IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение

    Кажи нещо за схемата с няколко банки в един ден. Кой го измисли това? Защо го предлагат на хората и наясно ли сте, че е подсъдимо?
    Кажи тая година ли ще го заведеш делото или по догодина

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

      Няма нужда от дело Тоте След тази неделя нещата ще се променят коренно за вас
      Започна се.
      Е да ще получим 15 милиона лева държавни субсидии от г-н Трифонов и да гласуваш 22 за Исторически парк
      Last edited by raydalio; 11.07.2021, 14:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

        ама тази година ли ще го заведе делото?
        Няма нужда от дело Тоте След тази неделя нещата ще се променят коренно за вас
        Започна се.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

          ама тази година ли ще го заведе делото?
          Кажи нещо за схемата с няколко банки в един ден. Кой го измисли това? Защо го предлагат на хората и наясно ли сте, че е подсъдимо?
          Last edited by hitman47; 11.07.2021, 13:35.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

            ми айде беги да се ваксинираш.. тъкмо по-бързо ще ни отървеш от присъствието си
            Хайде яжте си доматите с амониева силитра и си мислете, че яденето на салата ще ви спаси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

              Това е без значение софтуерът вече сме го нагласили са спечели Има такъв народ
              То баш заради вас ще спечели ше знайш
              До сега лизали герб, сега новите.Типични въртиопашки, ама няма как, за да сйществува пералнята, трябва да се лиже.

              На АМ Хемус, на две места бирбордове на парка.
              Най сетне да направите нещо адекватно откъм реклама. Не, че ще се прескачат да идват,ама все файда. Ивелинчо, четеш форума, четеш...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                Прав си, делят ни много книги, аз не продавам книги колкото вас..
                Слабоинтелигентните хора си личат от далеч - голяма част от тях излизат с аргументи от сорта на "делят ни много книги". За разлика от вас аз не чета само книги, а ползвам и много други източници и литература под други форми... но какво ли да обяснявам - само прост човек може да твърди, че е по-умен защото е прочел много книги...
                Самият факт какви глупости за ковид говорите и какви глупости по много други теми говорите ми е достатъчен, за да ви класифицирам като Дънинг-Крюгер.
                ми айде беги да се ваксинираш.. тъкмо по-бързо ще ни отървеш от присъствието си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение

                  Да ви срине пирамидата.
                  ама тази година ли ще го заведе делото?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                    ама какво да общувам с 20 годишно лапе от което ме дели буквално цяла влакова композиция книги..
                    Прав си, делят ни много книги, аз не продавам книги колкото вас..
                    Слабоинтелигентните хора си личат от далеч - голяма част от тях излизат с аргументи от сорта на "делят ни много книги". За разлика от вас аз не чета само книги, а ползвам и много други източници и литература под други форми... но какво ли да обяснявам - само прост човек може да твърди, че е по-умен защото е прочел много книги...
                    Самият факт какви глупости за ковид говорите и какви глупости по много други теми говорите ми е достатъчен, за да ви класифицирам като Дънинг-Крюгер.

                    Както и преди съм казвал - единственото, което имам против ИП е, че зад него стоят точно този тип хора, които не харесвам. Манипулатори, конспиратори, псевдопатриоти, мултилевъл търговци.
                    Last edited by RimogarDD; 11.07.2021, 13:23.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      и като знае адвокатът ти, какво смята да направи по този въпрос
                      Да ви срине пирамидата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                        поредното доказателство, че всичко около пирамидата Исторически парк е схема. Ти внимавай, защото адвокатът ми също знае за схемата с опитите за лъжа на множество банки в един ден. Нещо да кажеш за този “подход” за набиране на капитал?
                        и като знае адвокатът ти, какво смята да направи по този въпрос

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                          въпросният кмет вече не е член на герб много изоставате с материала тролчета.. аа впрочем хитуоман ти тази година ли ще завеждаш делото срещу ИП? или адвокатът ти избяга? или никога не си имал адвокат?
                          поредното доказателство, че всичко около пирамидата Исторически парк е схема. Ти внимавай, защото адвокатът ми също знае за схемата с опитите за лъжа на множество банки в един ден. Нещо да кажеш за този “подход” за набиране на капитал?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                            Досега играхте с ГЕРБ, а сега викаш играете с опозицията
                            Знаеш ли кои са най-жалките същества? Фурнаджийските лопати! А повярвай ми, новите власт-имащи имат очи и знаят кои са като слънчогледите
                            Много скоро ще ви подкарат ама много сериозно!
                            Пей си сега, ама след няколко седмици ще те видим какви ще ги пееш
                            новите управляващи разчитат на нас за победата на местните избори 2023та.. никой не реже клонa на който седи ти би ли останал в герб до гроб?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                              В последно време нещо звучиш доста отчаяно с тая пропаганда... добре ли си?
                              аз съм добре, ама ти най-добре почни да си пиеш редовно хапчетата...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                                въпросният кмет вече не е член на герб много изоставате с материала тролчета.. аа впрочем хитуоман ти тази година ли ще завеждаш делото срещу ИП? или адвокатът ти избяга? или никога не си имал адвокат?
                                Досега играхте с ГЕРБ, а сега викаш играете с опозицията
                                Знаеш ли кои са най-жалките същества? Фурнаджийските лопати! А повярвай ми, новите власт-имащи имат очи и знаят кои са като слънчогледите
                                Много скоро ще ви подкарат ама много сериозно!
                                Пей си сега, ама след няколко седмици ще те видим какви ще ги пееш

                                Коментар

                                Working...
                                X