IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тотендалио я кажи ИП и тугедър инвестирали ли са някога в койни, за да говорят компетентно по темата?
    Все едно да наемеш майстор, който никога не е пипал мистрия... Просто е комично.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
      "Уважението към един човек идва от делата, които е сътворил през живота си. Уважението към един народ идва от сътворените от него материални и нематериални неща. Самоуважението на хората идва от отговора на въпросите - Кой съм аз?, Защо съм тук? и Какво сътворих?.
      ,,Исторически парк" е най-впечатляващото нещо сътворено от българският народ в последните години. Помни, че той е твой. Грижи се за него, развивай го и го пази - не го събаряй с багери!" - Ивелин Людмилов Михайлов
      МУАХАХАХАХАХАХАХА

      Коментар


      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

        я дай да видим после и на твоите фирми - искам да си качиш цялата документация и да я направиш публична!
        има една база данни, нарича се Търговски Регистър, капиш тимбър?

        Коментар


        • "Уважението към един човек идва от делата, които е сътворил през живота си. Уважението към един народ идва от сътворените от него материални и нематериални неща. Самоуважението на хората идва от отговора на въпросите - Кой съм аз?, Защо съм тук? и Какво сътворих?.
          ,,Исторически парк" е най-впечатляващото нещо сътворено от българският народ в последните години. Помни, че той е твой. Грижи се за него, развивай го и го пази - не го събаряй с багери!" - Ивелин Людмилов Михайлов

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Memento Разгледай мнение
            Докато чакаме ГФО, що от ИП не вземат да извадят междинни данни - например ДДС декларации, отчет от касов апарат и т.н., за да видим как вървят приходите, с каква регулярност и т.н. Ето имало е корпиративно събитие - донесло е парички - дай да видим колко. Продали картини - дай да видим. Продали юрти - дай да видим.
            Или ако парите остават в някоя фирма от обръчите - дайте данни за тях.
            И ГДД на адв. Савов ще е интересна, но отиваме към лични данни и няма как. Засега.

            И извън темата - модераторите явно са яко дзен, тествайки си нервите с непрекъснато триене на коментари. В темата пишат откровени тролове, чиято цел е максимално разводняване на темата със сенатори, ачки, юрти, шишита и т.н. Явно е, че (нормална) дискусия с тях не може да се води. Друга част от коментиращите пък упорито се опитват да осмеят троловете, но ще напомня защо не бива да се бориш с такива - свалят те на тяхното ниво и те бият с опит.
            я дай да видим после и на твоите фирми - искам да си качиш цялата документация и да я направиш публична!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

              Михайлов е много прав, ама вие сте с малки мозъци и не можете да го зацепите още - ако по целия свят започнат такива погроми както в Китай по миньорите (сринаха 50% цената само един Китай) тоя бития кон няма да струва и токът, който изразходва за една транзакция... и милионите, които сте си ги натъпкали "на сигурно" в койни, вместо в злато примерно ще се изпарят по-бързо и от хиперинфлация...

              Койните стават само за печалба от дейтрейдинг спекулации, но не и за съхраняване на стойност (store of value).
              Ами ето, че пак говориш лаишки както твоите тартори. Аз не казвам криптото дали си струва или не, дали ще го бъде или не, не съм нострадамус, за да предвидя, а освен това няма и много сериозни фактори на лице, според които да има ясни идикации за развитие, в която и да е посока. Това е разликата между хората, които мислят трезво и критично и манипулатори Михайлов & Co. Колкото криптото е несигурно и "хазарт", още по-голям хазарт е разни лумпени, които се подвизават като "консултанти" да дават съвети за крипто. Нито един себе уважаващ се инвестиционен консултант не би се наел да коментира прогнози за развитие на пазарите. Най-много да каже "високорисков инструмент - диверсифицирай с 10% в крипто". Това разбира се се прави на база на Risk Profiling и разни там твърде сложни формули за изчисляване на risk tolerance - като цяло все неща, за които от Тугедър не са и чували...
              Видеото ясно показва, че Тугедърци си говорят махленски приказки, все едно са седнали на маса в Левунуво.
              Last edited by RimogarDD; 05.07.2021, 22:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                Ти колко бити коне имаш ма сухата
                Нямам бити коне ма, ама извикайте в тоя парк някой да ви прегледа масово, че хептен ви е напекло слънцето
                Криселдо, голяма храна си отнесла във фейса ма, ше ти стигне за няколко месеца напред .
                Че сте мега прости всички го разбраха, поне се скрийте някъде за известно време, че голям срам
                Last edited by Meandmyself; 05.07.2021, 20:51.

