смисъл от училище и образователната система.
          Можеше поне да научите що е то мащаб, как да го използвате и има ли почва у дървените тугедърски глави.

          Или просто се правите на ударени да спамите в темата и да вкарвате някакви фалшиви внушения. Тук не сме леля пенка дето цял живот е събирала или е продала нивите, за да купи медальон против уруки и акции в ИП.

          П.С.
          Естествено типично като конспиративен клип си качил тотално некадърни кадри - с отвратителна резолюция, на които не се вижда нищо - така си подсилваш твърдението... сред друга аудитория може би.
          Last edited by RimogarDD; 28.05.2021, 19:19.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение
            Пюи Дьо Фу не е исторически и е направен от гипс, цимент, смоли и други подобни. Ходили ли сте там? Аз не съм ходила, но съм разпитвала. Може и моята информация да е грешна.
            Колко си тъпа наистина. С едно бързо търсене може да се открие че е исторически и не е направен от гипс. Информацията ти е грешна но по-скоро и не си разпитвала преди да вярваш на измамниците и да инвестираш в глупости. Поне гугъл научи да използваш.
            Last edited by investor4e; 28.05.2021, 18:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от investor4e

              С едно бързо търсене може да се открие че е исторически и не е направен от гипс.
              Хубаво е джендър Михайлов да снима това. Ясна е вашата компетентност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kriselda Разгледай мнение
                Пюи Дьо Фу не е исторически и е направен от гипс, цимент, смоли и други подобни. Ходили ли сте там? Аз не съм ходила, но съм разпитвала. Може и моята информация да е грешна.
                Ивелине - спри се с тия глупости, че вече ставаш смешен. Всички знаят колко "исторически" бетон, тухли, ПВЦта и други "архаични и автентични" материали ползвате при строежите на бутафорията си. Няма разлика между петелския парк и твоя - ще си го набиеш ли в главата най-сетне?

                И двата са бутафория, но само твоя е с великите претенции.
                Last edited by Jorkata; 28.05.2021, 18:53.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  картите показват друго.
                  Май не си много добър с компютъра пич...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                    oчевидно е от картите, че ИП е малко по-голям
                    Исторически парк е поне три пъти по-малък...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                      Коя част беше лъжа?
                      Пюи Дьо Фу не е исторически и е направен от гипс, цимент, смоли и други подобни. Ходили ли сте там? Аз не съм ходила, но съм разпитвала. Може и моята информация да е грешна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                        Ти сериозно ли? Френският парк е почти 4 пъти по-голям 550 декара срещу 120
                        картите показват друго.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                          oчевидно е от картите, че ИП е малко по-голям
                          Ти сериозно ли? Френският парк е почти 4 пъти по-голям 550 декара срещу 120

                          Коментар


                          • oчевидно е от картите, че ИП е малко по-голям

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	имеpi.jpg
Views:	1
Size:	14.5 КБ
ID:	3765663

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	имеpr.jpg
Views:	1
Size:	25.3 КБ
ID:	3765657
                                Click image for larger version

Name:	_2021-05-28_172147.png
Views:	4
Size:	702 Bytes
ID:	3765656
                                Click image for larger version

Name:	_2021-05-28_172147.png
Views:	4
Size:	702 Bytes
ID:	3765658
                                Click image for larger version

Name:	_2021-05-28_172147.png
Views:	4
Size:	702 Bytes
ID:	3765659

                                Коментар

                                Working...
                                X