IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    Tая думичка ще си спамите в следващите 30-40 години.. скоро ще рухне,скоро ще избяга,скоро ще е в затвора... сега като почнаха да дават дивиденти пък скоро щели да ги спрат.. егати клоунадата сте тука бе тролове..
    Я - значи признаваш, че дават вече дивиденти, така ли? Интересно какво ще кажат по-тъмнозелените, когато научат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от itest Разгледай мнение

      скоро.... много скоро
      Tая думичка ще си спамите в следващите 30-40 години.. скоро ще рухне,скоро ще избяга,скоро ще е в затвора... сега като почнаха да дават дивиденти пък скоро щели да ги спрат.. егати клоунадата сте тука бе тролове..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение

        100% ти вЕрваме... Тук ще боготвориш вожда и ще защитаваш ИП, пък няма да облажиш, ти ли, точно, тоте? Почти ти повярвахме.
        Всеки 3-ти пост пускаш линкове към канала и към рекламни постове и статии във ФБ, но иначе не го правиш за пари... мдообре. Все едно гледам брокер на недвижими имоти или автоджамбаз, честно.
        На кой му пука за мнението на едно смешно 20 годишно лапе,дето лъже като дърт циганин из нета..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

          Аз въобще не съм в схемата, ама толкова ти е капацитета на теб да запомниш елементарни неща.
          За сметка на това, ако имаш някакви наченки на памет, може да си спомниш, че съм казвал, че имам доста познати, които са в схемата.
          И редовно си говорим с тях за вас и научавам много интересни неща
          И как така тия шарани не са си разпродали акциите като хитуоман и не са отишли да му запалят имението и колите дето си ги е купил с техните пари без да им даде и стотинка или да го осъдят за измама поне..
          Last edited by X_Y; 20.07.2021, 21:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio

            От него нито една стотинка не съм получил през живота си. А ти се грижи за менопаузата,че ще получиш обриви от тия нерви да го пратя да ти даде едни препарати
            Няма и да получиш. Този алчник само взема пари, в даването го няма. А ти нали вземаше по 3лв на пост за тролене?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
              Явно ханът е зает да търси билети за екзотични държави без закони, където да се покрие от любовта на акционерите. Екзит стратегията в действие.
              скоро.... много скоро

              Коментар




              • 100% ти вЕрваме... Тук ще боготвориш вожда и ще защитаваш ИП, пък няма да облажиш, ти ли, точно, тоте? Почти ти повярвахме.
                Всеки 3-ти пост пускаш линкове към канала и към рекламни постове и статии във ФБ, но иначе не го правиш за пари... мдообре. Все едно гледам брокер на недвижими имоти или автоджамбаз, честно.
                Last edited by X_Y; 20.07.2021, 21:21.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio

                  От него нито една стотинка не съм получил през живота си. А ти се грижи за менопаузата,че ще получиш обриви от тия нерви да го пратя да ти даде едни препарати
                  Значи се правиш на шут безплатно. Егати нещастието.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                    ти най-горе ли се бе клоун направо си в кухнята на Михайлов..
                    Аз въобще не съм в схемата, ама толкова ти е капацитета на теб да запомниш елементарни неща.
                    За сметка на това, ако имаш някакви наченки на памет, може да си спомниш, че съм казвал, че имам доста познати, които са в схемата.
                    И редовно си говорим с тях за вас и научавам много интересни неща

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение


                      "шефа" ми пише всеки ден в страницата на ИП, даже и по няколко пъти на ден.. не съм забелязвал да е спирал да пише, дори и за ден..
                      А трябва, защото се излага зверски, прилича на пуснат от някоя клиника. Давайте му някакви препарати на тоя човек, хептен се е сдухал. Ти нали си му слуга, грижи се там за него, че ще изтървеш стотинките.
                      Last edited by Meandmyself; 20.07.2021, 13:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                        Явно ханът е зает да търси билети за екзотични държави без закони, където да се покрие от любовта на акционерите. Екзит стратегията в действие.
                        налага му се да се крие от теб, защото те е изпързалял с 50 хилки ли?
                        Last edited by X_Y; 20.07.2021, 21:20.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                          Тоте, ако всички тугедърци имат твоя умствен капацитет - да знаеш, че Ивелин го е закършил яко!!

                          Специален превод за теб - от изборните резултати е видно, че месните хора от селото са гласували за ГЕРБ.
                          Ако вие сте се хванали да играете с други (а то вече се разбра, че е така), явно хората от селото не ви харесват и правят всичко възможно да ви махнат.
                          Да не говорим, че на тях вече им е писнало от вас! Защото шефа ти използва и силови методи за сделки с имоти, както и налага негови правила в селото (явно има отпор срещу тях).
                          Абе скоро ще ви се случи нещо много интересно. То вече е започнало, ама явно засега информацията е само сред по-горните редици от схемата.
                          Ще дойде и до теб някой ден, Тоте (може би...)

                          ПП. Хайде още един жокер за теб, защото нещо не можеш да връзваш 2 и 2 - забелязваш ли, че шефа ти не е писал от много време? Познай защо...


                          явно, явно хората като го срещнат на улицата му целуват ръка, задето от колибите им за 2000лв, направиха по 80-100 хиляди лева, заради парка му

                          и пак те изпързалях.. никога никой не е напускал герб (можеш да провериш регистрите и кмета),

                          айде намери един селянин в селото, който да го мрази, дето не си разговаряй и не познаваш нито един.. ама форумните ти фантазии са ти големи..

                          скоро, скоро айде чакам ) 4 години вече чакам.. тая година ще дочакам ли?

                          "шефа" ми пише всеки ден в страницата на ИП, даже и по няколко пъти на ден.. не съм забелязвал да е спирал да пише, дори и за ден..
                          Last edited by X_Y; 20.07.2021, 21:20.

                          Коментар


                          • Явно ханът е зает да търси билети за екзотични държави без закони, където да се покрие от любовта на акционерите. Екзит стратегията в действие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                              229 гербаджии искат да изчегъртат Исторически парк?
                              Тоте, ако всички тугедърци имат твоя умствен капацитет - да знаеш, че Ивелин го е закършил яко!!

                              Специален превод за теб - от изборните резултати е видно, че месните хора от селото са гласували за ГЕРБ.
                              Ако вие сте се хванали да играете с други (а то вече се разбра, че е така), явно хората от селото не ви харесват и правят всичко възможно да ви махнат.
                              Да не говорим, че на тях вече им е писнало от вас! Защото шефа ти използва и силови методи за сделки с имоти, както и налага негови правила в селото (явно има отпор срещу тях).
                              Абе скоро ще ви се случи нещо много интересно. То вече е започнало, ама явно засега информацията е само сред по-горните редици от схемата.
                              Ще дойде и до теб някой ден, Тоте (може би...)

                              ПП. Хайде още един жокер за теб, защото нещо не можеш да връзваш 2 и 2 - забелязваш ли, че шефа ти не е писал от много време? Познай защо...
                              Last edited by Petsov; 19.07.2021, 23:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                                Скоро, скоро
                                Чакам с нетърпение

                                Коментар

                                Working...
                                X