IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    Исторически парк пак обра наградите и главната награда Изборът на българите. От министерството блокираха пак вашите ботове след като ботаджията си призна публично във фейса https://www.chambersz.com/ministerst...zma-2021-47167
    Те колко пъти печелеха с реване тази награда? По-интересното как я спечелиха след като тази година имаше по-малко платени посетители от колкото един качествен селски събор в средно голямо село?
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
      Сектантите били спечелили някаква награда от Мин. на туризма. Аз ли не съм разбрал (те не водеха в нито една от класациите/анкетите), или те просто пак послъгват?
      Изяж се от яд - Исторически парк пак обра наградите и главната награда Изборът на българите. От министерството блокираха пак вашите ботове след като ботаджията си призна публично във фейса https://www.chambersz.com/ministerst...zma-2021-47167
      Last edited by raydalio; 10.12.2021, 12:25.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

        Имам 2ма познати, които всеки месец си получават лихвите от различните варианти на инвестиции, които са направили чрез Тугедър - лихварският фонд на Българска Парична Група (там са на лихва от 18%) и различните инвестиции в бизнеси около ИП (носят дивидент). Всеки месец си получават парите и вече са трудни да се разговаря с тях, защото работата им порасна.
        Но ти гарантирам - всеки месец Ивелин им превежда уговореното! А той откъде ги намира...
        Аз затова повтарям, че ИП и всичко около него е схема...
        Няма как бизнес на минус да дава редовно пари на хора свързани с него. Или схемата се захранва като при пирамира, или...не знам.
        Авайлина върти парите на шараните през другите си бизнеси.
        Ако наистина плаща нещо на шараните, тоя плаче за проверка от НАП. Няма как да ги плаща, освен кеш. Сигурно в съзвездието му от фирми и фирмички има големи кешови наличности по балансите, дето реално ги няма в касата.

        Същата история е и с тоя, дето го даваха по телевизията, дето изтеглил 53 млн. кеш от банките за 2 месеца - оная история с магистралата, дето е платена, ама я няма
        За тоя случай специално, не знам финансовото разузнаване къде е бляло, та чак сега стана ясна историята. Не вярвам банките да не са подавали информация в БНБ и в ДАНС за големите тегления. По спомен, пича ги изтеглил за 2 месеца - това прави средно по около 1 300 000 лв. ВСЕКИ работен ден. А сигурно е имало и по-големи тегления. Тоя трябваше да го закопчаят още на втората седмица, откакто е почнал да тегли.

        Е, Ивелинчо не е от такава класа, той не работи с милиарди
        Last edited by Kildirim_Bei; 10.12.2021, 05:23.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Сектантите били спечелили някаква награда от Мин. на туризма. Аз ли не съм разбрал (те не водеха в нито една от класациите/анкетите), или те просто пак послъгват?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
            Колко е скучно без паркаджии в темата - все още няма коментар за ГФО-то.
            Няма и да има Когато цифрите говорят - патетата мълчат. А и Ивелин им е забранил да пишат в темата, че вече доволно се изложиха и тотално си окаляха имиджа.

            Коментар


            • Колко е скучно без паркаджии в темата - все още няма коментар за ГФО-то.

              Коментар


              • "Богоподобните", "Земята на свободните хора"... тия май и армия си тренират/създават... изпляскали са тотално. Вожда май наистина е загубил връзка с реалността. На някой да му идват асоциации с Дейвид Кореш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                  Да де, той не изплаща лихви, той изплаща дивидент. Така няма нарушения.
                  Докато текат месечно дивидентите към инвестиралите, те ще стоят с впечатлението, че бизнесът върви и всичко е ок. Така е с течение на години - хората вече му вярвят сляпо.
                  Доста му е печелившо на хана - всички така са се набухали с кредити от страхът за инфлация (по негова заръка разбира се) и познай къде отиват всички тези кредити - при хана.
                  Тоест - спечелил им е доверието и веднъж като го има - "теглете колкото се може повече кредити и ми ги дайте да ги инвестирам и да правя пари за вас" Мой познат вече 1 лев не може да изтегли - толкова кредити има вече!
                  Прекрасно
                  Малеееее, ако е така, тоя съвсем се е отвързал от реалността. В неговия случай няма връщане назад, - няма как да се върне, защото всичко се сгромолясва тутакси, но чудното е, как множеството папуаси толкова са повярвали на тая дебилщина. Какъв туризъм ще развива тоя малоумник, като всички държави пак ще са локдаун още няколко пъти поне с новата мутация.. а нищо чудно на две години да идва и следваща нова...
                  Тотален кретен
                  Last edited by shokova terapia; 27.11.2021, 07:45.
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Много нови страници, много нещо в фейса от ИП:
                    "Богоподобните", "Земята на свободните хора" ... чисто нови страници от днес.
                    Въх

