IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    4.8 е оценката няма обект в България с по-висока
    Дворът на Кирилицата има по-висок рейтниг от вас, без да тормози хората да го правят.
    А, и без да им проси парите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
      Тотенчо - гледам, че още не си ми отговорил на въпросите, а само нападаш ad hominem (както обикновенно правиш, когато нямаш какво друго да кажеш)

      Кажи ще дадете ли някакъв макар и малък дивидент на балъкционерите ви, щом сте захлебили 250 милиона? Все пак трябва да им се отблагодарите за доверието и любовта им, а не само Ивелин, Гошко и останалите търтеи да живеят в палати (като Гошко даже не го е изплатил още), а обикновенните балъкционери да плащат ипотека и за лайфстайла на висшите патета.
      Този коментар от Jorkata е изтрит от aleks262
      Причина: Заяждане

      кой напада?

      Коментар


      • Тотенчо - гледам, че още не си ми отговорил на въпросите, а само нападаш ad hominem (както обикновенно правиш, когато нямаш какво друго да кажеш)

        Кажи ще дадете ли някакъв макар и малък дивидент на балъкционерите ви, щом сте захлебили 250 милиона? Все пак трябва да им се отблагодарите за доверието и любовта им, а не само Ивелин, Гошко и останалите търтеи да живеят в палати (като Гошко даже не го е изплатил още), а обикновенните балъкционери да плащат ипотека и за лайфстайла на висшите патета.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

          Никъде не съм обяснявал, че не обиждам, но добре - долен лицемер съм - разконспирира ме Кажи сега за наградите, кражбите и за дивидентите
          И не плюем обикновенните хора - цитат от джорката

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

            къде са.. ми ела да ги видиш ама вас троловете нещо толкова ви е страх от тогедърците, че дори ви е страх да ги питате в канала.. само тука знаете да си църкате анонимно и да плюете обикновенните хора

            уж кирето щеше да закрива парка пък му даде най-високата награда в областта на туризма.. пак лъсна, че сте долни тролски лъжци
            Откакто се сблъсках с ваши хора през далечната 2018 ми станахте толкова неприятни, че не искам да ви виждам физиономиите на живо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

              oбяснява в първия параграф както не обиждал и не плюел хората.. и във втория параграф ги нарича балъци.. егати долният лицемерен троляга.. а в по-предния им вика шарани..
              Никъде не съм обяснявал, че не обиждам, но добре - долен лицемер съм - разконспирира ме Кажи сега за наградите, кражбите и за дивидентите
              Last edited by Jorkata; 15.12.2021, 09:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                Ех значи... пак тая твоя глупава мантра "ела и питай" - не ти ли писна бе, тотендалио? Дай нещо оригинално, питай сценариста ти или който там ти държи повода за нови идеи И не плюем обикновенните хора, а само теб, останалите патета и вожда ви, защото вие обирате обикновенните хора - имаш глава на раменете, правѝ разлика все пак

                Кажи ще дадете ли някакъв макар и малък дивидент на балъкционерите ви, щом сте захлебили 250 милиона? Все пак трябва да им се отблагодарите за доверието и любовта им, а не само Ивелин, Гошко и останалите търтеи да живеят в палати (като Гошко даже не го е изплатил още), а обикновенните балъкционери да плащат ипотека и за лайфстайла на висшите патета
                oбяснява в първия параграф както не обиждал и не плюел хората.. и във втория параграф ги нарича балъци.. егати долният лицемерен троляга.. а в по-предния им вика шарани..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  къде са.. ми ела да ги видиш ама вас троловете нещо толкова ви е страх от тогедърците, че дори ви е страх да ги питате в канала.. само тука знаете да си църкате анонимно и да плюете обикновенните хора

                  уж кирето щеше да закрива парка пък му даде най-високата награда в областта на туризма.. пак лъсна, че сте долни тролски лъжци
                  Ех значи... пак тая твоя глупава мантра "ела и питай" - не ти ли писна бе, тотендалио? Дай нещо оригинално, питай сценариста ти или който там ти държи повода за нови идеи И не плюем обикновенните хора, а само теб, останалите патета и вожда ви, защото вие обирате обикновенните хора - имаш глава на раменете, правѝ разлика все пак

                  Кажи ще дадете ли някакъв макар и малък дивидент на балъкционерите ви, щом сте захлебили 250 милиона? Все пак трябва да им се отблагодарите за доверието и любовта им, а не само Ивелин, Гошко и останалите търтеи да живеят в палати (като Гошко даже не го е изплатил още), а обикновенните балъкционери да плащат ипотека и за лайфстайла на висшите патета

                  А за наградата - само това ви остана - на гол тумбак чифте грамоти... по-важното е защо на събитията ви тая година средната посещаемост е 11 човека
                  Last edited by Jorkata; 15.12.2021, 08:56.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                    Далио с теб трябва да върви и преводач, явно не владееш българския език "близо 6-цифрена сума, скоро 7", това звучи нелепо. В превод - няма и 100хиляди, но скоро милион, тежки лъжи на едро.



