IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    ай ей го изпълзя другият разбивач на пирамиди.. кво става бе разбивач ще ми буташ ли схемата я обясни как фалирали дружества функционират 3 години без да им откриват производство по несъстоятелност.. ти даже фалит не знаеш кво значи бе смешкоо, стой си беден там и си плюй, докато ние тука в Неофит Рилски правим милионите и ви гаврим по конкурсите
    Охоо, тотендалио - радвам се, че ти разрешиха да пишеш пак в темата Очаквам нови светлейши бисери и оправдания от теб - надявам се да си се заредил добре с материал и добре да са те подковали, че всичките патета издишахте мощно с дращениците си.

    Я кажи къщите за гости работят ли или не, защото шефа ти Ивелин в един от клиповете каза, че не работели, но после уточни, че били букнати до догодина, та не стана ясно кое от двете е лъжа и кое не. Плащате ли "дивиденти" на някои по-светлозелени, а другите балъкционери седят на тъча и подсмърчат в очакване на заветните 600К туристи? Ивелинчо продължава ли да "не е осъждан" от БНБ за лихварска дейност въпреки очеизбождащите доказателства на сайта на БНБ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
      Паркът е фалирал още в деня преди отварянето на вратите. Не ви ли стана ясно, че това е Понци схема и никога не е било цел да е печелившо дружество?
      ай ей го изпълзя другият разбивач на пирамиди.. кво става бе разбивач ще ми буташ ли схемата я обясни как фалирали дружества функционират 3 години без да им откриват производство по несъстоятелност.. ти даже фалит не знаеш кво значи бе смешкоо, стой си беден там и си плюй, докато ние тука в Неофит Рилски правим милионите и ви гаврим по конкурсите
      Last edited by raydalio; 10.12.2021, 17:29.

      Коментар


      • Паркът е фалирал още в деня преди отварянето на вратите. Не ви ли стана ясно, че това е Понци схема и никога не е било цел да е печелившо дружество?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

          Първи в анкетата- соколо 2500 гласа /по-спомен/.Като не спряхте да досаждате на познати да гласуват за вас.Голям успех
          Гроздето е много кисело

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

            Изяж се от яд - Исторически парк пак обра наградите и главната награда Изборът на българите. От министерството блокираха пак вашите ботове след като ботаджията си призна публично във фейса https://www.chambersz.com/ministerst...zma-2021-47167
            Първи в анкетата- соколо 2500 гласа /по-спомен/.Като не спряхте да досаждате на познати да гласуват за вас.Голям успех

            Коментар


            • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

              Ивелинка, явно след конкурсчето си станал по-разговорлив, та по същество - къде са онези 58 безотчетни милиона лева?
              на кайманите. Готвя екзит стратегията

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                айде дойдохме си на думата - скоро я кажи сега коя е новата дата за скорото? 2022ра ли? то ако 2019 ти бях казал, че ще затворят целия свят и няма да можеш да мърдаш без да си набоден щеше да ми кажеш, че съм изперкал конспиролог ахахаха
                Ивелинка, явно след конкурсчето си станал по-разговорлив, та по същество - къде са онези 58 безотчетни милиона лева?
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                  Ивелинка, да разбирам ли, че след като не знаеш кога ще дойде дивидента и почна да ревеш за конспирациите, то скоро време историческата бутафория ще затвори кепенците? Между другото този наратив е най-добрата ти опция за пред акционер-дарителите - така ще излезеш сух, а те ще пият студената вода.

                  Между другото къде са онези 58 безотчетни милиона лева?
                  айде дойдохме си на думата - скоро я кажи сега коя е новата дата за скорото? 2022ра ли? то ако 2019 ти бях казал, че ще затворят целия свят и няма да можеш да мърдаш без да си набоден щеше да ми кажеш, че съм изперкал конспиролог ахахаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                    питай бил гей и бурла дали смятат след омикрона да пускат и сигма вариант за 4тата доза.. ако не смятат ще е за 2024та. Аз, ако знаех, че от 2020та смятат всяка година да ми пускат нов вариант както при айфоните, хич нямаше да си играя да го строя тоя парк..
                    Ивелинка, да разбирам ли, че след като не знаеш кога ще дойде дивидента и почна да ревеш за конспирациите, то скоро време историческата бутафория ще затвори кепенците? Между другото този наратив е най-добрата ти опция за пред акционер-дарителите - така ще излезеш сух, а те ще пият студената вода.

                    Между другото къде са онези 58 безотчетни милиона лева?
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                      Ивелине, това коя година да го очакваме?
                      питай бил гей и бурла дали смятат след омикрона да пускат и сигма вариант за 4тата доза.. ако не смятат ще е за 2024та. Аз, ако знаех, че от 2020та смятат всяка година да ми пускат нов вариант както при айфоните, хич нямаше да си играя да го строя тоя парк..
                      Last edited by raydalio; 10.12.2021, 13:14.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        като се достигнат 600к туристи при 80лв вход, има си го в плана
                        Ивелине, това коя година да го очакваме?
                        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                          Ивелине, като по запознат, кажи кога ще дойдат първите дивиденти от по 5к на парче?
                          като се достигнат 600к туристи при 80лв вход, има си го в плана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                            пълни бяха щото половината фалираха и изобщо не отвориха врати и капацитетът беше по-малък.. но ип не беше сред фалиралите, пак не познахте тролчетааааааа, я кажете сега нова дата има ли за фалита или само ще си повтаряте "скоро" в близките 50 години..
                            Ивелине, като по запознат, кажи кога ще дойдат първите дивиденти от по 5к на парче?
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                              Ивелинка, пак неуспешен опит.
                              За какъв форсмажор говорим, след като това лято до края на Октомври по морето всички заведения се пукаха по шевовете.
                              Как при форсмажор тази година организира редица ивнети, при които посетителите бяха по-малко от участниците?
                              пълни бяха щото половината фалираха и изобщо не отвориха врати и капацитетът беше по-малък.. но ип не беше сред фалиралите, пак не познахте тролчетааааааа, я кажете сега нова дата има ли за фалита или само ще си повтаряте "скоро" в близките 50 години..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                                я пак прочети плана.. който освен това никъде не предвижда форсмажорни обстоятелства като например затваряне на целия свят, пландемии и налагане на фашистки рестрикции, особено за туризма.. България на картата на туризма в момента е тъмночервена зона, тоест крайно опасна държава за туризъм, така че 150к е огромна цифра.
                                Ивелинка, пак неуспешен опит.
                                За какъв форсмажор говорим, след като това лято до края на Октомври по морето всички заведения се пукаха по шевовете.
                                Как при форсмажор тази година организира редица ивнети, при които посетителите бяха по-малко от участниците?
                                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X