IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    Еми то 99% от българите дават пари на ръка..
    мЕлЕони? ама сериозно ли?
    Май уреди гуруто си с едни глоби относно плащанията в брой Вангую,че скоро ще изчезне никът райдальо...

    Интересно е също какво ще направи Ив.Мих. като научи че го набеждаваш в престъпление? па смЕх
    Last edited by satz; 19.07.2021, 11:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      И как ги изчисли тия 25%? Ооо ти пак ПРЕДПОЛАГАШ тролчета за десети път повтарям.. стига ножки на мокър пясък.. нали оня ден надценката беше 2000%, сега как така падна на 25%? Някой трол тук може ли да смята изобщо или само си вадите разни цифри от задните части и ги подхвърляте в пространството..
      Произволно търсене на 2.5-3м дървета от писаните в сайта. Вероятно с поръчка на едро цената и логистиката ще е по-ниска.
      Явор Червенолистен - Ваша цена 165лв, цена в разсадници (300см дърво) - 130лв
      Червен Дъб - ваша цена 225, цена в разсадник (300см дърво) - 60лв

      Виж сега, не знам така ли е или не - аз просто гледам вашите цени и цените в 5-6 сайта. Може при вас да има нещо специално с дърветата, силно се съмнявам, но оставям и тази вероятност.

      Не съм писал за 2000% надценка, не знам какви глупости говориш, сериозно. Казах, че "дарителската" кампания ви идва на вас без пари. Даже не се ангажирате да удвоите дареното от хората... кое му е дарителското не знам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
        Ми казваш,че си скептичен, а не скептична..
        Нещо не си разбрал:

        ... и както казваше един: Ммм, скептичен съм ...

        Цитирам друг човек, мъж. В него момент не му помнех името и затова съм написала просто "един" (мъжки род, че мъж го е казал). Любомир Жечев се казва и е доста добре известен и това му е запазен израз "Ммм, скептичен съм!" във видео клиповете. Повечето, които го знаят и са го гледали са се сетили какво и кого цитирам.

        Пример: https://www.youtube.com/watch?v=C064G6Fg714&t=1701s

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

          Смея се... значи паркът дарява стоманени табелки безвъзмездно... чудно. Предполагам тази табелка влиза в 25-те процента надценка на дръвчетата, та както обобщихме - не си вадите от джоба.
          И как ги изчисли тия 25%? Ооо ти пак ПРЕДПОЛАГАШ тролчета за десети път повтарям.. стига ножки на мокър пясък.. нали оня ден надценката беше 2000%, сега как така падна на 25%? Някой трол тук може ли да смята изобщо или само си вадите разни цифри от задните части и ги подхвърляте в пространството..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

            И как става тоя номер със мЕлЕоните собствени средства, без да си в списъка с големи данъкоплатци

            Още по забавното е, само той 20 мЕлЕони средства - пък в ГФО-то хиляди по-малко. Вкарал ги е в брой?
            Еми то 99% от българите дават пари на ръка..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              това са лъжи за пред балъкционерите..тук не минава
              И с чии пари е купена земята през 2012? Балъкции тогава не са съществували

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                Виж Тоте - ти може да вярваш на всяка дума на Ивелин и това си е твое право.
                Нека ти припомня как е основан ИП - 50к капитал. После чрез облигации е увеличен на 1милион.
                И после - голямото продаване на 200-кратна надценка към всички решили да вкарат пари в ИП.
                А ти - вярвай щом искаш...
                А като си види в гфото, че облигациите са изплатени ще дойдеш ли да ми направиш един орал, пръцко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от EasyW Разгледай мнение

                  Къде съм говорила за себе си в мъжки род ?



                  А? Къде и как го реши това ??? Значи върнах се, четох и аз не виждам никъде такова нещо !?
                  Ми казваш,че си скептичен, а не скептична..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                    Табелките са от неръждаема стомана и са дарени от парка БЕЗВЪЗМЕЗДНО! Нахакай си го това, лапе тролаво!
                    Смея се... значи паркът дарява стоманени табелки безвъзмездно... чудно. Предполагам тази табелка влиза в 25-те процента надценка на дръвчетата, та както обобщихме - не си вадите от джоба.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      Модераторите моля трийте я тая тролка.. първо не е по темата, второ пак не си е пила хапчетата...
                      Кое не е по темата, че вожда Михайлов е тотално невеж и неадекватен? Как се управлява схема от неграмотен човек? Гледай ти да не заминеш пак в небититето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        Ивелин е вкарал 20 милиона лева собствени средства.. на това ли викаш нищо? Чудото е как само ти си толкова тъп, че не виждаш,че схемата е гениална и печеливша за всички...
                        И как става тоя номер със мЕлЕоните собствени средства, без да си в списъка с големи данъкоплатци

                        Още по забавното е, само той 20 мЕлЕони средства - пък в ГФО-то хиляди по-малко. Вкарал ги е в брой?
                        Last edited by satz; 18.07.2021, 22:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                          Ивелин е вкарал 20 милиона лева собствени средства.. на това ли викаш нищо? Чудото е как само ти си толкова тъп, че не виждаш,че схемата е гениална и печеливша за всички...
                          това са лъжи за пред балъкционерите..тук не минава
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                            Ивелин е вкарал 20 милиона лева собствени средства.. на това ли викаш нищо? Чудото е как само ти си толкова тъп, че не виждаш,че схемата е гениална и печеливша за всички...
                            Виж Тоте - ти може да вярваш на всяка дума на Ивелин и това си е твое право.
                            Нека ти припомня как е основан ИП - 50к капитал. После чрез облигации е увеличен на 1милион.
                            И после - голямото продаване на 200-кратна надценка към всички решили да вкарат пари в ИП.
                            А ти - вярвай щом искаш...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                              малката йода май се оказа най-грамотния трол тук..

                              п.п. преди говореше за себе си в женски род, а сега в мъжки... да не си ходилО в някоя от ония клиники.. ?
                              Къде съм говорила за себе си в мъжки род ?

                              Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                              Май доста хора, пардон тролове в този форум си падат по травестити като гледам какви неща се говорят.. йодата вече се разкри, че е транс.. останалите сигурно си представяте как Михайлов ви шпяпа, преоблечен като жена...
                              А? Къде и как го реши това ??? Значи върнах се, четох и аз не виждам никъде такова нещо !?
                              Last edited by EasyW; 18.07.2021, 22:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                                Къщите не се строят с пари на акционерите, Тоте. Ти май не правиш разликата кое какво е...Или се правиш на шут, или си такъв.
                                Пари за къщите се събират отделно - който иска да инвестира не само в парка (чрез схемата с адвоката и ''съдружието'').
                                Нали това ви е част от схемата за ранно пенсиониране - краткосрочки, средносрочни, дългосрочни инвестиции....застраховки...И къщите попадат там.

                                И изместваш отново темата. А тя е как едни 35% от хората финансират всичко! Останалите 65% (Ивелин, адвокатът и койти е там още отзад) само измислят нови и нови проекти/инициативи, за да се надгражда паркът и притокът от пари да не спира.
                                Чудно ми е как влезналите в схемата не виждат тези елементарни неща...
                                Ивелин е вкарал 20 милиона лева собствени средства.. на това ли викаш нищо? Чудото е как само ти си толкова тъп, че не виждаш,че схемата е гениална и печеливша за всички...

                                Коментар

                                Working...
                                X