                    Смея се на глас - къде са тези милиони, които никой не е видял. Милионери на хартия, шарани в реалността.

                    Какъв милионер е Жорката (и всяко друго орле), като все още го играе лакей на Ивелин. Някаква съществена градация при него ли има? Все още прави криндж предавания в YT канала на тугедър, споделя постове на Възраждане, обяснява как имотите са балон (доста жалко на фона, че ИП започна да врътка и имоти) и репоства снимки на парка.

                    Това ли е успехът? За мен успехът му се свежда до там, че дава вид на нормален докато не заговори сектантските проповеди и явно му върви баламосването на донори. Иначе другите "млади лица" на тугедър са толкова успешни, че дори без да говорят изглеждат като събрани от Карлуково.

                    Тугедър само рекламират как орлетата се преместили насело, но покриват грозната истина, че реално повечет от тях си остават с възможностите на средностатистически студент и нямат 300-400хил. лева за жилище в столицата.

                    Още си чакам някоя данъчна декларацийка на тези милионери, да ги видим внасят ли десетки хиляди данъци в хазната.....
                    къде са.. ми ела да ги видиш ама вас троловете нещо толкова ви е страх от тогедърците, че дори ви е страх да ги питате в канала.. само тука знаете да си църкате анонимно и да плюете обикновенните хора

                    уж кирето щеше да закрива парка пък му даде най-високата награда в областта на туризма.. пак лъсна, че сте долни тролски лъжци
                    Last edited by raydalio; 15.12.2021, 08:18.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                      Ивелинка, виждам активно промотирате сребърни карти за бутафорията, та ми е чудно колко % от продажбата отиват към теб, към орлетата и накрая за акционер-дарителите?
                      99%

                      Коментар


                      • Както винаги - за акционер-дарителите има само гола вода, празни обещания и мечти за дивиденти

                        Коментар


                        • Ивелинка, виждам активно промотирате сребърни карти за бутафорията, та ми е чудно колко % от продажбата отиват към теб, към орлетата и накрая за акционер-дарителите?
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                            [ATTACH=CONFIG]n3844341[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3844342[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3844343[/ATTACH]
                            браво бе дяков.. що ти фалира форумът финанси а.. и продаваш личните данни на десетки хиляди хора.. хванал 8 отрицателни коментара от общо 3000 и вече се мисли за голямата работа.. 4.8 е оценката няма обект в България с по-висока
                            на останалите 3500 коментара що не им направиш скрийншоти бе измамник?
                            Last edited by raydalio; 14.12.2021, 14:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                              Верно ли 1800 човека обрахте?
                              Че вие сте по-ефективни от телефонните измамници, баси.....
                              яд ли ти е бе турчин вие нас 500 години ни обирахте, ама не ви се сърдим..

                              Коментар


                              • Далио с теб трябва да върви и преводач, явно не владееш българския език "близо 6-цифрена сума, скоро 7", това звучи нелепо. В превод - няма и 100хиляди, но скоро милион, тежки лъжи на едро.

                                Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                                Ми инвеститорите вече са милионери за разлика от вас разбирачите..
                                Смея се на глас - къде са тези милиони, които никой не е видял. Милионери на хартия, шарани в реалността.

                                Какъв милионер е Жорката (и всяко друго орле), като все още го играе лакей на Ивелин. Някаква съществена градация при него ли има? Все още прави криндж предавания в YT канала на тугедър, споделя постове на Възраждане, обяснява как имотите са балон (доста жалко на фона, че ИП започна да врътка и имоти) и репоства снимки на парка.

                                Това ли е успехът? За мен успехът му се свежда до там, че дава вид на нормален докато не заговори сектантските проповеди и явно му върви баламосването на донори. Иначе другите "млади лица" на тугедър са толкова успешни, че дори без да говорят изглеждат като събрани от Карлуково.

                                Тугедър само рекламират как орлетата се преместили насело, но покриват грозната истина, че реално повечет от тях си остават с възможностите на средностатистически студент и нямат 300-400хил. лева за жилище в столицата.

                                Още си чакам някоя данъчна декларацийка на тези милионери, да ги видим внасят ли десетки хиляди данъци в хазната.....
                                Last edited by RimogarDD; 14.12.2021, 09:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X