IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

    Добре де - не може да плаща "лихви", защото вече е осъждан точно за лихварство без лиценз (и патешките тролове до неотдавна тъпо и упорито твърдяха, че не е глобяван въпреки доказателствата на сайта на БНБ). А дивиденти уж нямало да се изплащат до 2024та, макар че упорито пълзи мълвата, че за "по-светлозелените" имало дивиденти, а тъмнозелените бутали рейса като във вица. А и понеже хан Търмък е ъгъл, по-голям от 90 градуса - в няколко клипчета му се виждаха алармите за плащане на дивиденти на разни хора. Предполагам ако се плащат някакви пари на някакви хора, то това се прави по незаконен начин - чрез неустойки по договори (както в един друг форум показаха) или просто тихомълком на ръка.
    Да де, той не изплаща лихви, той изплаща дивидент. Така няма нарушения.
    Докато текат месечно дивидентите към инвестиралите, те ще стоят с впечатлението, че бизнесът върви и всичко е ок. Така е с течение на години - хората вече му вярвят сляпо.
    Доста му е печелившо на хана - всички така са се набухали с кредити от страхът за инфлация (по негова заръка разбира се) и познай къде отиват всички тези кредити - при хана.
    Тоест - спечелил им е доверието и веднъж като го има - "теглете колкото се може повече кредити и ми ги дайте да ги инвестирам и да правя пари за вас" Мой познат вече 1 лев не може да изтегли - толкова кредити има вече!
    Прекрасно
    Last edited by Petsov; 22.11.2021, 23:56.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

      Имай предвид, че схемата на Ивелин работи чрез изплащане на лихви/дивиденти. Докато плаща лихви и дивиденти - схемата ще върви.
      Те така успокояват ''акционерите'', които задават въпроси.
      Добре де - не може да плаща "лихви", защото вече е осъждан точно за лихварство без лиценз (и патешките тролове до неотдавна тъпо и упорито твърдяха, че не е глобяван въпреки доказателствата на сайта на БНБ). А дивиденти уж нямало да се изплащат до 2024та, макар че упорито пълзи мълвата, че за "по-светлозелените" имало дивиденти, а тъмнозелените бутали рейса като във вица. А и понеже хан Търмък е ъгъл, по-голям от 90 градуса - в няколко клипчета му се виждаха алармите за плащане на дивиденти на разни хора. Предполагам ако се плащат някакви пари на някакви хора, то това се прави по незаконен начин - чрез неустойки по договори (както в един друг форум показаха) или просто тихомълком на ръка.

      Коментар


      • Парка губи като атракция/обект. Губи и в Гласа на Българите. Ест те пак ще гонят министри и кой ли не по София с дни да им досаждат и пак ще намерят връзки сигурно да отнемат гласове от другите за да станат първи (може и пари да бутат, няма да се учудя). Обаче "роботите" ми чудно как гласуват, като има защита и даже мен 3 пъти ме накара да кликам то не бяха пешеходни пътеки, мотоциклети, комини ... докато ми даде да гласувам. И браво на Ямбол - дано останат победители и не ги прецакат от ИП като им отнемат якия труд, който са вложили (разбрах че чак флаери са раздавали в града ентусиасти). Ще е много групо ИП с връзки и пари да им вземат гласа. Но ето какво е положението в момента (да се знае и за архива), по-малко от 3 часа преди края (който трябваше да е снощи, но май са ревнали и са оставили да опитат да наваксат процента):




        Ето де се пънех с комините


        Last edited by EasyW; 22.11.2021, 21:22.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

          Абсолютно! Обаче проблемът е, че наградата не плаща ипотеката на апартамента на нещастното пате-балъкционер, който е заложил всичко на Ивелин и парка. В един момент замъглените им мозъци ще се усетят
          Имай предвид, че схемата на Ивелин работи чрез изплащане на лихви/дивиденти. Докато плаща лихви и дивиденти - схемата ще върви.
          Те така успокояват ''акционерите'', които задават въпроси.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

            Абсолютно! Обаче проблемът е, че наградата не плаща ипотеката на апартамента на нещастното пате-балъкционер, който е заложил всичко на Ивелин и парка. В един момент замъглените им мозъци ще се усетят
            Преди години случайно гледах някакъв негов клип, където каза, че след като приключи парка иска да отиде в друга държава и там да започне някакъв проект и да покаже, че и там можело. Чудя се дали 2022 няма да е годината, в която той ще напусне, защото колкото и да си замъглен през 2023 трябва да идват дивиденти по 5к за пакет акции.
            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

              Ако дивиденти няма, награди поне да има е мантрата на Ивелинка!
              Абсолютно! Обаче проблемът е, че наградата не плаща ипотеката на апартамента на нещастното пате-балъкционер, който е заложил всичко на Ивелин и парка. В един момент замъглените им мозъци ще се усетят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от EasyW Разгледай мнение
                Тез са нещо болни на тема гласуване!
                Днес писали на мъжа ми сърцераздирателно как били единствените правили нещо в БГ за туризма тази година и да гласува му пратили куп линкове. Той ест нищо, просто изтрил СМС. Обаче тоз нахалник преди малко в 22:45 вечерта звъни на пожар на телефона да питал какво стана, понеже съпруга ми не бил отговорил, че е гласувал, да не да имал някакви проблеми със самия процес !!! В 22:45 ! Съпруга ми е много сдържан и културен вовек, никога не избухва, но тоз път доста му кипна. Въпреки това доста културно му каза да не го занимават с глупости, като някакви инстаграм кифли с гласувания и да му изтрият номера и да не го търсят повече. След това блокира номера в указателя си.
                Значи това не е нормално! Обсебени са от това гласуване. Съмнявам се да е някаква голяма наградата, но предвид, че парка никаква не я върши, събитията пълна трагедия - явно искат да замазват очи с куп агради за туризма, уж че са най-добрите и т.н. Аз друго обеснение нямам.
                Ако дивиденти няма, награди поне да има е мантрата на Ивелинка!
                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                Коментар