                    Иначе продължават да си залесяват парка и около него за сметка на дарителите - "КОЛЕДЕН ПОДАРЪК „ПОСАДИ ДЪРВО И ОСТАНИ ВЪВ ВЕЧНОСТТА“
                    Last edited by EasyW; 26.11.2021, 23:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                      Имам 2ма познати, които всеки месец си получават лихвите от различните варианти на инвестиции, които са направили чрез Тугедър - лихварският фонд на Българска Парична Група (там са на лихва от 18%) и различните инвестиции в бизнеси около ИП (носят дивидент). Всеки месец си получават парите и вече са трудни да се разговаря с тях, защото работата им порасна.
                      Но ти гарантирам - всеки месец Ивелин им превежда уговореното! А той откъде ги намира...
                      Аз затова повтарям, че ИП и всичко около него е схема...
                      Няма как бизнес на минус да дава редовно пари на хора свързани с него. Или схемата се захранва като при пирамира, или...не знам.
                      Намира ги от новите или на инвеститорите след тези твои познати. Това е типична Понци Схема - новите изплащат на старите инвеститори.
                      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Няма и следа от плащане на лихви през последните 3-4 години в отчетите. Само в началото, преди 4-5 години, е плащал нещо, но то е мизерна сума.
                        А дивиденти няма как да плаща, щото е на загуба от 7 години. За да почне да плаща дивиденти, първо трябва да покрие загубата, което няма как да стане с неговите "прогнози".
                        ИП поглъща пари по-бързо и всеобхватно от черна дупка. Лихви, печалби и дивиденти се очакват на кукуво лято.
                        Имам 2ма познати, които всеки месец си получават лихвите от различните варианти на инвестиции, които са направили чрез Тугедър - лихварският фонд на Българска Парична Група (там са на лихва от 18%) и различните инвестиции в бизнеси около ИП (носят дивидент). Всеки месец си получават парите и вече са трудни да се разговаря с тях, защото работата им порасна.
                        Но ти гарантирам - всеки месец Ивелин им превежда уговореното! А той откъде ги намира...
                        Аз затова повтарям, че ИП и всичко около него е схема...
                        Няма как бизнес на минус да дава редовно пари на хора свързани с него. Или схемата се захранва като при пирамира, или...не знам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                          Имай предвид, че схемата на Ивелин работи чрез изплащане на лихви/дивиденти. Докато плаща лихви и дивиденти - схемата ще върви.
                          Те така успокояват ''акционерите'', които задават въпроси.
                          Няма и следа от плащане на лихви през последните 3-4 години в отчетите. Само в началото, преди 4-5 години, е плащал нещо, но то е мизерна сума.
                          А дивиденти няма как да плаща, щото е на загуба от 7 години. За да почне да плаща дивиденти, първо трябва да покрие загубата, което няма как да стане с неговите "прогнози".
                          ИП поглъща пари по-бързо и всеобхватно от черна дупка. Лихви, печалби и дивиденти се очакват на кукуво лято.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                            Добре де - не може да плаща "лихви", защото вече е осъждан точно за лихварство без лиценз (и патешките тролове до неотдавна тъпо и упорито твърдяха, че не е глобяван въпреки доказателствата на сайта на БНБ). А дивиденти уж нямало да се изплащат до 2024та, макар че упорито пълзи мълвата, че за "по-светлозелените" имало дивиденти, а тъмнозелените бутали рейса като във вица. А и понеже хан Търмък е ъгъл, по-голям от 90 градуса - в няколко клипчета му се виждаха алармите за плащане на дивиденти на разни хора. Предполагам ако се плащат някакви пари на някакви хора, то това се прави по незаконен начин - чрез неустойки по договори (както в един друг форум показаха) или просто тихомълком на ръка.
                            Да де, той не изплаща лихви, той изплаща дивидент. Така няма нарушения.
                            Докато текат месечно дивидентите към инвестиралите, те ще стоят с впечатлението, че бизнесът върви и всичко е ок. Така е с течение на години - хората вече му вярвят сляпо.
                            Доста му е печелившо на хана - всички така са се набухали с кредити от страхът за инфлация (по негова заръка разбира се) и познай къде отиват всички тези кредити - при хана.
                            Тоест - спечелил им е доверието и веднъж като го има - "теглете колкото се може повече кредити и ми ги дайте да ги инвестирам и да правя пари за вас" Мой познат вече 1 лев не може да изтегли - толкова кредити има вече!
                            Прекрасно
                            Last edited by Petsov; 22.11.2021, 23:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                              Имай предвид, че схемата на Ивелин работи чрез изплащане на лихви/дивиденти. Докато плаща лихви и дивиденти - схемата ще върви.
                              Те така успокояват ''акционерите'', които задават въпроси.
                              Добре де - не може да плаща "лихви", защото вече е осъждан точно за лихварство без лиценз (и патешките тролове до неотдавна тъпо и упорито твърдяха, че не е глобяван въпреки доказателствата на сайта на БНБ). А дивиденти уж нямало да се изплащат до 2024та, макар че упорито пълзи мълвата, че за "по-светлозелените" имало дивиденти, а тъмнозелените бутали рейса като във вица. А и понеже хан Търмък е ъгъл, по-голям от 90 градуса - в няколко клипчета му се виждаха алармите за плащане на дивиденти на разни хора. Предполагам ако се плащат някакви пари на някакви хора, то това се прави по незаконен начин - чрез неустойки по договори (както в един друг форум показаха) или просто тихомълком на ръка.

                              Коментар


                              • Парка губи като атракция/обект. Губи и в Гласа на Българите. Ест те пак ще гонят министри и кой ли не по София с дни да им досаждат и пак ще намерят връзки сигурно да отнемат гласове от другите за да станат първи (може и пари да бутат, няма да се учудя). Обаче "роботите" ми чудно как гласуват, като има защита и даже мен 3 пъти ме накара да кликам то не бяха пешеходни пътеки, мотоциклети, комини ... докато ми даде да гласувам. И браво на Ямбол - дано останат победители и не ги прецакат от ИП като им отнемат якия труд, който са вложили (разбрах че чак флаери са раздавали в града ентусиасти). Ще е много групо ИП с връзки и пари да им вземат гласа. Но ето какво е положението в момента (да се знае и за архива), по-малко от 3 часа преди края (който трябваше да е снощи, но май са ревнали и са оставили да опитат да наваксат процента):




                                Ето де се пънех с комините


                                Last edited by EasyW; 22.11.2021, 21:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X