                Коментар


                • Докато чакаме ГФО, що от ИП не вземат да извадят междинни данни - например ДДС декларации, отчет от касов апарат и т.н., за да видим как вървят приходите, с каква регулярност и т.н. Ето имало е корпиративно събитие - донесло е парички - дай да видим колко. Продали картини - дай да видим. Продали юрти - дай да видим.
                  Или ако парите остават в някоя фирма от обръчите - дайте данни за тях.
                  И ГДД на адв. Савов ще е интересна, но отиваме към лични данни и няма как. Засега.

                  И извън темата - модераторите явно са яко дзен, тествайки си нервите с непрекъснато триене на коментари. В темата пишат откровени тролове, чиято цел е максимално разводняване на темата със сенатори, ачки, юрти, шишита и т.н. Явно е, че (нормална) дискусия с тях не може да се води. Друга част от коментиращите пък упорито се опитват да осмеят троловете, но ще напомня защо не бива да се бориш с такива - свалят те на тяхното ниво и те бият с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                    Начи, както сам можеш да се изложиш, никой не може да те изложи
                    Ти колко бити коне имаш ма сухата

                    Коментар


                    • Начи, както сам можеш да се изложиш, никой не може да те изложи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                        Ако не си гледал - заповядай - https://www.facebook.com/groups/sofi...4678590710025/
                        Няма таква излагация, честно. Направо ИМ и компания избиват тъпомера за пореден път - говорят по теми, за които са крайно некомпетентни "биткойните са в интернета" "няма флашка, няма кодове" "Интернет е проектиран от някой - този някой знае неща, за които ние не знаем" "на интернет да се дръпне шалтера"... олеле майко, събери си версиите.
                        Михайлов е много прав, ама вие сте с малки мозъци и не можете да го зацепите още - ако по целия свят започнат такива погроми както в Китай по миньорите (сринаха 50% цената само един Китай) тоя бития кон няма да струва и токът, който изразходва за една транзакция... и милионите, които сте си ги натъпкали "на сигурно" в койни, вместо в злато примерно ще се изпарят по-бързо и от хиперинфлация...

                        Койните стават само за печалба от дейтрейдинг спекулации, но не и за съхраняване на стойност (store of value).
                        Last edited by raydalio; 05.07.2021, 20:03.

                        Коментар


                        • Ако не си гледал - заповядай - https://www.facebook.com/groups/sofi...4678590710025/
                          Няма таква излагация, честно. Направо ИМ и компания избиват тъпомера за пореден път - говорят по теми, за които са крайно некомпетентни "биткойните са в интернета" "няма флашка, няма кодове" "Интернет е проектиран от някой - този някой знае неща, за които ние не знаем" "на интернет да се дръпне шалтера"... олеле майко, събери си версиите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                            А ти защо си купи апартамент в Монако, както сам каза на Ивелин в неговото последно видео ?
                            За тия пари няколко къщи в ИП щеше да си вземеш
                            Или викаш просто да диверсифицираш малко портфолиото
                            дори не съм му гледал последния клип...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                              Това е някаква шега, нали ? Вписва ли се в горните определения да се изразяваш като жена и мислиш за себе си в женски род.
                              Уж мъжкар, пък накрая - Криселда . Има нещо дълбоко сбъркано в цялата работа, но специалистите само могат да кажат....
                              А колко трябва да си отчаян и объркан, за да кажеш във видео, че децата ти не те обичат, не знам.
                              Подозирам и че жена му не му пуска вече....
                              Моята жена Вася ми пуска всеки ден.. проблемът е, че на теб в близките години никой мъж не ти е пускал
                              Last edited by raydalio; 05.07.2021, 16:42.

                              Коментар


                              • Още преди време писах тук, че тугедърците с гордост и възхищение разказват и признават (както той им се е хвалил), че гуруто Ивелин влиза във форумите (и в частност тоя форум и тема) и троли участващите, така че не мисля, че има изненадани. Горките - дори не трябва да ги пита човек - само като им споменеш за форумите и те се отприщват на приказки - на мен ми остава само да слушам

                                Коментар

                                Working...
                                X