                • Тез са нещо болни на тема гласуване!
                  Днес писали на мъжа ми сърцераздирателно как били единствените правили нещо в БГ за туризма тази година и да гласува му пратили куп линкове. Той ест нищо, просто изтрил СМС. Обаче тоз нахалник преди малко в 22:45 вечерта звъни на пожар на телефона да питал какво стана, понеже съпруга ми не бил отговорил, че е гласувал, да не да имал някакви проблеми със самия процес !!! В 22:45 ! Съпруга ми е много сдържан и културен вовек, никога не избухва, но тоз път доста му кипна. Въпреки това доста културно му каза да не го занимават с глупости, като някакви инстаграм кифли с гласувания и да му изтрият номера и да не го търсят повече. След това блокира номера в указателя си.
                  Значи това не е нормално! Обсебени са от това гласуване. Съмнявам се да е някаква голяма наградата, но предвид, че парка никаква не я върши, събитията пълна трагедия - явно искат да замазват очи с куп агради за туризма, уж че са най-добрите и т.н. Аз друго обеснение нямам.

                  Коментар


                  • Леле мале... тоя колко ниско може да падне... Как само се жалва и плаче като ошамарен римлянин - аз лично му повярвах, че целият свят е срещу него А сега сериозно - тия, дето са зад него, е време да започнат да обръщат внимание тоя какви глупости говори и да го махнат или поне да му ограничат бръщолевенето до санитарния минимум, че вече започва да е вреден за парка, сектата, каузата и вулкана на българщината - не е истина как си противоречи... как не може да се усети, че изразите, които ползва, са тотално неподходящи и буквално сам сипва кал и говна в собствената си манджа (ИП)... представям си някой поведенчески псохолог ако му гледа словесните диарии какви изводи може да направи.

                    Коментар


                    • Я, точно ми казаха, че Михайлов пак ревнал - отново имало онова гласуване там за обекти
                      Ако "роботите" четат тук или гледат Михайлов - да знаят - сега е момента да му се дигне кръвното като гласуваме "срещу парка". Само не знам за кой да се гласува - не каза, там кои обекти му правели сечено.

                      Коментар


                      • Паркаджиите нали обявиха, че са скъсали с Копейката, а сега тоя успя да влезе в парламента. Дали ще има лизане на копейковски задник сега от Ивелин и патетата?

                        Коментар


                        • Ако наистина са прибрали 70 милиона от балъци, ги признах! Звучи невероятно, но тугедърския патриотичен устрем явно наистина няма граници...Другият въпрос е какво правят, за да им затворят устите, защото да връщаш кредити /примерно/ и да чакаш светлата 2024, не е лесно...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                            Стига бе, хора, колко да са откраднали... Някой си ги захранва.

                            Интересна политическа обстановка се очертава, въпреки че техния приятел мошеника Костя Копейкин, който си купи къща и кола от
                            субсидията и грачи като ненормален против ваксините
                            , е вътре. Ама, са си лика-прилика!
                            Ами много са откраднали. Паркът и цялата му инфраструктура струват около 20 милиона лева, айде да ги кажем 25 милиона. Това не е мое мнение, това е мнение на хора от бранша, включително и шефът на една от големите имотни агенции в БГ (забравих му името, в един друг форум го коментирахме). Ивелин казва, че е взел 70 милиона от балъкционерите за парка, което прави 45 милиона чист кеш (според мен е повече, но да се спрем на това число). От другите "бизнеси" около парка са прибрали поне още 20-30 милиона (продажби на зелено и т.н. - те сами се хвалят колко много договори на зелено са сключени), а реално има максимум 20-30 къщи във всякакви етапи на строеж - това са няколко милиона за груби строежи и дотам. Слагаме и другите схеми, някои от които буквално са със смешни начални инвестиции, а дерат като за акции на Бъркшир. Мисля, че можеш да се досетиш, че ако теглим чертата, Ивелин и сие са взели поне 3 пъти повече пари, отколкото има вложени в Неофит Рилски и околията.

                            А че ги захранват и ги пазят (чадърче) - това е отделна тема.
                            Last edited by Jorkata; 15.11.2021, 16:42.

                            Коментар


                            • Стига бе, хора, колко да са откраднали... Някой си ги захранва.

                              Интересна политическа обстановка се очертава, въпреки че техния приятел мошеника Костя Копейкин, който си купи къща и кола от
                              субсидията и грачи като ненормален против ваксините
                              , е вътре. Ама, са си лика-прилика!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                                Мога само да си представя какви разходи генерира това чудо. Едва ли се захранва от продажба на книжки по улиците.
                                Те Ивелин и паркаджиите са откраднали достатъчно - могат да си позволят една зима да работят на загуба - така патетата няма да крякат много-много

                                Коментар

                                Working...
                                X